Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

[quote name='Irviers']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: te wszystkie sukcesy szokują!! Oczywiscie pozytywnie!!!!
GARTULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::klacz::klacz::klacz:

My też sie pochwalimy-
nasza malutka Irvier's CLASSY- CHASSY (Figa)- [B]Zwycięzca Świata Szczeniąt[/B] :multi: a na klubowej na dokładkę [B]Best In Show Puppy[/B] !!! :) Wiec jestesmy bardzo zadowoleni z sukcesów!

I dodam jeszcze że ze polskie sznaucerki zaszalały!!!W miniaturach zarówno w kolorze białym, pieprz i sól jak i w czarno srebrnym- Zwycięztwa Swiata + BOBy dla polskich psów:laola: + pelno vice zw. :) W ogromnych i naprawdę świetnych stawkach!!! Mamy najlepsze mini na świecie!!! :multi::multi:[/quote]

[quote name='Nasza Sfora'][B][FONT=Arial][SIZE=2]Sznaucer Miniaturowy Biały[/SIZE][/FONT][/B]


[B][SIZE=2][FONT=Arial]Best Of Breed - BOB[/FONT][/SIZE][/B] [FONT=Arial][SIZE=2]15292[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]ETERNAL GAMBLER STEP BY STEP [/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Arial]O[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]wner / majiteľ: Toczytowska Krystyna[/FONT][/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=2]Excelent 1, CAC, CACIB, BOB[/SIZE][/FONT]


[B][FONT=Arial][SIZE=2]World Winner / Svetový víťaz - Dog / Pes[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial][SIZE=2]15292[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]ETERNAL GAMBLER STEP BY STEP [/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Arial]Owner / majiteľ: Toczytowska Krystyna[/FONT][/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=2]Excelent 1, CAC, CACIB, BOB[/SIZE][/FONT]


[SIZE=2][FONT=Arial]KRYSIU GRATKI:loveu:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]I NAPEWNO MARCINOWI:multi:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]:terazpol:[/FONT][/SIZE]


[SIZE=2][FONT=Arial]:Dog_run:[/FONT][/SIZE]


[/quote]
Wow, wielkie gratulacje dla polskich sznupków i ich właścicieli:multi::terazpol::terazpol::terazpol:
Gratulacje też dla WSZYSTKICH pozostałych zwyciezców [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_129_9.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_130_8.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_130_2.gif[/IMG]

A wystawa - no cóż, było ciasno, duszno, gorąco:razz:
Wróciliśmy z Gordonkiem z oceną doskonała ale i tak było fajnie;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My tez juz w domu i tez sie chwalimy:)

Na klubowce:
Lofty Amber Wind - w.o. II
Lofty Desperado - ex. III w kl. pośredniej
Irish Melody Lucky Luke - ex. I w kl. użytkowej

WDS
Lofty Amber Wind - w.o. I - Best Puppy w wieku 6 miesięcy i 1 tygodnia !!!
Lofty Desperado - ex. IV/IX w kl. pośredniej
Irish Melody Lucky Luke - ex. V/XIII w kl. użytkowej

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i już z niecierpliwością oczekujemy na kolejną Światówke.
Mamy jednak nadzieję iż Duńczycy dokładnie obserwowali Słowaków i nie popełnią takich koszmarnych bełedów organizacyjnych. Światówka ma być świętem dal kynologi natomiast w wydaniu słowackim była jak dla nas walką o dopchanie się do ringu, walką o każdy kawałek miejsca do położenia swoich bagaży. Nie wspomnę o ringach które w wypadku naszej rasy były koszmarnie małe a ich umiejscowienie ( na klubówce ) na polu przy przenikliwym zimnie i deszczu, (na Światówce ) oraz na koszmarnie ciasnej hali w samym środku stoisk handlowych w duchocie i scisku.
)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saganka']I w doroslych sukach Zwyciezca Swiata zostala sunia w polskich rekach!!! Blanche Neige vom Welfenhof[/quote]

