Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Diuna B.']Sęk w tym ,że w briardach co roku fura nowych nazwisk,więc ta metoda niezbyt skutkuje:shake:[/quote]

Acha ;/ ... w tamtym roku był tylko plan sędziowania z ilościówką z tego co pamiętam. Dowiedziałam się jaką mam konkurencje dopiero na wystawie. :roll:


Haha, tak pozmieniały się numerki, że mój jeden pies ma numer [B]774[/B] a drugi [B]2774[/B] :evil_lol: Moga już takie zostać :lol:

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye:
ale przetrzebilo w tym roku silki!
zdaje sie, ze wszystkie pojechaly na wystawe do szczecina, ktora jest tydzien wczesniej :diabloti: bo Fuks bedzie wystepowal w ogole jako jedyny pies, a suczek bedzie az dwie.. z czego jedna jakas nowa (w klasie mlodziezy). ciekawe jak to bedzie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

a ja dziś przeżyłam mega rozczarowanie...:shake::shake::shake:

mojemu psu ta wystawa do niczego nie potrzebna, ale ... kilka m-cy temu koleżanka na cattlowym forum wstawiła info, że sędziuje naturalizowany Australijczyk- pełna mobilizacja w rasie nastąpiła i wszystkie wystawiane aktualnie w Polsce cattle się zgłosiły i mój Australian Stumpy Tail Cattle Dog tyż...Dziś patrzę na plan sędziowanie aby sprawdzić ile tych cattli się zgłosiło i o dziwo nie mogę znależć mojego Stumpika, ale zaraz...chwila znalazł się ...na ringu obok u Pani Bukład:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
Qźwa jak tak można:shake::shake::shake::shake::shake: Powiem wprost - czuję się oszukana bo żadnej informacji o sędziowaniu przez P. Bukład nie było...
Wobec tego stwierdziłam, że nie jadę (zgłoszę to w poniedziałek organizatorom) bo na paliwo mi szkoda aby do P. Bukład przez kawał Polski się tłuc- pierwszy raz i z pełną premedytacją to robię. Gdzie tu logika- sędzie z Australii a jeden z 4 australijskich Stumpy w Europie na ringu obok u Pani Bukład ma być oceniany. Normalnie płakać mi się chce:placz::placz::placz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta...i..bouvier']no i zoonk wystawe oplacilam 18 maja a oni mi pisza ze wystawa nie oplacona w terminie kurde nie po to placilam zeby stac w kolejce jajaca sobie robia kurcze :angryy:[/quote]

i warto w takiej sytuacji dac znac organizatorom, ze byla wplata - ksiegowa tez czlowiek i mogla sie pomylic albo nie przypisac wplaty do osoby. Pani wplate juz odnalezlismy. W wersji papierowej potwierdzenia - bedzie Pani miala informacje - "wystawa oplacona"

Pozdrawiam,

/tomek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lidush']a ja dziś przeżyłam mega rozczarowanie...:shake::shake::shake:

mojemu psu ta wystawa do niczego nie potrzebna, ale ... kilka m-cy temu koleżanka na cattlowym forum wstawiła info, że sędziuje naturalizowany Australijczyk- pełna mobilizacja w rasie nastąpiła i wszystkie wystawiane aktualnie w Polsce cattle się zgłosiły i mój Australian Stumpy Tail Cattle Dog tyż...Dziś patrzę na plan sędziowanie aby sprawdzić ile tych cattli się zgłosiło i o dziwo nie mogę znależć mojego Stumpika, ale zaraz...chwila znalazł się ...na ringu obok u Pani Bukład:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
Qźwa jak tak można:shake::shake::shake::shake::shake: Powiem wprost - czuję się oszukana bo żadnej informacji o sędziowaniu przez P. Bukład nie było...
Wobec tego stwierdziłam, że nie jadę (zgłoszę to w poniedziałek organizatorom) bo na paliwo mi szkoda aby do P. Bukład przez kawał Polski się tłuc- pierwszy raz i z pełną premedytacją to robię. Gdzie tu logika- sędzie z Australii a jeden z 4 australijskich Stumpy w Europie na ringu obok u Pani Bukład ma być oceniany. Normalnie płakać mi się chce:placz::placz::placz:.[/quote]

