Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale jaja! Potwierdzenie Arniego się odnalazło... u znajomej w Lesznie jako "nieopłacone" :crazyeye: A to wszystko dlatego, że mój drugi pies na moje nazwisko przebywa u niej i na wystawę opłaciła jednym przelewem - swoje dwie suki i mojego bambaryłe... dostała list z informacją, że te trzy psy opłacone, a spanielek nie :lol: Jakoś trzeba będzie to wyjaśnić :lol:

Link to comment
Share on other sites

Do "pociągowców" :roll:my podjedziemy planowo około 8.10 góra 8.20 więc może zmówmy się żeby już razem psia ekipa pojechała,przy okazji poznamy się:loveu: tramwaj nr4 mi pasuje i widzę,że wy też tym planujecie nim jechać więc było by super,ja nie znam krakowa:evil_lol:(można by wymienić się numerami telefonu żeby się zoriętować gdzie kto jest;) pozdrawiam!zestreowana pańća i 30kg psiego ciałka:multi:czekam na odzew dogomaniaków;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Droga to Krakowa z Przemyśla i Rzeszowa może być nieprzejezdna przez Ropczyce i Dębicę. Zalecany jest objazd przez Mielec i tak kieruje policja. Lepiej nie ryzykować bo można stać w korkach o ile nie będzie długich objazdów.[/B] Niestety pogoda nie sprzyja usuwaniu skutków powodzi :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolkablaszczyk']to jak mnie zobaczysz gdzies między PKP a przystankiem tramwajowym z wilczastą suką AM to śmiało podejdź :)
A skąd jedziesz bo może w pociagu juz sie namierzymy ?[/QUOTE]

My jednak autkiem ze znajomymi :oops:

Link to comment
Share on other sites

To był pierwszy Kraków od 4 lat, kiedy LAŁO :mdleje:
Mam ubłocone po pachy: spodnie, buty, skarpetki, psa, nawet opryskaną bluzkę, torby.
Wystawa to jedno wielkie błoto, samoloty nie latały, były straszne mgły.

My przywiozłyśmy CWC (+Ch.Pl.) i CACIB i NDSwR. Jestem przeszczęśliwa, bo w ogóle tego nie oczekiwałam.

Jutro Brno - tam to podobno powodzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']To był pierwszy Kraków od 4 lat, kiedy LAŁO :mdleje:
Mam ubłocone po pachy: spodnie, buty, skarpetki, psa, nawet opryskaną bluzkę, torby.
Wystawa to jedno wielkie błoto, samoloty nie latały, były straszne mgły.

My przywiozłyśmy CWC (+Ch.Pl.) i CACIB i NDSwR. Jestem przeszczęśliwa, bo w ogóle tego nie oczekiwałam.

Jutro Brno - tam to podobno powodzie.[/quote]

GRATULACJE I powodzenia w Brnie !!!
Wystawa w deszczu to koszmar dla naszych futrzaków, wystawialam kilka psów i caly czas ciapalo, przemoklam do podszewki:( nie wspomne o kałużach w ktorch sie topilismy:( a teraz wyszlo słońce - złośliwość losu.
Ale wyniki chyba nie jagorsze:)
IR LUCKY LUKE - CWC, CACIB, NDPwR
Lofty DESPERADO - CWC i rozpoczęty CH PL
Lofty DAKOTA podobnie jak brat CWC i rozpoczęty CH PL dzieciory niecale dwa tygodnie temu skonczyły 15 miesięcy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja na hali więc deszcz mnie nie dotyczył. Hala jednym słowem super. Przestronna i duzo miejsca .Nikt nikomu nad głową nie stał . Podłoga wspaniałą -nic nie stukała -ale ja z Shih Tzu-to lekkie. Parking tylko 20 zł. Wystawa bardzo dobrze zorganizowana. Duża piątka z + bo pogoda to już nie od organizatorow zależna. Startowałem w młodzieży z 9 miesięczną sunią i w dużej konkurencji lokata II ocena doskonała. Byłem mile zdziwiony srebrem bo większoć suk prawie jeszcze raz starsze od mojej.
[IMG]http://i41.tinypic.com/2cdwodz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich :)
Moje wyniki z olbrzymką pieprz i sól Silver Senator DIRKEE - BOB, CACIB :)
Wszystkim polecam kalosze - dzięki temu obeszłam wystawę suchą nogą i w czystych spodniach.
Kto jutro będzie samochodem polecam zaparkować naprzeciw AWF przy Politechnice Krakowskiej - parking 5 zł za cały dzień a bliziutko tylko przejść przez ulicę.
Szkoda że pechowa pogoda, no cóż to w końcu XIII wystawa ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...