[quote name='simbik']My dwa dni z rzędu otarliśmy się o pierwszą lokatę, ale i tak jestem szczęśliwa jak prosię w deszcz :
MARCELLO Moloseum na klubie II/4 dosk, a dzień później II/9 dosk .[/quote]

[quote name='LAURA']Saluki, Mazrae Gangall Bunnahabhain 'Alisa' - doskonala 2 na 19 suk w otwartej + res.CAC

Gratulacje dla wszystkich!![/quote]

[quote name='Agasia']BOG 2 dla polskieg Springera [/quote]

[quote name='Dorota_Fiszer']Moj golden Funt Gordius - World Veteran Winner :-) drugi kajtek doskonaly ;-) Mamy tez championat weteranow,bo i na klubowce wygralismy :-)[/quote]

[quote name='Tebusa']Moje kochane maleństwo mając 9 miesięcy i 2 dni- czyli debiutując w klasie młodzieży otrzymał ocenę doskonałą w stawce 27 psów :loveu: Następnie w niedzielę podczas Światowej Specjalistycznej wystawy RR Cynamon ponownie otrzymał ocenę doskonałą, przepiękny opis oraz zakwalifikował się do ścisłego finału- jestem z niego mega dumna bo oboje jesteśmy wystawowymi amatorami i staliśmy na ringu z przepięknymi psami! Nasz dziadek Jupiter zajął III lokatę w klasie championów na WDS :loveu:

Gratuluję również wszystkim Polakom zadowolonym ze swoich osiągnięć na WDSie


A teraz druga strona:
- w piątek byliśmy ciut spóźnieni- czyli wpadliśmy na parking o 9:30- nikt nie sprawdzał biletów, nikt nie sprawdzał PSÓW!!! Pomocy ochrony w znalezieniu odpowiedniej hali doprowadziła mnie do białej gorączki! Na halach niesamowicie ciasno. Wręcz trudno było znaleźć miejsce z którego widać ring i co moment ktoś się nie przepycha...[/quote]

[quote name='macsow1']moje lhasa znów zaszalało :loveu:

Magic of Elegance Azurowa Amhara
:loveu:Vice WORLD JUNIOR WINNER:loveu:[/quote]

[quote name='Dream']Wróciliśmy ;)
Wystawa drugich lokat ;)
Na Klubowej w sobotę [B]DREAMER[/B] 2 lokata w użytkach - w stawce 6 psów
Na Światowej w niedzielę [B]DREAMER[/B] 2 lokata w użytkach - w stawce 10 psów[/quote]

[quote name='Irviers']:crazyeye: te wszystkie sukcesy szokują!! Oczywiscie pozytywnie!!!!
GARTULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My też sie pochwalimy-
nasza malutka Irvier's CLASSY- CHASSY (Figa)- [B]Zwycięzca Świata Szczeniąt[/B] :multi: a na klubowej na dokładkę [B]Best In Show Puppy[/B] !!! :) Wiec jestesmy bardzo zadowoleni z sukcesów!

I dodam jeszcze że ze polskie sznaucerki zaszalały!!!W miniaturach zarówno w kolorze białym, pieprz i sól jak i w czarno srebrnym- Zwycięztwa Swiata + BOBy dla polskich psów + pelno vice zw. :) W ogromnych i naprawdę świetnych stawkach!!! Mamy najlepsze mini na świecie!!! [/quote]

[quote name='baba'][URL="http://img238.imageshack.us/i/obraz1219.jpg/"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/8475/obraz1219.th.jpg[/IMG][COLOR=Sienna][SIZE=4]MASTIF ANGIELSKI BLANCHE NO TO CO[/SIZE][/COLOR][/URL]
[COLOR=Sienna][SIZE=4]CAC , CACIB , ZW. ŚWIATA[/SIZE][/COLOR] 2009

JESTEM W SZOKU!!!
JA , PROSTA BABA Z POLSKI , Z JAKIEGOŚ TAM LUBLINA......[/quote]