Moge powiedziec tylko tyle, ze przykro nam, ze czuje sie Pani rozczarowana, ale:
1. faktycznie Pan Lim ma w rozpisce ras Australian Cattle Dog, ale NIE MA Australian Stumpy Tail Cattle Dog - pozostale rasy z Gr1 sedziuje Pani Buklad. I to sie nie zmienilo od samego poczatku.
Ewa Bukład (PL)[FONT=Times New Roman]Bergamasco [I][COLOR=black](Cane da pastore Bergamasco)[/COLOR][/I], Komondor, [/FONT][FONT=Czcionka tekstu podstawowego]Kuwasz, [/FONT][FONT=Times New Roman]Owczarek belgijski [/FONT][FONT=Czcionka tekstu podstawowego]Groenendael[/FONT][FONT=Times New Roman], Owczarek belgijski[/FONT][FONT=Czcionka tekstu podstawowego] Tervueren,[/FONT][FONT=Times New Roman] Owczarek belgijski Malinois [I][COLOR=black](Belgian Sheperd Dog)[/COLOR][/I], [/FONT][FONT=Czcionka tekstu podstawowego]Owczarek staroangielski Bobtail [/FONT][I][COLOR=black][FONT=Times New Roman](Old English Sheepdog)[/FONT][/COLOR][/I][FONT=Times New Roman], [/FONT][FONT=Czcionka tekstu podstawowego]Mudi, [/FONT][FONT=Times New Roman]Puli, [/FONT][FONT=Czcionka tekstu podstawowego]Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke, pozostałe rasy ([I]other breeds)[/I][/FONT] Joey Lim (AUS)[FONT=Czcionka tekstu podstawowego]Australian Cattle Dog,[/FONT][FONT=Times New Roman] Bouvier des Flandres, [/FONT][FONT=Czcionka tekstu podstawowego]Owczarek australijski [/FONT][I][COLOR=black][FONT=Times New Roman](Australian Shepherd)[/FONT][/COLOR][/I][FONT=Czcionka tekstu podstawowego], Owczarek francuski Beauceron[/FONT][FONT=Times New Roman], [/FONT][FONT=Czcionka tekstu podstawowego]Owczarek francuski Briard[/FONT][FONT=Times New Roman] [I][COLOR=black](Berger de Beauce and Berger de Brie)[/COLOR][/I][/FONT]

2. Pan Lim w oficjalnej liscie ras, na ktore ma uprawnienia - NIE MA Stumpy Tail Cattle Dog'ow i stad tez taki a nie inny przydzial ras.

Pozdrawiam,

/tomek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TomekK']i warto w takiej sytuacji dac znac organizatorom, ze byla wplata - ksiegowa tez czlowiek i mogla sie pomylic albo nie przypisac wplaty do osoby. Pani wplate juz odnalezlismy. W wersji papierowej potwierdzenia - bedzie Pani miala informacje - "wystawa oplacona"

Pozdrawiam,

/tomek[/quote]

tak tez zrobilam dziekuje bardzo w takim razie i faks i email prosze uznac za nie wazny jeszcze raz dziekuje za szybka reakcje

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wyjaśnienie, ale o to ile ASTCD widziała na własne oczy P. Bukład a ile P. Lim nie muszę pytać ... napiszę do P.Lim z zapytaniem o uprawnienia dotyczące sędziowania tej rasy choć ma na 100% uprawnienia do tzw. Miscellaneous Classes a do tej zaliczano do niedawna Stumpy np. w Kanadzie...

Nic do P. Bukład osobiście nie mam, ale dla mnie ten wyjazd zrobił się totalnie bez sensu- za zgłoszenie oczywiście zapłacę.

Link to comment
Share on other sites

też dostałam maila z info o płatnościach, z tym że ja od początku wiedziałam, że płacić będę na wystawie,więc mnie nie zaskoczyła notatka "nieopłacone" ;)


zaskoczyło mnie zaś, że w ów mailu napisano mi , że mam nieopłaconą składkę za 2009 :stupid: którą płaciłam :evil_lol: czy mam wziąć ze sobą legitymcję do wglądu? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...