Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaladan']Oj oj wybaczcie, narobiłam zamieszania - nie ma żadnej opaski na rękę tylko bilet w kolorze biało-niebieskim. Przez telefon mi przekazali co przyszło do domu i mnie wprowadzili w błąd. Nie bijcie...[/quote]

;) oks, bilet wejciowy właśnie mam + bilet parkingowy :lol: uff.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vanessa']Wczoraj dostałam potwierdzenie przyjęcia psa na wystawę, na którą w ogóle nie miałam ochoty, ani zamiaru jechać, nie mówiąc o zgłaszaniu, do zapłaty błahostka 90 Euro.
Telefon oczywiście, albo zajęty, albo automatyczna Pani przeprasza.Takiego syfu /sory za wyrażenie/ to jeszcze nie widziałam.:angryy::angryy:

Jedna wielka szmira.[/quote]

Bratyslawa ma zawsze jakies problemy:evil_lol:
Jesli nie zglaszalas psa a dostalas potwierdzenie to i tak bedziesz musiala zaplacic tak oni maja niestety:angryy:Jesli nie zaplacisz znajdziesz sie na liscie dluznikow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vanessa']Wczoraj dostałam potwierdzenie przyjęcia psa na wystawę, na którą w ogóle nie miałam ochoty, ani zamiaru jechać, nie mówiąc o zgłaszaniu, do zapłaty błahostka 90 Euro.
Telefon oczywiście, albo zajęty, albo automatyczna Pani przeprasza.Takiego syfu /sory za wyrażenie/ to jeszcze nie widziałam.:angryy::angryy:

Jedna wielka szmira.[/QUOTE]Skoro nie zgłaszałaś psa to skąd mieli jego dane i namiary?
Wysyłają potwierdzenia na chybił trafił a adresy biora z ksiązki telefonicznej?

[quote name='Kaladan']Hmmm a na tym bilecie z tyłu są takie przekreślone obrazki - zakazy. Rozumiem, że nie życzą sobie broni, materiałów wybuchowych, noży czy narkotyków :eviltong: Ale widzę tez tam butelki, puszki, parasol i [B]aparat fotograficzny[/B]?[/QUOTE]

[quote name='Coyote Ugly FCI']widziałam dobre żarty:diabloti:[/QUOTE]

Mam nadzieje ze to nie żarty i chciałabym żeby organizatorzy wywalali natychmiast kazdego kto wpadnie na pomysł strzelania psom po oczach lampą błyskową . :shake:

Link to comment
Share on other sites

A nie mam ani potwierdzenia (jestem na liście) ani biletu na parking (zapłaciłam kartą kredytową). Telefonu nie odbierali dziś ale może odpowiedzą na maila.

W razie czego [SIZE=5]ODKUPIĘ BILET PARKINGOWY NA NIEDZIELĘ [/SIZE]jeśli komuś niepotrzebny.

P.S. W razie co proszę PW ale w weekend mogę nie miec dostępu do netu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Hmmm a na tym bilecie z tyłu są takie przekreślone obrazki - zakazy. Rozumiem, że nie życzą sobie broni, materiałów wybuchowych, noży czy narkotyków :eviltong: Ale widzę tez tam butelki, puszki, parasol i [B]aparat fotograficzny[/B]?[/quote]


Taaaaaak, cóz, moze beda pobierac dodatkową opłatę za fotografowanie? :evil_lol:
Słowaccy wystawy mówią wprost, ze ich związunio uznał ta wystawe za cudowną mozliwosc nabicia sobie kieszeni na najblizsze kilka lat i doją wystawców jak mogą:mad:

Link to comment
Share on other sites

Puli napisal:
Skoro nie zgłaszałaś psa to skąd mieli jego dane i namiary?
Wysyłają potwierdzenia na chybił trafił a adresy biora z ksiązki telefonicznej?