[quote name='Nasza Sfora'][B][FONT=Arial][SIZE=2]Sznaucer Miniaturowy Biały


Best Of Breed - BOB[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial][SIZE=2]15292[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]ETERNAL GAMBLER STEP BY STEP
O
wner / majiteľ: Toczytowska Krystyna[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Excelent 1, CAC, CACIB, BOB


[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2]World Winner / Svetový víťaz - Dog / Pes[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial][SIZE=2]15292[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]ETERNAL GAMBLER STEP BY STEP
Owner / majiteľ: Toczytowska Krystyna[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Excelent 1, CAC, CACIB, BOB


KRYSIU GRATKI:loveu:
I NAPEWNO MARCINOWI
:terazpol:





[/SIZE][/FONT][/quote]

[quote name='Doginka']Wow, wielkie gratulacje dla polskich sznupków i ich właścicieli
Gratulacje też da WSZYSTKICH pozostałych zwyciezców

A wystawa - no cóż, było ciasno, duszno, gorąco
Wróciliśmy z Gordonkiem z oceną doskonała ale i tak było fajnie[/quote]

[quote name='Tecia']My tez juz w domu i tez sie chwalimy

Na klubowce:
Lofty Amber Wind - w.o. II
Lofty Desperado - ex. III w kl. pośredniej
Irish Melody Lucky Luke - ex. I w kl. użytkowej

WDS
Lofty Amber Wind - w.o. I - Best Puppy w wieku 6 miesięcy i 1 tygodnia !!!
Lofty Desperado - ex. IV/IX w kl. pośredniej
Irish Melody Lucky Luke - ex. V/XIII w kl. użytkowej

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i już z niecierpliwością oczekujemy na kolejną Światówke.
Mamy jednak nadzieję iż Duńczycy dokładnie obserwowali Słowaków i nie popełnią takich koszmarnych bełedów organizacyjnych. Światówka ma być świętem dal kynologi natomiast w wydaniu słowackim była jak dla nas walką o dopchanie się do ringu, walką o każdy kawałek miejsca do położenia swoich bagaży. Nie wspomnę o ringach które w wypadku naszej rasy były koszmarnie małe a ich umiejscowienie ( na klubówce ) na polu przy przenikliwym zimnie i deszczu, (na Światówce ) oraz na koszmarnie ciasnej hali w samym środku stoisk handlowych w duchocie i scisku.
)[/quote]
Jakaż to frajda gratulować tak pięknych wyników!
Gratulacje!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ależ Świeto , ja też byłam oglądałam jedynie , i dopingowałam Polaków, i było cudnie - byliśmy widoczni, bardzo dużo sukcesów jak widzę, gratulacje dla Polaków !!!!!

Organizacja, ... no cóz na Czarnych Ruskich miejsca jak dla maluchów, nie dało sie pokazywac psów w takich maciupkich ringach - to była kpina.

Mam pytanie czy macie jakiś wrażenia z BISów ostatniego dnia ? :angryy::roll::mad::mad:

Pomijam niesamczne dla mnie werdykty, ale mam wrażenie, że przy tej pompie i osobistego uwielbienia dla siebie i własnej oraganizacji tej imprezy oraganizatorzy zapomnieli o zwierzętach, a widownia pieknie im o tym przypomiała, skandując i zakrzykując przynudzanie okrzykami BEST IN SHOW, a lokaty przyznawane na bisach przez P. Millera w większości też zostały odpowiednio i niewymownie skomantowane przez publikę, jakie macie wrażenia z BISa ? czy tylko ja taka zniesmaczona jestem ????

