Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

[quote name='aneta...i..bouvier']tak tylko poczta :angryy:[/quote]
Gdzie to wyczytaliscie? Bo ja nie znalazłam. I jest gdzies napisane co konkretnie nalezy wysłac? I trzeba wysłac zgłoszenie na [url=http://www.worlddogshow2009.com/slovensky/kontakty.html]ten[/url] adres?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rodzice']Kochani a jak wyglada sprawa opłat za klubówki ? Np
[B]Tibetan Breeds Club[/B][/quote]

Może będzie tak jak w Budapeszcie? Że na klubówki można się było zgłaszać i płacić w terminie jak na normalna wystawę - czyli miesiąc wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Ja jestem ciekawa czy teraz w Trencinie bedzie mozna zglaszac psy na swiatowke i od razu opłacac aby potem nie bawic sie w dodatkowe koszty za przelew.

Pamietam ze tak w zeszlym roku zglaszalam i oplacalam Nitre a w Nitrze Bratyslawe.[/quote]
To nie byłoby takie złe, tylko że ja nie wiem jeszcze, jakie psy wezmę na Światówkę...:hmmmm:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie a jak to jest z tym sędziowaniem psów i suk? Tzn interesuje mnie czy można to pogodzić i dać radę, jeśli chce się wystawić psa i sukę tej samej rasy a sędziuje kto inny psy a kto inny suki?


I jeszcze jedno pytanko : tani nocleg. Wiem, że jest rozpiska ale może ktoś ma namiary na coś jeszcze tańszego? I czy tam są jakieś taxówki? Jak się w razie czego dostać na wystawę jeśli przyjechało się np pociągiem?


Ja jadę na bank. Jeśli będzie ktoś chętny to wynajmiemy busa a jeśli nikt się nie znajdzie to jadę pociągiem.

I jeszcze mam pytanko : czy jeśli zgłoszę psa w I terminie to potem będę płaciła wg terminu zgłoszenia czy terminu wpłaty?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...