Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

Z tymi biletami wejściowymi to jest tak, że można je kupić w kasach oraz jeżeli ktoś bardziej zapobiegliwy to mozna je kupić już przez internet, Słowacy mają taki swój portal typu nasze "bilety na imprezy" i tam jest do kupienia bilet na WDS - link jest podany małym druczkiem na biletach.
Co do fotografowania i zakazów - myslę że popadamy w lekka paranoję - jest to pewnie naduk obligatoryjny, zodny z przepisami bhp i p.poz itp. ale nie sądzę aby miał wpływ na fotki i filmi kręcone przez wystawców - pomyślcie - każdy dzień to ok. 5000 piesów do tego ok. raz tyle człowieków + zwiedzający - ciekawe kto to upilnuje :eviltong: nawet gdyby chciał:cool3:
co do bałagunu - niewątpliwe przerosło Ich to - zaczynam coraz cieplej mysleć o naszym Poznaniu:lol:
Myslę, że w najgorszej sytuacji są Ci którzy idą w czwartek na tzw. "pierwszy ogień" - potem to będzie wiadomo na czym stoimy i mam cichą nadzieję, że Ci z Was którzy wrócą dadzą znać innym jak się do tej wystawy przygotować.
a narazie też czekam na "wjazdówki":angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HAWAN']
Co do fotografowania i zakazów - myslę że popadamy w lekka paranoję - jest to pewnie naduk obligatoryjny, zodny z przepisami bhp i p.poz itp. ale nie sądzę aby miał wpływ na fotki i filmi kręcone przez wystawców - pomyślcie - każdy dzień to ok. 5000 piesów do tego ok. raz tyle człowieków + zwiedzający - ciekawe kto to upilnuje :eviltong: nawet gdyby chciał:cool3:[/quote]

Myślę, że masz rację. Bez względu na wszystko i tak biorę aparat:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziś puściły mi nerwy:mad: Dostałam drugi komplet potwierdzenia dla moich psów na Bratysławę. Pierwszy Komplet na kilka byków ( obie dziewczynki w kl. otwartej) za to na drugim Komplecie mam 5 psów :diabloti: 4 sunie i jednego psa.
Mam wg WDS 2009: Mania Maly Kacper i Mania Mały Kacper dwie sunie;
Dolly Maly Kacper i Dolly Mały Kacper dwie sunie.Jak tym geniuszom pozgadzały się rodowody, tego to ja już nie wiem :angryy:
Wiem za to jak można łatwo trafić na listę dłużników :angryy: Słowackiego Związku :diabloti:
Reasumując, zgłosiłam 3 psy w pierwszy terminie i zapłaciłam 170 euro, jednak mam jeszcze dopłacić 270 euro za dodatkowe psy:placz::placz::placz: W sumie na dwu potwierdzeniach mam 8 psów:crazyeye: w domu nadal 3 :roll:
Jestem księgową i w żaden sposób nie potrafię tego tak policzyć:oops:
Wystawy już mi się ODECHCIAŁO :placz: Oczywiście idę na ,, pierwszy ogień" w czwartek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Dziś puściły mi nerwy:mad: Dostałam drugi komplet potwierdzenia dla moich psów na Bratysławę. Pierwszy Komplet na kilka byków ( obie dziewczynki w kl. otwartej) za to na drugim Komplecie mam 5 psów :diabloti: 4 sunie i jednego psa.
Mam wg WDS 2009: Mania Maly Kacper i Mania Mały Kacper dwie sunie;
Dolly Maly Kacper i Dolly Mały Kacper dwie sunie.Jak tym geniuszom pozgadzały się rodowody, tego to ja już nie wiem :angryy:
Wiem za to jak można łatwo trafić na listę dłużników :angryy: Słowackiego Związku :diabloti:
Reasumując, zgłosiłam 3 psy w pierwszy terminie i zapłaciłam 170 euro, jednak mam jeszcze dopłacić 270 euro za dodatkowe psy:placz::placz::placz: W sumie na dwu potwierdzeniach mam 8 psów:crazyeye: w domu nadal 3 :roll:
Jestem księgową i w żaden sposób nie potrafię tego tak policzyć:oops:
Wystawy już mi się ODECHCIAŁO :placz: Oczywiście idę na ,, pierwszy ogień" w czwartek :diabloti:[/quote]