Link to comment
Share on other sites

dogo canario::multi::multi:

CH PABLO de Presa Awangarda, w najliczniej obsadzonej klasie psów 4 dosk. :cool3:
QUEEN MERY de Presa Awangarda- 3 dosk.w championach
QUEEN OF PARIS de Presa Awangarda-dosk.3 w otwartej,
RAKASHI de Presa Awangarda-dosk.3 w młodzieży
RATINA de Presa Awangarda-dosk.

sędziowanie bez ładu i składu .



z rottweilerów:
NEGRA Ekland- exc.2,Res.CAC,Res.CACIB czyli[B] v-ce ZWYCIĘZCA ŚWIATA:multi:[/B]
było tak blisko....tytuł zw.świata pojechał do suki gospodarzy wystawy ....:diabloti:


sznaucery:
gratulacje dla Natalii :multi:córka Gucia mł.zw.świata !!!!
A tatuś na klubowej światowej dosk.2 w championach :razz::multi:
no i jej szczeniaczek jakieś bisy wygrał, ale to może sama właścicielka się pochwali :cool3:




organizacyjnie...cieszył mnie brak godzinnego stania przy wjezdzie na parkingi , tu naprawde szybko i sprawnie. Pomysł w pazdzierniku ringów na dworze na wystawie swiatowej fatalny !!! Taka ranga wystawy a warunki jak na krajówce. Oznaczenia hal...fatalne. Na halach jak w saunie, ale to akurat mnie cieszylo po przemoknieciu na ringu canarów,można było sie ogrzać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']
My też sie pochwalimy-
nasza malutka Irvier's CLASSY- CHASSY (Figa)- [B]Zwycięzca Świata Szczeniąt[/B] :multi: a na klubowej na dokładkę [B]Best In Show Puppy[/B] !!! :) Wiec jestesmy bardzo zadowoleni z sukcesów!
:multi:[/quote]
Gratuluję wszystkim wystawcom :multi::multi::multi:
Gwoli ścisłości zaznaczę tylko jedno, że nie ma takiego tytułu jak [B]zwycięzca świata szczeniąt[/B] ;)
jest World dog show 2009 best puppy ;)

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE dla polskiej ekipy!!!!!!:multi:!!!!!!:multi:


V-ce Zwycięzca Świata [B]OLIWER Rivendall[/B] & CZARLA Jamkin (IV lok klasa CH) & [B]Młodzieżowy Zwycięzca Świata ARIA-DUSZKA Jamkin[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1185890fe4f40445.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/209/1185890fe4f40445.jpg[/IMG][/URL]

[B]Młodzieżowy Zwycięzca Świata ARIA-DUSZKA Jamkin[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f5fec9801304197.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/213/9f5fec9801304197.jpg[/IMG][/URL]
[B]Młodzieżowy Zwycięzca Świata ARIA-DUSZKA Jamkin[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fca678c6162aa6cc.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/209/fca678c6162aa6cc.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][SIZE=3][B]Ogromne gratulacje dla Wszystkich Zwycięzców!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR]

My też wróciliśmy bardzo, bardzo szczęśliwi :loveu: Junior World Winner +BOB Junior dla psa Hardy Alwaro:multi: Veteran World Winner +Best Veteran dla mojej 11 -letniej Barbarosse Apovery:multi: Gerda Alwaro Res.CAC , Magda w szczeniakach w.o 2 i pies w championach Ettore Aya Alwaro doskonały))

