Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HAWAN']Widzę , że nikogo nie dziwi że jest tylko 1 bilet - więc albo tylko mnie to tak oburza albo jest to normalne, w każdym bądź razie jeżeli kogoś to jeszcze zdenerwuje i najdzie go ochota napisać do WDS o tym , to może się nie denerwować, oto jaką dostanie odpowiedź:

"Regarding tickets - every show has its own policy. Our policy is for 2 dogs it is 1 ticket, for every other dog is another ticket. You can buy tickets at the gate for 4 euros.
Thank You for Your patience and understanding!"[/QUOTE]

Ja mam psy z gatunku rozmiar XXXL. Jadę z jednym ale gdybym jechała z dwoma to też pewnie by mnie szlag ...:angryy: Ciekawe zasady, pierwszy raz się z takimi spotykam.
Tymczasem my też cały czas potwierdzenia nie mamy :shake:.

Link to comment
Share on other sites

cyrk tam mają niesamowity
zgłaszałam psy już w czerwcu po raz pierwszy - dostałam odp, że proszą jeszcze o rodowody - wysłałam i cisza..., potem w lipcu wysłałam zapytanie czy wszystko ok i na wszelki wypadek przesłałam wszystkie dane jeszcze raz ... i cisza....jak nas na listach nie było, tak nie było....
pod koniec lipca - wysyłałam im 3 maile dziennie, albo i więcej jak czas miałam :diabloti: - na moje pytanie dostałam odp, że nie wszystkie zgłoszenia jeszcze skatalogowano - .. i cisza...listy dalej bez nas...

w sierpniu ponownie ich napastowałam, ale twardo stawili m czoła dopiero pod koniec sierpnia napisali niezwykle wyczerpującą odp -"Thank You WDS".

na listach nadal bez zmian, to i zapytałam, tak dla pewności czy my są, czy nie są ;) i 10 września dostałam odp, że nas nie ma i ie mają danych naszych psów .......

dopiero koło 18 września, po dodzwonieniu się do nich.... dzwoniłyśmy ze znajomymi na zmianę... powiedziano nam, że mamy wsio fax-em do nich wysłać, to i poszło....ale potwierdzenia otrzymania/przyjęcia psów dalej nie mieliśmy...

dopiero w ten wtorek ! 22.09.2009 łaskawie nas poinformowano, że psy przyjęte...

a dla zainteresowanych info- podobno żadnych aktualizacji list/statystyk już nie będzie - nie mają na to czasu, bo pracują na 2 zmiany przy sortowaniu zgłoszeń....


jakoś tak całą przyjemność jechania na WDS straciłam....

to żenujące, cała ta organizacja, brak kontaktu, brak przygotowania..... po co się zabierają za coś, czego nie ogarniają ???

Link to comment
Share on other sites

Ja też zgłaszałam psy w czerwcu. Do września próbowałam się z nimi skontaktować,by sprawdzić czy wszystko jest ok i cisza. Na listach też nas nie ma, na żadnych, ani w statystyce ras też nie. Wreszcie szczęśliwym trafem dodzwoniliśmy się i niby wszystko jest ok, ale dopóki nie dostanę zgłoszenia do ręki to jakoś im nie wierze. Chęci też mi minęły, a do tego wciąż nie mamy noclegu (zrezygnowałam z rezerwacji bo byłam pewna, że nie jedziemy). Ciekawa jestem jak to wszystko będzie wyglądało, oby miało to wszystko ręce i nogi. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neukor']Ja też zgłaszałam psy w czerwcu. Do września próbowałam się z nimi skontaktować,by sprawdzić czy wszystko jest ok i cisza. Na listach też nas nie ma, na żadnych, ani w statystyce ras też nie. Wreszcie szczęśliwym trafem dodzwoniliśmy się i niby wszystko jest ok, ale dopóki nie dostanę zgłoszenia do ręki to jakoś im nie wierze. Chęci też mi minęły, a do tego wciąż nie mamy noclegu (zrezygnowałam z rezerwacji bo byłam pewna, że nie jedziemy). Ciekawa jestem jak to wszystko będzie wyglądało, oby miało to wszystko ręce i nogi. Pozdrawiam.[/quote]

