Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bety-
"Chcesz fotkę to zapłać fotoreporterowi - zapewne wyznaczonemu przez organizatorów - na wszystkim chcą zarobić."

My nie bedziemy pobierac oplat za zrobienie zdjecia :evil_lol:

"Ciekawe co będą robić z ludźmi z aparatami przy wejściu (konfiskować :angryy:, nie wpuszczać :crazyeye:, czy każą sobie płacić za ten "luksus" :mad:). "

co beda robic?zapewne zaproponuja zeby sobie akredytacje wykupili... :mad:
syf maja straszny, mysle ze ta wystawa pozostanie niemilym wspomnieniem dla wielu wystawcow/gosci z calego swiata :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nie jadę do Bratislavy odsprzedam miejsce parkingowe na niedziele sektor B a wejściówke moge oddać gratis w komplecie;))) niestety musimy dopłacic 130 Euro za Bratislave 2003 (chyba europejska), na którą się nie zgłaszalismy. Także trace 80 euro za zgłoszone psy ale 130 euro za darmo im nie dam bo nie mam ochoty. I więcej moja noga na Słowacji juz nie powstanie chociaz długo zastanawiałam się na d Nitra ale cóz zmienimy kraj podróżowania:mad:

Link to comment
Share on other sites

Zakaz wnoszenia aparatów to chyba jakaś paranoja. A co z komórkami, też może będzie zakaz wnoszenia na teren wystawy, tych posiadających aparat z lampą błyskową ? :cool3:
Zaraz sie okaże ,że nie można wjeżdzać na teren wystawy z wózkami do klatek,wnosić krzesełek,bo ........będzie można je wypożyczyć na miejscu za symboliczne 5 e :razz:

Włosi i hiszpanie proszą mnie o przyjazd dzień wcześniej i wystawienie ich amstaffów w piątek, ale odpuszczam. Jade tylko na sobote,sądzę ,że jeden dzień w tym bałaganie to i tak będzie stanowczo za dużo na moje nerwy. :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']Będą :p
Oficjalnym fotografem wystawy jest Jadranka Mijatovic

[URL="http://www.deya-online.com/"]PRO DOG HANDLERS, GROOMERS, ROUGH COLLIE BREEDERS, DEYAPhoto[/URL][/quote]

Zawsze jest - i co z tego jak nie będzie robić tego co ja potrzebuję. :shake:

Dlatego też "oficjalni" fotoreporteży mnie nie interesują :shake:, bo ja jadę w konkretnym celu. (Jak pewnie większość hodowców, właścicieli i widzów posiadających aparaty)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']Będą :p
Oficjalnym fotografem wystawy jest Jadranka Mijatovic

[URL="http://www.deya-online.com/"]PRO DOG HANDLERS, GROOMERS, ROUGH COLLIE BREEDERS, DEYAPhoto[/URL][/quote]
Tylko jedna? Troche za mało jak na taka duza wystawe. Skoro juz tak chca zorganizowac to powinien przy kazdym ringu byc jeden fotograf

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Mam zgłoszone i opłacone 3 psy. Oczywiście jest błąd :angryy:. Obie sunie mam w otwartej, zamiast w otwartej i championach:mad:. Wysłałam wiadomość o błędzie na adres z wielkiej płachty. Jak na razie żadnej odpowiedzi :placz: [B]Mam dwa bilety wstępu. Nie mam pojęcia jak to rozumieć :oops: Czy z 3 psami mogą wejść tylko dwie osoby?, czy to są dodatkowe wejściówki, które mogę wykorzystać np. następnego dnia :oops:[/B]
Jak rozpoznać na zgłoszeniu że jednak ,mam wszystko dobrze i w terminie opłacone?? Na ogólnej liście wystawców mam zgłoszonych 5 psów :diabloti:, na indywidualnej mam 270 euro do zapłacenia :angryy: Jestem przerażona.[/quote]
Nadal nie wiem jak jest z tymi wejściówkami, czy ktoś może zna odpowiedź na moje pytanie ? ;) Jak na moje oko są to dodatkowe wejściówki, czyli bilety wstępu na wystawę. Na karcie zgłoszeń nie ma nic o tym, że ja jako wystawca nie mogę mieć aparatu fotograficznego. Aparatu nie wolno mieć widzom, ale to tylko moje niczym nie poparte domniemanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Bratyslawa ma zawsze jakies problemy:evil_lol:
Jesli nie zglaszalas psa a dostalas potwierdzenie to i tak bedziesz musiala zaplacic tak oni maja niestety:angryy:Jesli nie zaplacisz znajdziesz sie na liscie dluznikow.[/quote]


Koresponduje z nimi ale ciężko jak diabli.
jeden mi napisał że to moj problem :diabloti::diabloti:
No nie tylko bo skąd są te nieszczęsne dane mojego psa. gdybym miała zamiar jechać na Świtówke to zgłosiłabym i zapłaciła w pierwszym terminie.:mad::mad:

Jeszcze raz potwierdzają wielki bajzel u siebie.:diabloti::diabloti: Co za ludzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Skoro nie zgłaszałaś psa to skąd mieli jego dane i namiary?
Wysyłają potwierdzenia na chybił trafił a adresy biora z ksiązki telefonicznej? :shake:[/quote]

To skąd maja dane to też mnie ciekawi.
A przyznam szczerze, że miałam już taki przypadek w Polsce, gdzie zgłosiłam na wystawę międzynarodową psa, więc na krajówkę wpisano mi też tego samego. Po wykonanym telefonie do oddziału dlaczego moj pies jest na liście przyjetych na wystawę, Pan mi odpowiedział, że wzięli go z międzynarodowej wystawy w Rzeszowie. :mad::mad::mad:

I co ty na to??? Cuda się zdarzają, ale broń Panie Boże od takich dopisek do wystaw nieplanowanych.