Link to comment
Share on other sites

Witajcie po wystawie . Własciwie nie wiem od czego zacząc bo emocji było wiele . Po pierwsze zobaczylismy przepiekne psy - stawka była na bardzo wysokim poziomie . AmerykańskiT.T bialo sobolowy - jeszcze przed ocena na ringu wydawał mi się numerem jeden . To pies o doskonałych proporcjach , poruszajacy sie z wielka gracja - cudny ! Mieliśmy okazję zobaczyć tt w różnych typach , z różnym rodzajem włosa i różnej wielkosci.
Opiszę tutaj wrażenia z obydwóch wystaw
Klubowa jak wiecie odbywała się w tak zwanej hali E . Byliśmy na miejscu przed 9 . Wielki namiot , bez ścian , ringi nie oznaczone - zimno . Szukalismy naszego ringu ale okazało się ze dla tybetów ringu osobnego nie ma tylko musimy grzecznie poczekac aż ocenionych bedzie przed nami 65 Shih-tzu . Oczywiscie dopchać się do ringu nie bylo mowy wiec rozlozylismy sie gdzieś dalej . Było bardzo zimno , padał deszcz , generalnie nie bylo fajnie . Siedzielismy pod tym namiotem do godziny 17 po południu bo wtedy dopiero zakończono ocene tt . Sędzia pomimo zmeczenia oceniał rzetelnie i dokładnie . Na tej wystawie Fibi zajęła trzecie miejsce w klasie otwartej co bardzo nas cieszy bo konkurencja była na wysokim poziomie . Jak to bywa w tym kraju medal otrzymał pies z lokata pierwsza , wszyscy od miejsca 1do 4 otrzymali drobne upominki ( miseczkę dla psa i próbki karmy ) .
Narzekaliśmy na warunki i zimno ale juz w niedzielę chętnie wrócilibyśmy pod ten namiot jeszcze raz .
Niedziela wystawa światowa - jesteśmy znowu przed 9 zeby zająć miejsce przy ringu . Cóż mogę napisać - ogromna ilość psów , klatki poukładane pietrowo , człowiek na człowieku , pies na psie , duszno . Udało nam się znaleźć kolo metra kwadratowego powierzchni , nie było mowy o postawieniu klatki . Czesałam psa klęcząć na podlodze popychana co chwila przez przechodzacych ludzi ( niektórzy przechodzili po psim posłaniu a zaznaczam ze 2 psy lezały na maleńkiej kołderce )- masakra ! Za takie pieniadze na wystawie takiej rangi spodziewałam się godniejszych warunków ( z rozrzewnieniem wspominaliśmy poznańską światówkę ) . Ringi maleńkie , psy biegające w totalnej ciasnocie , duchota :cool3: Niestety nie moglam śledzić zmagań tt na ringu z tej prostej przyczyny ze cięzko bylo tam sie dostać :placz: Zerkalam z daleka , potem dałam sobie spokój i czekalam na swoją kolej . Sędzina zostawiala na ringu tylko 4 przedstawicieli rasy , resztę ( chyba sie nie myle ale wszystkie z ocena bardzo dobrą ) po wstępnej ocenie opuszczały ring . My załapaliśmy się na ten pierwszy przesiew - ocena bardzo dobra . Biorac pod uwagę ilość ocen bardzo dobrych przyjęliśmy ten werdykt z uśmiechem na twarzy - i jak ktoś tam powiedział " na światówce ocena bardzo dobra to przecież bardzo dobra ocena " - tego się trzymajmy



Zaskakiwały czasami oceny sedziny np,pies wygrywający na klubowej mlodzież na swiatowej ocena bardzo dobra
Tak to bywa na wystawach nie kazdemu podoba się to samo .
Jeszcze jedna uwaga - psy schodzące z oceną bardzo dobrą powinny dostać opis od razu do ręki , niestety wszyscy musieliśmy czekać do ukończenia wystawy zeby odebrać dokumenty . Myślę ze wtedy nie czekalibyśmy do końca ( skoro i tak niewiele widziałam ) , nie siedzielibyśmy w tym zaduchu i ciasnocie , tylko jechalibyśmy do domu zaraz po ocenie . Całe szczęście że w sobotę , kiedy shih-tzaki zrobiły dla nas miejsce mogłam przyjrzeć się do woli wystawianym tt bo na światówce nie miałabym na to szansy . Nie wiem może inni mieli inne odczucia ale ja uważam że nie liczy się to ze na ulicy stało kilkunastu chlopców , jeden przy drugim pokazujący nam gdzie mamy skręcić ale to żeby zapewnić wystawcom godne warunki a psom w miarę bezstresowy pobyt ( psy w tej ciasnocie często naskakiwały na siebie ). Ja generalnie nie jestem zadowolona z tej wystawy ( i nie chodzi tutaj o ocenę ) i gdyby nie to że widziałam psy których być może nigdzie indziej nie miałabym okazji zobaczyć to wyjazd do Bratyslawy uwazalabym za kosztowną , nieudaną wycieczkę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BLACKDRAGON']dogo canario::multi::multi:
CH PABLO de Presa Awangarda, w najliczniej obsadzonej klasie psów 4 dosk. :cool3:
QUEEN MERY de Presa Awangarda- 3 dosk.w championach
QUEEN OF PARIS de Presa Awangarda-dosk.3 w otwartej,
RAKASHI de Presa Awangarda-dosk.3 w młodzieży
RATINA de Presa Awangarda-dosk.
sędziowanie bez ładu i składu .
z rottweilerów:
NEGRA Ekland- exc.2,Res.CAC,Res.CACIB czyli[B] v-ce ZWYCIĘZCA ŚWIATA:multi:[/B]
było tak blisko....tytuł zw.świata pojechał do suki gospodarzy wystawy ....:diabloti:
sznaucery:
gratulacje dla Natalii :multi:córka Gucia mł.zw.świata !!!!
A tatuś na klubowej światowej dosk.2 w championach :razz::multi:
no i jej szczeniaczek jakieś bisy wygrał, ale to może sama właścicielka się pochwali :cool3:
organizacyjnie...cieszył mnie brak godzinnego stania przy wjezdzie na parkingi , tu naprawde szybko i sprawnie. Pomysł w pazdzierniku ringów na dworze na wystawie swiatowej fatalny !!! Taka ranga wystawy a warunki jak na krajówce. Oznaczenia hal...fatalne. Na halach jak w saunie, ale to akurat mnie cieszylo po przemoknieciu na ringu canarów,można było sie ogrzać :)[/quote]

