Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

O rany... ale wybraliście formę płatności:shake:
Ja zawsze za granicą płacę przelewem albo na miejscu.
Nie wiem czy tam jest możliwość płatności na miejscu- najlepiej zadzwonić i sie dopytać. Ale skoro dostaliście potwierdzenie to widocznie można...
Sprawdźcie jeszcze czy na pewno jesteście na liście .
Jak wam bardzo zależy - jedźcie;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dostaliśmy przed chwilą takie info
[B][COLOR=red]:: The TDE-show is taking place under an outside tent (Hall E). Please have a warm clothes ready in case of a bad weather. ::
:: Výstava TDE sa bude konať pod stanom (hala E), pripravte si preto prosím aj odev do chladnejšieho počasia. ::


Co wy na to ?
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Klubowe rok temu w Budapeszcie tez odbywały sie pod namiotaki na dworze. W sobote było mało fajnie.
Dlatego ja mam zgłoszonego na Bratysławe JEDNEGO psa tak kurtuazyjnie - nie 6 jak do Budapesztu. I na CAC nie zgłosiłam. Po Budapeszcie powiedziałam sobie- nigdy wiecej takich atrakcji i wystaw takiej rangi na dworze w pazdzierniku.

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzieki ja tym razem jade z argentynem - zgłaszalam do klasy championow, potwierdzenie dostalam - jest w otwartej... a championat im wysyłalam... ręce opadaja... argentynow zgloszonych jest ponad 200 szok! A ja tak bardzo chcialam jechac z moimi labkami... ale sama z dwoma rasami bym nie dala rady... sorki za mlyn myslowy, ale mam dola...

Link to comment
Share on other sites

Ja nie narzekam. Zgłosiłam w I terminie i opłaciłam od razu. Potwierdzenie dostałam bez żadnych sensacji i tylko biletu parkingowego nie miałam, ale już mam dzięki jednej z Dogociółek:multi::loveu: - i to w sektorze A:multi: Hotel też rezerwowałam tydzień temu:p
Wyjeżdżamy o 4 rano;)
Życzę powodzenia Wszystkim jadącym na show;)

Link to comment
Share on other sites

Witam
Na liscie nas nie ma ale dostaliśmy potwierdzenie przyjęcia.
Dodzwonić się nie idzie na podane na stronie numery. Mo ze ktoś zna godziny urzędowania lub inne telefony?
Czy ktoś się orientuje czy jakbym dzisiaj zapłąciła jeszcze bankiem to potwierdzenie mam od razu i pieniądze do nich dotrą czy może lepiej miec 90EU ze sobą i płącić w sekretariacie?
Pozdrawiam
Masakra normalnie brak słów:angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

no to czekamy z[FONT="Arial Black"] [B]niecierpliwością [[/B]/FONT]na pierwsze relacje i wyniki:roll::loveu:

co do dylematów w sprawie płatności - osobiście nie radzę płacić już przelewem, bo 1. na pewno kasa do nich nie dotrze o czasie i co za tym idzie 2. będziecie w tyle bo wpłaty bankowej nie uznają i każa zapłacic drugi raz, a na zwrot nie liczcie.
Dzodzwonić się raczej nie dodzwonisz bo wszyscy napewno są już jak obsługa na halach
Pozostaje ryzyk-fizyk lub poprosic kogoś kto jest dzisiaj aby spawrdził czy jesteście w katalogu i czy ma to sena jechac.

Link to comment
Share on other sites

Z tego,co wiem nie mozna dzis kupic katalogu na inny dzien.Ja tez mam problem z oplata,bo wymienialam psy (a zgloszone byly w innych terminach) i pomimo ustalen telefonicznych kaza mi placic 90 euro,mimo ze za wycofane psy sa nam winni kase.
Wiem,ze ringi sa bardzo male i ogolnie jest bardzo malo miejsca.Najdalej od wystawy jest ponoc parking C.Sedziowanie przynajmniej na ringu collie rozpoczelo sie 1,5 godziny pozniej.Opis od Frnacuza byl po slowacku,do tego nad tlumaczeniem meczyly sie 4 osoby.Szykuje sie fenomenalna wystawa ;/

Link to comment
Share on other sites

Witam
Ale przelewając mam przecież potwierdzenie przelewu przez bank a to chyba ważne? Przeciez na krajowych wystawach pokazuje się potwierdzenie przelewu a nie czy kasa wpłyneła na konto.
Czekam na dzisiejsze relacje z niecierpliwością i może ktoś kto dziś był da znać czy można płącić na miejscu lub jak wyjaśniają takie sprawy.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Niby potwierdzenie masz, nasze Rodzime ZK to uznaja - ale ja się spotkałam już zagranicą, że wpłat bankowych nie uznają dopóki nie będą mieli na rachunku, a tu jest zbyt mała ilosć czasu, chyba że nikt nie spojrzy na daty :) w każdym razie w opisywanym przypadku Kazali zapłacić gotówką na miejscu i dyskutować można sobie było.
Więc radzę się zaopatrzyć w gotówkę - tak na wszelki wypadek.
Szkoda by było jechać taki kawał i nie wystąpić z powodu zaciekłości Pani w kasie.
Swoją drogą akurat Słowacy w sprawach płatności są bardzo dociekliwi i prowadzą niezbadaną dla nas wszystkich - jak wynika z opinii- politykę w księgowosci. - radzę to mieć na względzie.
I nie chcę tu Nikogo straszyć, tylko po prostu szkoda potem nerwów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']Niby potwierdzenie masz, nasze Rodzime ZK to uznaja - ale ja się spotkałam już zagranicą, że wpłat bankowych nie uznają dopóki nie będą mieli na rachunku, [/quote]

Tak potwierdzam, miałem tak w Tulln.
Na szczęście mam wszystko OK, nawet parking dzięki forumowiczce:lol:
Wyjazd jutro.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Gdzies czytałąm ze na miejscu nie bedzie mozna płacić stad moje obawy czy nie lepiej wysłać przelew i mieć potwierdzenie.
Mam nadzieje ze takich jak ja będzie więcej.
Czy może ktoś z dzisiejszych wystawców się wypowie czy można płącić na miejscu.
Trzymam kciuki za wszystkich Polskich wystawców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Polskie sybieriany szaleją :loveu:

[B]Nikita Best Puppy female[/B]
[B]Lolita Junior World Winner and Best Junior in Breed[/B]

[B][COLOR=red]GRATULACJE DLA WŁAŚCICIELI EWY I JOSE!!![/COLOR] [/B]
[B]:laola:[/B][/quote]

[B]GRATULACJE[/B] :multi::multi::multi:

[quote name='sota36']Briard Oreo Cookie Moravia Campanella wzial swoja klase - walczy dalej. Briardow cosik ponad 100:)[/quote]

Trzymamy kciuki :p

A.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...