Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='Darianna']Dostałam Panie Tomaszu 45 minut temu, czyli wtedy, jak Pan pisał :D

Jak pisze, że wystawa opłacona to wziąć mimo to dowód wpłaty?

Dziękuję za maila i zaczynam w takim razie obczajać skrzynkę pocztową ;)[/quote]

Dostanie Pani potwierdzenie "normalna" poczta z numerem startowym. Jezeli jest napisane, ze wystawa oplacona - to znaczy, ze mamy odnotowana wplate i dowodu wplaty nie trzeba brac ze soba :)

/tomek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='TomekK']Z tego, co wiem, sprawa jest juz wyjasniona mailowo i papierowe potwierdzenie bedzie wraz z numerami startowymi i psa i suki ;)

Pozdrawiam serdecznie i czekamy w Krakowie,

/tomek[/quote]

dokladnie

brawa dla oddzialu za szybka reakcje :klacz: :klacz:

juz sie nie moge doczekac wystawy i powystawowego grilowania :eviltong:
oby tylko pogoda dopisala !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TomekK']Mysmy (a w zasadzie ZG) dostali liste szczegolowa ras na ktore ma uprawnienia i na niej ASTCD nie bylo :(

No nic - jedyne, co moge zaproponowac to - korzystajac z uprzejmosci Pana Lim'a - zorganizowanie spotkania z nim i opis ustny Pani psa. Jezeli to Pani odpowiada - prosze o kontakt ze mna w trakcie wystawy - przez sekretariat.

/tomek kochan[/quote]

Bardzo dziękuję za pomoc w tej sprawie. Myślę, że rozwiązanie problemu zaproponowane przez Pana jest jak najbardziej ok. Teraz pozostaje mi poczekać na odpowiedź Pana Lim'a ad uprawnień na ASTCD. Na Australię na 100% ma. Może nie podaje jej na liście bo w Australii tych psów jest po kilka nawet na ważnych wystawach. Pan Borkowski je oceniał w Australii to może to potwierdzić :wink:

Krakowskie wystawy wspominam miło i naprawdę wolę pojechać nawet po ustny opis niż odpuścić.

Serdecznie pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']A ja będe się zmagać sama ze sobą - jedna olbrzymka pieprz i sól :( Szkoda.
Mailowe potwierdzenie przed chwilą otrzymałam - taka forma to ciekawa nowość w tym roku. W sumie można by zrezygnować z papierowej formy i jeszcze dołączać nr startowy do samodzielnego wydruku. Oszczędność kosztów gwarantowana.[/quote]
Oszczędność kosztów? Dla kogo ? Bo nie dla tych co mieliby to drukować w domach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia1983adis']mam pytanie .... jakie ringi są w Krakowie ??? wystawiam labka i zauważyłam , że on nie lubi zbytnio małych ... nie byłam jeszcze na Wystawie w Krakowie , ale może ktoś się orientuje jak z tym jest ?? z góry dziękuję za odp :p[/quote]

Na zewnątrz ringi są na pewno duże.... i bardzo słoneczne.

Na hali - nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Morka']Ratunku co zrobić-po pierwsze zgłosiłam sunię do szczeniąt a jest wpisana w młodzież,po drugie zaplacilam a w potwierdzeniu prosza o wplate
???????[/quote]


a wiekowo napewno sie jeszcze lapie do klasy szczeniat ?

wyslij potwierdzenie meilem do oddzialu jak najszybciej, lub po prostu na wystawie idz z potwierdzeniem wplaty do sekretariatu i odbierz numerek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']Tomek...Ty to masz cierpiliwość a i tak zaraz te same osoby ( a może inne ) będą miały milion pytań i pretensji...[/quote]
Wypraszam sobie-nie mam i nie miałam pretensji do nikogo i też nie kryłam się z tym wcale,że będę drugi raz w życiu na wystawie!!!I po prostu problem wyniknął z powodu mojego niedopatrzenia.Nie warto oceniać wszystkich jedną miarą,cóż jest takie powiedzenie,że"Każdy sądzi według siebie"!!!
Panie Tomku jeszcze raz przepraszam za bałagan:oops:

Link to comment
Share on other sites

O, już plan ringów!

Chcę pochwalić O/Kraków - plan sędziowania, plany ringów, lista wystawców i reszta pojawiły się na stronie bardzo szybko, cieszy mnie również duża odległość ringu owczarków niemieckich od goldenów:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...