[quote name='iza']GRATULACJE dla polskiej ekipy!!!!!!:multi:!!!!!!:multi:


V-ce Zwycięzca Świata [B]OLIWER Rivendall[/B] & CZARLA Jamkin (IV lok klasa CH) & [B]Młodzieżowy Zwycięzca Świata ARIA-DUSZKA Jamkin[/B]
[B]Młodzieżowy Zwycięzca Świata ARIA-DUSZKA Jamkin[/B]
[B]Młodzieżowy Zwycięzca Świata ARIA-DUSZKA Jamkin[/B]
[/quote]

[quote name='Karka'][COLOR=Red][SIZE=3][B]Ogromne gratulacje dla Wszystkich Zwycięzców!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR]

My też wróciliśmy bardzo, bardzo szczęśliwi :loveu: Junior World Winner +BOB Junior dla psa Hardy Alwaro:multi: Veteran World Winner +Best Veteran dla mojej 11 -letniej Barbarosse Apovery:multi: Gerda Alwaro Res.CAC , Magda w szczeniakach w.o 2 i pies w championach Ettore Aya Alwaro doskonały))[/quote]

[quote name='Minio']A my tylko 4 lokata z ocena doskonałą w klasie pośredniej :lol:
Gratuluję wszystkim wystawcom i hodowcom .[/quote]
Wam wszystkim też gratuluję super wyników i po prostu bardzo dobrych ocen!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ania Rapp juz wstawiła pierwsze wyniki z ringów basenji, ale ja napiszę juz tak " całościowo". I tak:

[SIZE=3][COLOR=red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.4 (na 9 zgłoszonych).[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=red][B]JUMA MONGO Asiaczek FCI- dosk.2, r.CAC (na 8 zgłoszonych)[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.3 (na 5 zgłoszonych).[/B][/COLOR][/SIZE]

Sędzia był z Francji Medard Ringuet Jacques.
Ah, kiedyś i do mnie usmiechnie się los i pojawi się ten upragniony tytuł:lol:

Pzdr.[/quote]


GRATKI GRATKI GRATKI

Asiaczku napewno w DANII ten tytul sie wam przytrafi

Link to comment
Share on other sites

W cavalierach Polska porządziła!!!!!!
Najlepsza suka, najlepszy junior, najlepszy pies i wreszcie BOB dla Polski !!!!!!
Biorąc pod uwagę "świerzość" rasy w Polsce i dużą konkurencję to ogromny sukces dla polskich hodowców i wystawców!!!! Brawo!!!!
/My "skromnie" tylko ocena doskanała i super opis./