Mnie i mojej kolezance zdazylo sie wlasnie cos takiego.Kiedys bylysmy na wystawie w Nitrze a kilka miesiecy pozniej byla wystawa w Bratyslawie na ktora nie zglaszalysmy swoich psow:shake: a jednak dostalysmy potwierdzenie przyjecia na wystawe:evil_lol: i co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

no nic,

potwierdzenie zgloszenia przyszło, oczywiscie z błędem terminu zgloszenia - placilam I, w tym przedluzonym do 21 marca (co teraz nigdzie nie jest napisane!) mam potwierdenie na mailu ze payment ok, a teraz mam na papiurku ze placilam w 2 terminie - figa ze im dopłace te 20 euro!

papieru o zapłacone parkingi ciągle brak - ale mam wydrukowanego maila z potwierdzeniem rezerwacji oraz kwitek z banku że płaciłam ( w terminie gdy można było bankiem płacić!) - jak mi nie dotrze w najblizszym tygodniu to robie wejscie smoka - rezerwowałam na całe 4 dni - łobuzy!

co do jednego biletu na 1 dzien wylacznie oraz takiej "show own policy" to mam swoje zdanie nie nadające się do druku! I ktoś mi tu wytykał użycia słowa barany - phhhhhhhhhhh

A niech no mi i innym którzy chcą wejśc pokibicowac w inne dni zabronią z psem wejść bo to nie jest dzień tej rasy :mad:

to dojenie kasy na wszelkie sposoby mi się nie podoba - w kopercie swisteczki typu karteczka na katalog, bilecik wstepu i wielkaaaaaaaa broszura jak to jeszcze mozna dokupic ogloszenie i "zrób to koniecznie" - szkoda tylko ze termin zgłaszania podany dawno wstecz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mam zgłoszone i opłacone 3 psy. Oczywiście jest błąd :angryy:. Obie sunie mam w otwartej, zamiast w otwartej i championach:mad:. Wysłałam wiadomość o błędzie na adres z wielkiej płachty. Jak na razie żadnej odpowiedzi :placz: Mam dwa bilety wstępu. Nie mam pojęcia jak to rozumieć :oops: Czy z 3 psami mogą wejść tylko dwie osoby?, czy to są dodatkowe wejściówki, które mogę wykorzystać np. następnego dnia :oops:
Jak rozpoznać na zgłoszeniu że jednak ,mam wszystko dobrze i w terminie opłacone?? Na ogólnej liście wystawców mam zgłoszonych 5 psów :diabloti:, na indywidualnej mam 270 euro do zapłacenia :angryy: Jestem przerażona.

Link to comment
Share on other sites

Bogarka nie znam Bratysławy, ale słyszałam że dojazd na wystawe bedzie FATALNY. Ponoć na wystawę można dojechać jedną, wąską ulicą tak więc domyślam się w jakich korkach przyjdzie nam stać :shake:

Dlaczego nie można wnieść butelki z piciem?- bo trzeba będzie za nią zapłacić 3xtyle na terenie wystawy.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogarka']Ciekawe jak długa jest ta ulica. pociag którym planuje jechac bedzie w Bratysławie ok ósmej rano moze zdaze dojsc pieszo?[/quote]
Proponuje Ci zrobić naprawde dobre rozeznanie jeśli chodzi o plan Bratysławy. Biorąc pod uwagę korki przy dojeździe na wystawe, przeszukiwanie bagażów wystawców w celu znalezienia butelki wody czy też parasola- na Twoim miejscu bałabym się, że się spóźnię na ring :roll:

Link to comment
Share on other sites

Przypuszczam, że zakaz wnoszenia butelek dotyczy szklanych butelek, które można rozbić i zrobić krzywdę komuś lub psom. Bo jak taka butelka upadnie i się zbije to nikt jej nie posprząta. Plastikowe butelki przypuszczam, że będzie można normalnie wnosić- mam taką nadzieję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Skoro nie zgłaszałaś psa to skąd mieli jego dane i namiary?
Wysyłają potwierdzenia na chybił trafił a adresy biora z ksiązki telefonicznej?
[/quote]


Proste

Każdy może wziąć pierwszy lepszy katalog z wystawy
i tam znajdzie wszystkie dane.
i może zgłosić psa, nie widzę problemu.