Nie wiadomo czy smiac sie czy plakac:evil_lol: oni tam maja totalny balagan wspolczuje.
Ja mimo, ze mam juz potwierdzenie na wystawe nie jade. Poprostu juz mi sie nie chce:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj potwierdzenie z Bratysławy, ale....
po pierwsze: bilet jest tylko dla jednej osoby, a ja wystawiam 2 (w rozmiarze XXXL)psy. Jakoś do tej pory było, że na jednego psa przypadał jeden człek i nie musiał drugi płacić wejściówki.
Gratuluję organizatorom:angryy: Sama jedna wejdę z manelami i dwiema Tosami, hi hi hi

po drugie: opłaciłam wystawę w drugim terminie, co prawda w ostatnim dniu, ale jednak. Na potwierdzeniu figuruję w płatnościach w trzecim terminie, ale nie mam nic na temat dopłacenia różnicy (jedyne 15 euro - co to dla bogatego wystawcy:diabloti:).
Wcześniej, w odpowiedzi jaką dostałam mailem, mam napisane,że wszystko jest w porządku, płatność została zweryfikowana i zaksięgowana.

To moja pierwsza tej rangi zagraniczna wystawa i już mam DOŚĆ.
I nie wykupiłam parkingu. Czy jest to obligatoryjne, czy mogę to zrobić w dniu wystawy, na miejscu? A może znajdę coś poza "strefą"

Do tego wszelkie dodatkowe opłaty, qźwa, nawet za pamiątkowy dyplom.:angryy::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Czy ktos dostal juz potwierdzenie?
Tydzien do wystawy a tu w skrzynkach pusto.
Na klubowke dostalam...a tam pozniej zglaszalam[/quote]

JA :evil_lol::evil_lol:
Jakiś tydzien temu..
wedlug nich chilli jest cardiganem, poprawiony rodowod juz wyslalam ale cisza w dalszym ciagu...


dostalam tez potw dla Beagielki znajomej co ze mną jedzie - jakieś trzy dni przed moim potw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Dziś puściły mi nerwy:mad: Dostałam drugi komplet potwierdzenia dla moich psów na Bratysławę. Pierwszy Komplet na kilka byków ( obie dziewczynki w kl. otwartej) za to na drugim Komplecie mam 5 psów :diabloti: 4 sunie i jednego psa.
Mam wg WDS 2009: Mania Maly Kacper i Mania Mały Kacper dwie sunie;
Dolly Maly Kacper i Dolly Mały Kacper dwie sunie.Jak tym geniuszom pozgadzały się rodowody, tego to ja już nie wiem :angryy:
Wiem za to jak można łatwo trafić na listę dłużników :angryy: Słowackiego Związku :diabloti:
Reasumując, zgłosiłam 3 psy w pierwszy terminie i zapłaciłam 170 euro, jednak mam jeszcze dopłacić 270 euro za dodatkowe psy:placz::placz::placz: W sumie na dwu potwierdzeniach mam 8 psów:crazyeye: w domu nadal 3 :roll:
Jestem księgową i w żaden sposób nie potrafię tego tak policzyć:oops:
Wystawy już mi się ODECHCIAŁO :placz: Oczywiście idę na ,, pierwszy ogień" w czwartek :diabloti:[/quote]

Hehe no to nic dziwnego, że mają rekordową wystawe-30 000 psów jak tak liczą:cool3::shake::evil_lol:

My tez idziemy na pierwszy ogień w czwartek, a biletów parkingowych nadal brak:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']JA :evil_lol::evil_lol:
Jakiś tydzien temu..
wedlug nich chilli jest cardiganem, poprawiony rodowod juz wyslalam ale cisza w dalszym ciagu...