[B][FONT=Arial][SIZE=2]Best Of Breed - BOB[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial][SIZE=2]19030[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]CH AMARETTO DOBRY ROK
Owner / majiteľ: Matusiak & Jokinen I.& Jo[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Excelent 1, CAC, CACIB, BOB[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][SIZE=2]World Winner / Svetový víťaz - Dog / Pes[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial][SIZE=2]19030[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]CH AMARETTO DOBRY ROK
Owner / majiteľ: Matusiak & Jokinen I.& Jo[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Excelent 1, CAC, CACIB, BOB[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][SIZE=2]World Winner / Svetový víťaz - Bitch / Suka[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial][SIZE=2]19061[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]BLANCHE NEIGE VOM WELFENHOF
Owner / majiteľ: Munsch Alicja[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Excelent 1, CAC, CACIB[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][SIZE=2]Junior World Winner / Svetový víťaz mladých - Dog / Pes - Best Junior[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial][SIZE=2]18989[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]PABLO PICASSO GÓRSKA FANTAZJA
Owner / majiteľ: Radomska Beata[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Excelent 1, CAJC[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][SIZE=2]Junior World Winner / Svetový víťaz mladých - Bitch / Suka[/SIZE][/FONT][/B]
Największe brawa dla hodowli Dobry Rok i Wioletty Matusiak - Zwycięzca Świata AMARETTO DOBRY ROK to stuprocentowy polski cavalier:multi::sweetCyb::ylsuper: Brawo Wiolu!!!!!!!

Wspomnę jeszcze , że dzień wcześniej na klubówce w Vinicne polskie cavaliery też były najlepsze!
Super weekend dla wszystkich polskich hodowców i właścicieli tych wspaniałych psów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Argus Electra']Ależ Świeto , ja też byłam oglądałam jedynie , i dopingowałam Polaków, i było cudnie - byliśmy widoczni, bardzo dużo sukcesów jak widzę, gratulacje dla Polaków !!!!!

Organizacja, ... no cóz na Czarnych Ruskich miejsca jak dla maluchów, nie dało sie pokazywac psów w takich maciupkich ringach - to była kpina.

Mam pytanie czy macie jakiś wrażenia z BISów ostatniego dnia ? :angryy::roll::mad::mad:

Pomijam niesamczne dla mnie werdykty, ale mam wrażenie, że przy tej pompie i osobistego uwielbienia dla siebie i własnej oraganizacji tej imprezy oraganizatorzy zapomnieli o zwierzętach, a widownia pieknie im o tym przypomiała, skandując i zakrzykując przynudzanie okrzykami BEST IN SHOW, a lokaty przyznawane na bisach przez P. Millera w większości też zostały odpowiednio i niewymownie skomantowane przez publikę, jakie macie wrażenia z BISa ? czy tylko ja taka zniesmaczona jestem ????[/quote]

my bylismy dzien w dzien na wystawie, od jej poczatku do samego konca :roll:
Na BISa szkoda komentarza :shake: nie skomentuje tez traktowania fotografow i innych "pressow". Same zakazy i nakazy- a od organizatora niewiele. W czwartek godzine biegalismy po halach, bo nikt albo nie wladal dostatecznym angielskim, albo nie mial zielonego pojecia gdzie nas pokierowac. Latalismy tak jak wielblady przepychajac sie przez tlumy.
Generalnie wielkie NIE dla organizacji, z tego co slyszalam uwaza tak wielu sedziow o hodowcach nie wspominajac.
BIS moim zdaniem bylby calkiem fajny gdyby nie to ze przedluzyl sie o ponad 2 godz. Organizatorzy mogli zrezygnowac z niektorych atrakcji.
Ja nie jestem zniesmaczona wyborem, ciesze sie ze na pudle nie stanal pudel z Tajlandii, zaluje komondora, moglby zajac miejsce westa.
Natomiast gwizdy i wycie publicznosci po werdykcie Hansa Mullera uwazam za b.chamskie.