Tak jak nigdy pofatyguję się do ich sekretariatu, żeby im powiedzieć parę słów o organizacji - i chyba w tej sprawie będę musiała stać w kolejce :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez stracilam juz calkowita ochote na te wystawe:shake: ale bardzo dlugo bylam na liscie niekompletnej/do sierpnia/ choc placilam i zglaszalam jeszcze w lutym.Myslalam, ze faktycznie z jakiegos powodu mnie nie przyjeli i zrezygnowalam z rezerwacji hotelu a psy chcialam wycofac wtedy nagle pojawilam sie na drugiej liscie a w odpowiedzi na meila napisano mi, ze psy sa przyjete:crazyeye:Teraz dostalam potwierdzenie ale juz nie mam serca do tej wystawy.Nie mam ochoty:shake:Trudno strace troche kasy:angryy: ale do tego balaganu nie chce mi sie jechac.Niewiadomo jakie jeszcze beda tam niespodzianki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, muszę być w poniedziałek na uczelni. Nie dam rady czasowo.
Dodatkowo straciłam wszelki zapał do tego show. Żeby chociaż nasz sędzia był specjalistą to może to by mnie jakoś zmobilizowało...
Żałuje tylko, że nie zobaczę niektórych psów. Teraz poszukuję faceta dla Padme i chciałam trochę się rozejrzeć i pogadać.

Rodzice - seterowi znajomi na pewno by mi to mieli za złe :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Kasiu, muszę być w poniedziałek na uczelni. Nie dam rady czasowo.
Dodatkowo straciłam wszelki zapał do tego show. Żeby chociaż nasz sędzia był specjalistą to może to by mnie jakoś zmobilizowało...
Żałuje tylko, że nie zobaczę niektórych psów. Teraz poszukuję faceta dla Padme i chciałam trochę się rozejrzeć i pogadać. [/quote]

To polska ekipa coraz bardziej nam się wykrusza....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Light of Shin-Ra']Czy ktoś może mi to przetłumaczyć. Czy to znaczy, że mimo , że zapłaciłam im te 10 euro to nie mam parkingu, który rezerwowałam wcześniej.:mad:

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Platba nebola úspešná takže parkovacie karty nebudú odoslané.


[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
tak jakby nie otrzymali Twojej płatności

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']Widzę , że nikogo nie dziwi że jest tylko 1 bilet - więc albo tylko mnie to tak oburza albo jest to normalne, w każdym bądź razie jeżeli kogoś to jeszcze zdenerwuje i najdzie go ochota napisać do WDS o tym , to może się nie denerwować, oto jaką dostanie odpowiedź:

"Regarding tickets - every show has its own policy. Our policy is for 2 dogs it is 1 ticket, for every other dog is another ticket. You can buy tickets at the gate for 4 euros.
Thank You for Your patience and understanding!"[/quote]
Mnie zdziwiło, bo byłam juz na kilku wystawach z psem i nie przysyłali razem z potwierdzeniem biletów. Zastanawiałam sie czy to jest bilet dla mnie czy dla ewentualnej drugiej osoby. Dobrze zrozumiałam ze dla zgłoszonego psa? (to moze po to, zeby nikt nie przyprowadzał niezgłoszonych psów?)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostałam potwierdzenie przyjęcia psa na wystawę, na którą w ogóle nie miałam ochoty, ani zamiaru jechać, nie mówiąc o zgłaszaniu, do zapłaty błahostka 90 Euro.
Telefon oczywiście, albo zajęty, albo automatyczna Pani przeprasza.Takiego syfu /sory za wyrażenie/ to jeszcze nie widziałam.:angryy::angryy:

Jedna wielka szmira.

Link to comment
Share on other sites

Bogarka - qrczę strzał w 10?! emcje mnie poniosły i nie przeanalizowałam tego pod tym kątem. Ale z tego co mi majaczy w pamięci to tam jest chyba napisane że to dla Ciebie jako właściciela piesów a nie jako dodatek, ale... może ktoś ma ten ticket pod ręką i może sprawdzi i napisze.
Ja wiem, że na wystawy to z reguły wchodzi się na potwierdzenie ,ale wypadku WDS to chyba nie będzie działać:shake:, taką politykę mają:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...