dostalam tez potw dla Beagielki znajomej co ze mną jedzie - jakieś trzy dni przed moim potw[/quote]

Dzis dostalam potwierdzenie.
Ale osobiscie tez nie jestem nastawiona na jakies ochy i achy.
Cos mam wrazenie ze beda jaja z prakowaniem.
No nic...pozyjemy zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Dzis dostalam potwierdzenie.
Ale osobiscie tez nie jestem nastawiona na jakies ochy i achy.
Cos mam wrazenie ze beda jaja z prakowaniem.
No nic...pozyjemy zobaczymy[/quote]

My dostalismy po bilecie na kazdy dzien, parkingowe bilety ( mimo ze nie oplacilam parkingu - mieli w systemie ze oplacony, no coz ich strata :evil_lol::evil_lol:), potwierdzenie z błędną rasą, cos jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

Mam do odstapienia nocleg w hotelu 6km od wystawy 9-11 .10.2009 . Dwie noce (piątek/sobota sobota/niedziela).
Pokój dwuosobowy ze sniadaniem . Zapłacono za jednego psa Można zabrać wieksza ilość psów za dopłata(8 euro)
Zainteresowane osoby prosze o wiadomość na pw

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzenia nadal nie mam ani na WDS ani na klub... no cóż jest jeszcze tydzień z kawałkiem ale chętnie bym już miała.
Mam nadzieję że na miejscu jednak będzie panował względny porządek, w końcu Słowacy mają jednak dobrą opinię jeśli chodzi o organizację wystaw.

Link to comment
Share on other sites

My też nadal bez potwierdzeń biletów na parking właśnie dzowniłam i dowiedziałam się że potwierdzenia zostały wysłane w piątek !!!!!! (psy zgłoszone online zapłacone online w drugim terminie )
Oczywiśćie nie zamierzają nic wysyłać ponownie NIC nawet biletów na parking !!!! Wszystko będzie można odebrać w hali D na wystawie no jakiś KOSZMAR !!!!!! :angryy:
NIe wiem dlaczego ale czuję że ta wystawa będzie katastrofą organizacyjną,w sumie to już nią jest !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Prosze powiedzcie mi czy gdzies jest informacja na jakich halach bedą poszczegolne rasy psow..Bo ja albo slepa albo juz nie wiem.Dostalam jakis bilet podluzny nie wiem na no..dostalam zgloszenie i kartke na katalog.
Na co mi jest ten bilet potrzebny i prosze powiedzcie gdzie moge odczytac w jakiej hali idą Molosy a dokladnie Cane Corso.Bo ja juz glupia jestem chyba..

Link to comment
Share on other sites

sa juz rozpiski ringowe i uczestnikow na kazdy dzien
[url]http://www.worlddogshow2009.com/fileadmin/Media/Svetova_vystava/doc/thursday_rings.pdf[/url]

[url]http://www.worlddogshow2009.com/fileadmin/Media/Svetova_vystava/doc/thursday_rings.pdf[/url]

[url]http://www.worlddogshow2009.com/fileadmin/Media/Svetova_vystava/doc/thursday_rings.pdf[/url]

[url]http://www.worlddogshow2009.com/fileadmin/Media/Svetova_vystava/doc/thursday_rings.pdf[/url]

[U]i plan ringow

[url]http://www.worlddogshow2009.com/fileadmin/Media/Svetova_vystava/images_sklad/incheba_podorys.jpg[/url]
[/U]

Link to comment
Share on other sites

Ja sie od godziny probuje dodzwonic na 3 numery i cisza. Fax też.
Albo jest zajęty albo nikt nie odbiera...
WNERWIA MNIE TO WSZYSTKO :/

A teraz ze abonent tymczasowo wyłączony!
Chyba będzie taki finał ze nie pojawie się w ogóle, bo po co jechac skoro moj pies jako inna rasa przyjeta, haha.. :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...