Czy ktos wspominal o sukcesie "naszej" Mlodej Prezenterki i BOGu dla przepieknego beagla w polskich rekach?

Link to comment
Share on other sites

Panienko...- to temat rzeka :evil_lol: nie mam sily na szczegolowa opowiesc, bo z Bratysławy jechalismy 18 godzin :evil_lol: (no dobra z czego 3 spalismy).

Generalnie finaly zaczely sie ok.15, w miare sprawnie, pomiedzy konkurencjami liczne wystepy- rozne grupy taneczne itp. i w ten sposob powstalo ok.40 min opoznienie mniej wiecej w polowie finalow. Organizaorzy zamiast pominac ktorys z wystepow faszerowali wszystkich niemal nagimi tancerkami zamiast kontynuowac finaly. Kumulacja nastapila, gdy podczas Best in Show po obejrzeniu kazdego z psow wyproszono je z ringu glownego- za kotare gdzie mialy oczekiwac na werdykt. No i sie zaczelo. Przemarsz dziewczynek z flagami wszystkich krajow z jakich byli sedziowie wraz z tymi sedziami. Wszystko sie zaczelo platac, wyczytywano dany kraj- nie bylo flagi, flaga sie znalazla- sedziowie znikneli. Samo wejscie wszystkich sedziow, dopasowanie flag itp trwalo dobre 30 min. Nastepnie zaczely sie przemowienia prezesa zwiazku Sk,niezliczone podkreslanie iz jest to najwieksza w dziejach wystawa itp itd. Wreczenie nagrody dla tworcy rasy Czechoslowacki Wilczak (to akurat bylo wzruszajace, owacje na stojaco dla staruszka)nastepnie nagrody dla wszystkich zasluzonych, bez ktorych wystawa nie moglaby sie odbyc- zabraklo tylko pani Stasi co kibelki czyscila. Na koniec oficjalne przekazanie swiatowki Danii i cos tam jeszcze (nie wiem bo juz mna rzucalo). Podczas wszystkich tych ceremonii sedziowie z calego swiata stali dookola ringu glownego trzymajac na kijach swoje narodowe flagi. Miny mieli srednie po ok.40 min takiego stania. W miedzyczasie publicznosc wolala "Best in Show"!!! i tak kilka razy. W koncu Hans Muller dostapil zaszczytu ogloszenia werdyktu. Psy ustawiane byly na ringu glownym od miejsca dziesiatego. Na trzecim miejscu stanal pudel- uwazany przez wiekszosc za "czarnego konia" tego finalu- i wtedy publicznosc zaczela gwizdac i buczec. Widzialam twarz Hansa Mullera z bliska, naprawde bylo mi go cholernie zal bo musial sie czuc fatalnie. Na takiej wystawie, w takim momencie- naprawde nie wypada! Doszly mnie sluchy, ze pierwszymi, ktorzy zaczeli pomstowac byli wlasnie Polacy... :shake:
Wstyd.
Przez moment sedzia wahal sie czy wogole ma zapozowac ze zwyciezcami BISa przy podium :shake: gdy tylko psy stanely na pudle wszyscy zerwali sie z trybun, sedziowie pozbierali swoje graty i niemalze natychmiast sie rozmyli.
Ot i cala historia.

powiem wiecej- bedzie to mozna zobaczyc na filmie :cool1:

P.S. jednak sie rozpisalam :

Link to comment
Share on other sites

[B]Kingula[/B] a wystawialas sie kiedys na Inchebie chocby na zwyklym DuoDanuba -przeciez to wszystko bylo do przewidzenia... ciastnota , duchota , miniaturowsc ringow i te wszystkie delikatnie to nazwimy potkniecia Organizatora
no ale Bratyslava i tak nie sciagnela z piedestalu europejskiej wystawy w Budapeszcie
- o Mlodym Prezenterze, ktory takimi ogromnymi literami wpisuje sie w historie polskiego JH dostaniesz osobny reportazyk -rzecz jasna ilustrowany na adres z Twego banerka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...