[quote name='puli']Mam nadzieje ze to nie żarty i chciałabym żeby organizatorzy wywalali natychmiast kazdego kto wpadnie na pomysł strzelania psom po oczach lampą błyskową . [/quote]


Pewnie , niech wywalają osoby robiące zdjęcia z lampą , ale są też ludzie którzy robią zdjecia i bez lampy , i nie widze problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']
Pewnie , niech wywalają osoby robiące zdjęcia z lampą , ale są też ludzie którzy robią zdjecia i bez lampy , i nie widze problemu.[/quote]

No wiecie, po co ludzie sobie sami mają robić zdjęcia :roll:, tam będą zapewne akredytowani ;) fotoreporterzy (którzy na pewno będą używać lamp błyskowych). Chcesz fotkę to zapłać fotoreporterowi - zapewne wyznaczonemu przez organizatorów - na wszystkim chcą zarobić. Paranoja, po raz pierwszy się z czymś takim spotykam. :roll:
A tak wogóle czy ktoś na ich stronie widział wypisane te zakazy - bo ja wczoraj szukałam i nic nie znalazłam (może źle szukałam). Jeśli ten zakaz jest tylko na bilecie to skąd mają o nim wiedzieć zwykli widzowie. :crazyeye:
Ciekawe co będą robić z ludźmi z aparatami przy wejściu (konfiskować :angryy:, nie wpuszczać :crazyeye:, czy każą sobie płacić za ten "luksus" :mad:).
Coś czuję, że będzie bardzo weeeeeeeeesoło. :angryy:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Hm, ja raczej rzadko wpadam "w nerwy", ale coraz mniej zaczyna mi się podobać ta wystawa... Nigdy nie byłam w B na żadnej wystawie, ale sprawa potwierdzeń, płatności, dojazdu, parkingów, aparatów fotograficznych z lampą lub bez, butelek z piciem...no, zniechęca...

Ja akurat mam wszystkie dokumenty OK (juz mam je w domu), ale mimo wszystko chyba zacznę panikowac i zaproponuję wyjazd już w środe rano... (z moja grupa jest sędziowana w czwartek)...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hm, ja raczej rzadko wpadam "w nerwy", ale coraz mniej zaczyna mi się podobać ta wystawa... Nigdy nie byłam w B na żadnej wystawie, ale sprawa potwierdzeń, płatności, dojazdu, parkingów, aparatów fotograficznych z lampą lub bez, butelek z piciem...no, zniechęca...

Ja akurat mam wszystkie dokumenty OK (juz mam je w domu), ale mimo wszystko chyba zacznę panikowac i zaproponuję wyjazd już w środe rano... (z moja grupa jest sędziowana w czwartek)...

pzdr.[/quote]

Popieram ten wyjazd w środę rano.
Mnie już nerwy puszczają. Zdziercy i kombinatorzy. :angryy::mad: Teraz się zastanawiam kto poparł Bratysławę na organizatora skoro nie są przygotowani na tak dużą imprezę pod jakimkolwiek względem. :shake: Oj FCI chyba dało ciała. :shake:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

A ja zaczełam ogladac czy sa jeszcze jakies noclegi zeby przejechac w czwartek (charty sa w piatek).
Nie ma wczesniejszego ociagu niz ten którym planowałam pruzyjecha,c ale jakos mi sie wierzyc nie chce ze wciagu półtorej godziny nie dojade

Znalazłam taka strone moze sie przyda:
[url]http://www.imhd.zoznam.sk/ba/[/url]
Jeszcze jej nie przegladałam zaraz ja przejrze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...