Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

[quote name='Frytela']Tak tak, mam już zarezerwowane tylko jak oplacic to juz nie wiem :evil_lol:[/quote]

Skoro już masz zarezerwowany parking, to po zalogowaniu się wchodzisz na zakładke po lewej stronie "[URL="http://www.worlddogshow2009.com/index.php?id=391&L=1"]Entries Not Paid[/URL]", tam pokaże Ci się taka mała tabelka i o ile dobrze pamiętam, to klikasz na jej podsumowanie i dalej krok po kroku będziesz miała to wypełnienia odpowiednie pola. Płaci się kartą, za pomocą TatraPAy chyba.
Poradzisz sobie!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia&Asti']Skoro już masz zarezerwowany parking, to po zalogowaniu się wchodzisz na zakładke po lewej stronie "[URL="http://www.worlddogshow2009.com/index.php?id=391&L=1"]Entries Not Paid[/URL]", tam pokaże Ci się taka mała tabelka i o ile dobrze pamiętam, to klikasz na jej podsumowanie i dalej krok po kroku będziesz miała to wypełnienia odpowiednie pola. Płaci się kartą, za pomocą TatraPAy chyba.
Poradzisz sobie!:lol:[/quote]

Jakims cudem w "entries not paid:
You have no other items in your order.

a o moim parkingu jest w "paid entries" :crazyeye:
przecie ja nic nie robilam :crazyeye:
chyba ze ja czegos nie rozumiem :lol::lol:
[SIZE=1][COLOR=LightBlue](a to całkiem możliwe)[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Czy możecie mi wyjaśnić czego dotyczą listy z nazwiskami na stronie wystawy? Linki do nich są pod statystyką.

Kontakt z organizatorem za pośrednictwem telefonu jest niewykonalny :/

Nie wiem czego te nieszczęsne listy dotyczą, ale jedno jest pewne - nie ma mnie na żadnej z nich. Zgłoszenie wypełnione via net z konta znajomej, rodowód i dowód wpłaty wysłany pocztą na adres organizatora w połowie sierpnia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']A czy czyjaś rezygnacja została już uwzględniona - zwrócone pieniądze???[/quote]


Ja bezskutecznie probuje zrezygnowac z wystawy i wycofac pieniadze:placz:, ale chyba mi sie to nie uda bo ciagle dostaje odpowiedz -Tak Twoje psy sa przyjete.Dziekujemy.:shake:A mnie przeciez chodzi o co innego.Probowalam pisac po polsku i po angielsku skutek ten sam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Jakims cudem w "entries not paid:
You have no other items in your order.

a o moim parkingu jest w "paid entries" :crazyeye:
przecie ja nic nie robilam :crazyeye:
chyba ze ja czegos nie rozumiem :lol::lol:
[SIZE=1][COLOR=lightblue](a to całkiem możliwe)[/COLOR][/SIZE][/quote]

Hmmm....no to ja już nie wiem, bo mi się ten komunikat pojawił dopiero po tym jak już zapłaciłam...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam ten sam problem dokumenty i opłatę zrobiłam w Lipcu, przez jakiś czas byłam na liście niekompletnej, a teraz niema mnie wcale, na sierpniowej wystawie w Bratysławie mąż spakował wszystkie kopie dokumentów jeszcze raz i wręczył pani przyjmujacej jeszcze zapisy na Światówkę, nadal nic nie mówię już o ilościach wysłanych wiadomości pocztą i braku odpowiedzi z ich strony:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Asti']Hmmm....no to ja już nie wiem, bo mi się ten komunikat pojawił dopiero po tym jak już zapłaciłam...:shake:[/quote]

no właśnie, ja sie do opłaty za parking nie ruszałam az do teraz (patrzcie moj pierwszy post na ten temat)
nie wiem jak na to zareagować... :roll: no chyba ze nie chcą 20 eurosów :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

a ja sprobuje tez tutaj :(

[SIZE=3][COLOR=Red]Szukam transportu z Warszawy dla 1 osoby i 1 szczeniaka rasy amstaff- suczka, bedzie miala wtedy 6 miesiecy.
Najlepiej na 1 dzien- piatek. Oczywiscie dokladam sie do paliwa
Bardzo prosze o pomoc.
Kontakt przez dogomanie lub tel. 501 091 724, email- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE]
__________________

Link to comment
Share on other sites

jesli nie masz rezerwacji na parking to nie ma opcji ze gdzieś bez tego zaparkujesz w okolicach wystawy . Parkin kosztuje 10 euro za dzień i mozesz jeszcze chyba rezerwować te dalsze parkingi po zalogowaniu sie na stronie światówki . Chyba ze weźmiesz taksówke z hotelu i tylko zatrzymasz sie na chwilę przed wystawa żeby wysiąść .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']jesli nie masz rezerwacji na parking to nie ma opcji ze gdzieś bez tego zaparkujesz w okolicach wystawy . Parkin kosztuje 10 euro za dzień i mozesz jeszcze chyba rezerwować te dalsze parkingi po zalogowaniu sie na stronie światówki . Chyba ze weźmiesz taksówke z hotelu i tylko zatrzymasz sie na chwilę przed wystawa żeby wysiąść .[/quote]
DZIĘKI za odpowiedź
A jak mam ten parking zarezerwować? Oni tam coś o jakiejś karcie piszą - nie mam żadnej karty, języków obcych nie znam:shake::oops: Jak opłacić tą rezerwację parkingu?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...