Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

Witam wszystkich.Zostałam dziś bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem organizatorów.Zgłoszenia wysłałam pocztą i mailem w ostatnim terminie.Dziś rano na wszelki wypadek zadzwoniłam zapytać czy wszystko ok,bo jestem na "niepełnej" liście. Pan po polsku poprosił o nazwisko,numer telefonu i obiecał,że oddzwoni.Podałam wszystkie dane i postanowiłam poczekać tak z godzinę,bo niezbyt cierpliwa jestem :evil_lol:.I tu szok po 15 minutach telefon,pan oddzwonił :multi: i potwierdził,że wszystko jest ok.Jestem mega pozytywnie zaskoczona :lol:. Acha dzwoniłam do nich o 9 rano,i bez problemu dodzwoniłam się za pierwszym razem.Może droga telefoniczna będzie w Waszym przypadku tak skuteczna i pozytywna ja w moim. Do zobaczenia w Bratysławie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wlasnie dostalam odpowiedz na maila wyslanego wczoraj :multi::multi:
alez maja godziny odpisywania :evil_lol:
niby wszystko ok :multi: tylko jakies problemy ze strona maja... wkleje Wam odpowiedz:


We would like to confirm that the registration of your dog is alright incl.
payment. [B]There is a problem with the updating of the web[/B], so could be you can not see the correct info in the list. We are sorry about it.[B] Next week
we are going to send the entries via post[/B]. Best regards,

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos juz dostł potwierdzenie? Bo ja jeszcze nie a zgłaszałam w marcu.
A co to za lista?[URL="http://www.worlddogshow2009.com/fileadmin/Media/Svetova_vystava/doc/wds_katalog_identifikovany.doc"][B]Zoznam majiteľov[/B][/URL],
s [B]identifikovanými[/B] údajmi bo jajestem na niej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']hit dnia
ponieważ nie mogłam znaleźć sie ani znajomych na żadnej z list, wysłałam zapytanie, czy wszystko ze zgłoszeniami jest ok ( psy pozgłaszane, zapłacone - dane wysyłałam im pierwszy raz w czerwcu, potem w lipcu i jeszcze raz w sierpniu dla pewności - razem ze skanami rodowodów)
dziś dostałam odpowiedź:
:flaming::shake:[/quote]
matko... załamka...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']wszyscy macie parking A czy tak jak ja trochę dalej . Swoją drogą szkoda ze od razu nie było komunikatu gdzie sie jaki znajduje - ja się zasugerowałam tym ze to sa sektory jednego parkingu .[/quote]

Ja tez dzisiaj dostalam potwierdzenie i tez karte parkingowa sektor A.
Ale z zamieszczonej mapy wynika ze ten parking najblizszy wystawy.
Tylko nie rozumie czy moja Zaplata doszla czy nie,bo widnieje kwota 60 Euro.Bylam na liscie kompletnej.Ja to wyglada u was ?
Magi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja91']Też dostałam dziś potwierdzenie listowne.:multi: Ale mam pytanie czy dostaliście numerki startowe czy bedą wydawane dopiero na wystawie??[/quote]

Na wystawie przy odbiorze katalogu.

[B]Magi[/B] mam tak samo, wydaje mi się, że to podają jako opłacone i w jakim terminie (patrz na odwrocie) gdyby nie było opłacone to chyba byłoby "0"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...