Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga&Morka']...Panie Tomku jeszcze raz przepraszam za bałagan[/quote]

Wiesz - jest OK. Po to m.in. staralismy sie wyslac jak najwczesniej potwierdzenia e-mailem, zeby jak najwiecej watpliwosci i bledow powyjasniac i ponaprawiac. Lepiej to zrobic teraz - niz potem w stresie na samej wystawie ;) A bledy popelniaja wszyscy (no moze poza tymi, ktorzy nic nie robia).

Link to comment
Share on other sites

Widzę po tych wpisach i stronce inter. ,że oddział Krak. się bardzo stara i robi co może żeby wszystkim dogodzić -co uważam za niemożliwe. Będzie na pewno fajna zabawa i miła atmosera. Troszkę mi za dużo suń w mojej klasie ( 8 )ale już nic nie mówię bo inni mają dużo gorzej z tego co zauważyłem. Poza tym fajnie jak jest duża konkurencja to i radoś z wygranej jest wielka. Tylko jeszcze wygrać ...hahahahaha....ale ... co ma być to będzie.

Link to comment
Share on other sites

Panie Tomku - ja moze troszke nie na temat wystawy - ale do kogo mam sie zwrocic/napisac, zeby uaktualnil strone z reproduktorami? Jestem z o/Krakow i moj pies zostal wpisany jakos reproduktor 3 miesiace temu, niestety na stonie nadal go nie ma :-( Jest to o tyle wazne, ze duzo osob szuka tak reproduktorow, a rasa jest rzadka i najblizszy reproduktor w okolicy jest za Katowicami (a tak to jeszcze tylko Opole, Wroclaw i okolice, Szczecin i okolice...).

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czy znacie jakiś niedrogi hotel gdzie przyjmują z psami?[/QUOTE]

Podawałam namiary parę stron wcześniej.
Poszukaj ;)

Do tej listy mogę dodać jeszcze Hotel Orient(niedaleko ul.Centralnej)nie wiem czy przyjmują z psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']Panie Tomku - ja moze troszke nie na temat wystawy - ale do kogo mam sie zwrocic/napisac, zeby uaktualnil strone z reproduktorami? Jestem z o/Krakow i moj pies zostal wpisany jakos reproduktor 3 miesiace temu, niestety na stonie nadal go nie ma :-( Jest to o tyle wazne, ze duzo osob szuka tak reproduktorow, a rasa jest rzadka i najblizszy reproduktor w okolicy jest za Katowicami (a tak to jeszcze tylko Opole, Wroclaw i okolice, Szczecin i okolice...).[/quote]

Z tego, co wiem, to listy reproduktorow przekazuja poszczegolne sekcje. Najlepiej wlasnie ich "przycisnac".

W miedzyczasie jeszcze sprawdzilem na stronei reproduktorow O/Krakow i faktycznie:

[I][FONT=Georgia][COLOR=#141a39]Dane na podstawie informacji kierowników sekcji.Wszelkie niejasności lub uzupełnienia prosimy wyjaśniać z w/w kierownikami sekcji[/COLOR][/FONT][/I]

/tomek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']To ja jeszcze raz spytam.
[COLOR=Red][B][SIZE=4]Czy ktoś miałby 1 miejsce dla osoby bez psa z podziałem kosztów na NIEDZIELE? Bardzo mi zależy.[/SIZE][/B][/COLOR][/quote]

Jakby co to możesz z nami wrócić, ale my niestety jedziemy od razu na 2 dni, z noclegiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mindgame']A czy można po cichu liczyć na katalog przedwystawowy..... strasznie korci mnie staweczka...:):)[/quote]
Gdybym go tylko miał ...w sobotę mogę podać ale to juz pewnie Ci za późno.
Dostałem dzisiaj potwierdzenie i numerek. Czy jak mam te papierki to muszę jeszcze coś załatwić w sekretariacie czy mogę iść prosto na swoj ring. Bo w tym zgłoszeniu piszą "Przyjmowanie psów w godz. 7.30-9.30" a ja sie wystawiam o 12.00 to nie chciałbym tak wcześnie tam pojechać . Dzięki z góry za info.

Link to comment
Share on other sites

Mi dzisiaj przyszło potwierdzenie i numerek:cool3:

A co do odległości od dworca to jest tak:
1. pieszo można iść około godziny, ale raczej dłużej
2. samochodem jedzie sie koło 15 min
3. a co do autobusów to niestety nie bardzo się orientuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tiara']Czy daleko jest z dworca PKP do miejsca wystawy?:roll:Kurcze ale się mi pomieszało wychodzi na to,że nie mam jak jechać:-([/QUOTE]

[url]http://rozklady.mpk.krakow.pl/aktualne/0004/0004rw01.htm[/url]

polecam tramwaj nr 4 /dworzec kolejowy -al. Jana Pawła AWF/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...