Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GRATULUJEMY WSZYSTKIM GORĄCO!

Ale ludziska zlitujcie się i podzielcie się istotnymi informacjami dla wystawiających w kolejnych dniach - jak organizacja, parkingi, dojadz, płatności, wejścia???
Może to egoistyczne - ale na świętowanie sukcesów będzie czas a sprawy organizacyjne po czasie mało komu się przydadzą.:-(

Link to comment
Share on other sites

nie wiem cz\y już wiecie ale ogromny sukces w Border Collie należy do polskich hodowców !!!!!!

Ch.Pl.,Ch.Lux.,Mł.Ch.Pl.,Zw.KLUBU '07,'08,09 Zw.Pl.'08 Alderaan SGIAN DUBH "Indy"

ZWYCIĘZCA ŚWIATA 2009 + BOB !!!!!!!!!!!!!!! na ponad 160 Borderów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH PIĘKNIE REPREZENTUJĄCYCH POLSKĄ KYNOLOGIĘ :d !!!!!!!!!!!

a my właśnie ruszamy w drogę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']nie wiem cz\y już wiecie ale ogromny sukces w Border Collie należy do polskich hodowców !!!!!!

Ch.Pl.,Ch.Lux.,Mł.Ch.Pl.,Zw.KLUBU '07,'08,09 Zw.Pl.'08 Alderaan SGIAN DUBH "Indy"

ZWYCIĘZCA ŚWIATA 2009 + BOB !!!!!!!!!!!!!!! na ponad 160 Borderów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH PIĘKNIE REPREZENTUJĄCYCH POLSKĄ KYNOLOGIĘ :d !!!!!!!!!!!

a my właśnie ruszamy w drogę :D[/quote]

[B][COLOR=black]GRATULACJE !!!!!!!![/COLOR][/B]

i szczęśliwej podróży :)

Link to comment
Share on other sites

organizacja koszmarna zaczelam doceniac nasz poznan :lol:
zero informacji bylismy w czwartek wczesnie rano i nie chiceli nas wpuscic jedni mowili jechac drudzy nie jechac a my busem duzym i wycofac nie tak latwo ogolnie nikt nic nie wie na hale puszczali jednymi drzwiami a drugimi np. kazali czekac do odpowiedniej godziny ,,,,,,,,, na ringu ide po numerek pani odsyla mnie do biura ja z ringu wychodze odwracam sie a ona wydaje numerki innym ,,,,,, wiec ja do niej ze ja wlasnie taki chcialam a ona ze nic nie wie......ludzie
ocena opóźniona zebym nie skłamała kolo 2 godzin sedziowie tyle spoznili sie na ring,..... bez podania przyczyny goraco ogromny tlok jeden na drugim przynajmniej u nas tak bylo psy wnerwione my tez ja niestety nie jestem zadowolona z organizacji u nas sprawdzali bilet wjazdowy niemal kazdy wzorek a znam osoby ktore wjechaly pod sama hale bez biletu......:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

jasli chodzi o miejsca parkingowe
spokojnie ;)
5 min drogi , (piechota)od incheby jest centrum handlowe, tam kilka dogodnych parkingw gratisowych:eviltong:
5 minut spacerkiem i juz jestescie na terenie wystawy
jedzcie powoli w strone wystawy,widac wielki budynek z napisem incheba i tuz przed sa skrety na takie zatoczki parkingowe......spokojnie;)

a poza tym wystawa super:cool3:
...organizacja extra przynajmniej wczoraj
to chyba z tymi zgloszeniami byl tylko balagan
jest ok
wczoraj nawet psow przy wejsciu nie spradzali....ale raniutko

powodzenia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Oj Czy mozna placic na miejscu za wystawe to nie wiem,ale skoro na zgloszeniu widnieje ze do oplaty ...to dla mnie logiczne:razz:
nie spodziewalabym sie problemow;)
Radze sie nastawic na pozytywy...fajna na prawde wystawa
a puchar na Bisa niesli taaaaaki ogromniasty...:loveu:
Mam nadzieje ze wpadl w polskie rece:eviltong:
az szkoda bylo wyjezdzac...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Zwycięzców!

Ja jak sobie pooglądałam, to widziałam, że warunki były różne. Najlepiej w czwartek mieli się wystawcy pod namiotem, chyba najciężej było w Hali A2, gdzie każdy na każdym stał, deptał psy, ludzi, przedmioty (i psie kupy)... ringi malutkie (no ale A2 to parter, więc sporo filarów zabierało powierzchnię...), duszno i gorąco jak w saunie, spóźnienia sędziów, zmiany sędziów to tylko "atrakcyjny" dodatek dla niektórych wystawców; Hala B przestronniejsza (na pietrze nad halami A), tam też znajdują się barki/kioski kawowe i bodajże 2 restauracje oraz stragany z psimi rozmaitościami.
Wchodziłam na teren wystawy przed 10:00 i kontroli weterynaryjnej nie widziałam, w halach też ich brak... Bałagan, to najdelikatniejsze słowo, jakie znajduję...

Ja ze swoją sunią wróciłyśmy padnięte (i oceną doskonałą) - będziemy z tydzień odsypiać te duchoty. I nie żałuję, że nie zgłosiłam suni na krajówkę w piątek - mam dość na conajmniej kilka tygodni, potem się będę namyślać, czy młodej dokańczać mł.ch.Sk ...

Link to comment
Share on other sites

Pocieszające jest to, że nikt nie pisze o korkach jakie panowały w okolicach wystawy.

Ja wybieram sie na wystawe jutro, jako widz, i wymyslilam sobie, ze zostawie samochod w centrum i komunikacja zbiorowa dostane sie na teren wystawy.

Czy sa przewidziane parkingi dla widzow? Czy jednak moj pomysl z porzuceniem samochodu i komunikacja zbiorowa jest dobry?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...