Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009


panienkabubu

Recommended Posts

[quote]A ja coś czytałam, że "odprawa" do zawodów obedience jest od 8:00. Czy wiadomo o której one się zaczynają? Bo ja już o 6 rano planowałam wstawać, żeby czasem tych zawodów nie ominąć. :lol:[/quote]Może ktoś bardziej zorientowany się wypowie bo mnie szczerze mówiąc takie zawody nigdy nie interesowały i nie wiem nic o godzinie rozpoczecia :oops:
Zawsze wolałam między ringami łazić i ocenę oglądać :evil_lol:

Podając godziny w których najwięcej zobaczysz miałam na myśli to ze wtedy(tak stricte to od 10-14,15) jest ocena psów na ringach i można sobie różnorakie rasy obejrzeć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yanni']To już są jaja kompletne.Tego nie grali w żadnym kinie-4 -ty raz wydłużyli termin przyjmowania zgłoszeń ..... hahahahahahahahaha.......... To jest serio międzynarodowa wystawa czy jakiś cyrk? Nie idzie się doczekać na plan sędziowania ! Taka ambitna wystawa to pewnie numerki nam wyślą pocztą żebyśmy nie musieli stać po kilka godzin w kolejce. Rozbawiło mnie to kolejne przedłużenie na ich stronce.[/quote]

ale w czym problem ??? przecież oddział robi to dla wystawców!!! ile razy tak jest że po terminie oddział dostaje błagalne, histeryczne wręcz telefony, maile , faxy ??? ile razy zapominamy o terminach, albo np jedziemy na jakąś wystawę skończyć Intera, Ch.Pl., Mł.Ch. czy choćby hodowlanke ale nie wyszło a zaraz jest wystawa tylko się okazuje, że jest 4 dni po terminie.... NIC TYLKO SIĘ CIESZYĆ !!!
plan sędziowania.... do wystawy są prawie 3 tygodnie!!!! , Szczecin też jeszcze nie podał bo ma czas wystawa za PRAWIE 2 tygodnie

jak czytam czasem te negatywne, pesymistyczne, krytykujące bezpodstawnie posty to się zastanawiam O CO KAMAN ???

matko wystawy trzeba krytykować za teren, parking, ceny, obsługę ALE PO kiedy ma się dowody a nie takie pitu, pitu nudze się to dla zasady coś sobie opier....

Link to comment
Share on other sites

jest już spis wystawców (:

Klubowa Gończych
[url]http://www.tak-soft.pl/ZKwP-Krakow/Katalog_Goncze_spis_wystawcow.pdf[/url]

i Międzynarodowa
[url]http://www.tak-soft.pl/ZKwP-Krakow/Katalog_Spis_Wystawcow_str_262-303.pdf[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osiem']jest już spis wystawców (:

i Międzynarodowa
[URL]http://www.tak-soft.pl/ZKwP-Krakow/Katalog_Spis_Wystawcow_str_262-303.pdf[/URL][/quote]

szkoda że do tego nie ma planu sędziowania... :eviltong: już by było wiadomo co i jak... hmm a będzie w ogóle plan?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']matko wystawy trzeba krytykować za teren, parking, ceny, obsługę ALE PO kiedy ma się dowody a nie takie pitu, pitu nudze się to dla zasady coś sobie opier....[/quote]

Wrócę do Twojego posta dokładnie 29 czerwca.

Doliczył sie może ktoś ilosci tych zgłoszonych psów?

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałam taką wiadomość od związku:

"My numerki (o ile ktoś ma opłaconą wystawę w terminie i w prawidłowej
kwocie, nie zalega ze składkami, ani też opłatą za rok poprzedni) i
potwierdzenia wyślemy pocztą, ale regulamin nie mówi w jakiej formie
mamy
wysłać, równie dobrze mogłyby być wysłane e-mailem. Biorąc pod uwagę
nasze
ubiegłoroczne kłopoty i strajk poczty, kiedy 3/4 osób nie dostało
potwierdzeń z numerkami i mieliśmy straszny problem, zastanawiamy się
czy
nie wysłać również e-mailem ale wtedy co sprytniejsi będą mieli 2 lub
więcej
bo sobie wydrukują ile zechcą. I tak źle i tak źle.
Plan sędziowania będzie w Internecie około 15 czerwca. Lista wystawców
już
jest. Psów na wszystkich 3 wystwach w sumie około 3200."

No to trzeba oglądać skrzynkę:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']My mamy 2016 :diabloti:[/quote]

Stawke rudych mniej wiecej rozszyfrowałam:)
wyglada na to ze psow bedzie 10 a suczek 16 jak na Krakow to ani duzo ani malo, srednia zachowana:)
o ile sie nie pomylilam to klasami bedzie wygladac to miej wiecej tak:
psy:
sz 2/ mł 1/ pośr 2/ otw 3/ uz 1/ ch 1
suki
sz 1 / ml 2 /pośr 4/ otw 5/ uż 2/ ch 1/ wet 1

ciekawa jestem czy mnie intuicja nie zawiodla:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...