Śmiać się czy obdzierać tego artystę ze skóry???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogarka']Mam nadzieje jakies znaki beda na ulicach któredy jest wystawa[/quote]
Najlepiej jak sobie zrobisz spacer.
Odległość od dworca (A) do wystawy(B) to 3km

[URL=http://img23.imageshack.us/i/bratislava.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3420/bratislava.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. A ja mam takie pytanie z ciut innej beczki,dopiero zaczynamy, więc wybaczice. jakoś do tej pory te dwie sprawy ze sobą nie kolidowały, niestety dziś mój szczenior, który jest zgłoszony na światówkę wszedł w okres płodny;) jak to jest z cieczka i wystawami, można w końcu wystawiać czy nie. Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']
Mam nadzieje ze to nie żarty i chciałabym żeby organizatorzy wywalali natychmiast kazdego kto wpadnie na pomysł strzelania psom po oczach lampą błyskową . :shake:[/quote]

A mi się to nie podoba, czy tylko Ci co zapłacą, oddelegowani fotografowie będą mogli na finałach robić zdjęcia? Dlaczego nie mogę robić zdjęc mojej rasie ? Mój aparat nie ma silnej lampy i na pewno zrobienie fotki z poza ringu , żadnemu psu nie da po oczach, ja sie wywalić nie dam i aparat biorę, zamierzam robić filmiki z ringu, nie co dzień spotykam tyle mudików i będą tam ludzie , których wreszcie poznam na żywo , a w ogóle to chcę mieć zdjęcia MOICH psów z ringu, bo my na pudło w finałach nie mamy co liczyć, mam zostac bez pamiatki?:angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']No wiecie, po co ludzie sobie sami mają robić zdjęcia :roll:, tam będą zapewne akredytowani ;) fotoreporterzy (którzy na pewno będą używać lamp błyskowych). Chcesz fotkę to zapłać fotoreporterowi - zapewne wyznaczonemu przez organizatorów - na wszystkim chcą zarobić. Paranoja, po raz pierwszy się z czymś takim spotykam. :roll:
A tak wogóle czy ktoś na ich stronie widział wypisane te zakazy - bo ja wczoraj szukałam i nic nie znalazłam (może źle szukałam). Jeśli ten zakaz jest tylko na bilecie to skąd mają o nim wiedzieć zwykli widzowie. :crazyeye:
Ciekawe co będą robić z ludźmi z aparatami przy wejściu (konfiskować :angryy:, nie wpuszczać :crazyeye:, czy każą sobie płacić za ten "luksus" :mad:).
Coś czuję, że będzie bardzo weeeeeeeeesoło. :angryy:
Pzdr[/quote]
Ja zamierzam mieć aparat w torbie z bagażem i nie dam się przeszukać, pogięło ich chyba!!!!!! ciekawe będą wokół ringów chodzić i sprawdzać, czy ludzie nie robią zdjeć paranoja! ja nie odpuszczę! jakby co to i gotowa jestem się do sadu udać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dream']Najlepiej jak sobie zrobisz spacer.
Odległość od dworca (A) do wystawy(B) to 3km

[URL="http://img23.imageshack.us/img23/3420/bratislava.jpg"][COLOR=#000000]http://img23.imageshack.us/img23/3420/bratislava.jpg[/COLOR][/URL][/quote]
Nasz poranny spacer jest mniej wiecej taki długi. Juz znalazłam autobus, chyba najbardziej nam odpowiada 93. Mam nadzieje nie bedzie za duzego korku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']
Dlatego też "oficjalni" fotoreporteży mnie nie interesują :shake:, bo ja jadę w konkretnym celu. (Jak pewnie większość hodowców, właścicieli i widzów posiadających aparaty)
Pzdr[/quote]
Zgadzam się z [B]bety[/B]. Ja, mimo zgłoszenia moich 2 psów, jadę pooglądać i porobić fotki innym psom tej rasy. A zgłoszonych jest 72 baski.
I zamierzam porobić fotencje, czy to się podoba organizatorom czy nie...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dafik24']Czy ktoś z Was, z tych co dostali już potwierdzenie zgłoszenia bez kwitka parkingowego, dostał go (kwit) wreszcie??

Bo my już ponad tydzień czekamy:shake:[/quote]


Ja też ciągle czekam:mad:: na kwit parkingowy i potwierdzenie zgłoszenia drugiego psa...
Na liście wystawców jest informacja że przyjęto dwa psach, a potwierdzenie przyszło na jednego. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...