Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martyna.']Pomocy :placz::placz:
Zgłoszenia zapłacone w poniedziałek, poprzez on-line.Wszystko niby sie zgadza, sa w ''paid entries'', ale na liscie zglaszajacych nas nie ma.. Co robic ? Emaili nie odpisuja...[/quote]
czekać, nie denerwować się ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Dokładnie nie denerwować się

ja dostałam - w końcu - odpowiedz na moje wszystkie maile (z pytaniami, zgłoszeniami, skanami, płatnościami itd) niezwykle wyczerpującą

Thank you WDS

...................................[/quote]

:roll::evil_lol:

Ja sie męcze teraz z opłatą za parkingi... Nie można tego zapłacic normalnie przelewem?:oops:

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie dzisiaj rano udało mi sie dodzwonić - chciałam zamienić parking na A . Niestety już parking jest zajety wiec spytalam gdzie sa te inne parkingi bo ja rezerwowalam B lub C nie pamietam , wiec moi drodzy parking B jest kilometr od wystawy a parking C 4 kilometry od wystawy . Podobno beda autobusy dowożace na wystawę - juz widzę mojego męża jak mu o tym powiem :diabloti:
Przy okazji sprawdzilam zgloszenia - jest ok ( pan pytał czy listem czy drogą elektroniczna - wyglada na to ze listownie jest pewniejsze - ja tak mialam )
Plan sedziowania ma być na ich stronie od 25 wrzesnia .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Wreszcie dzisiaj rano udało mi sie dodzwonić - chciałam zamienić parking na A . Niestety już parking jest zajety wiec spytalam gdzie sa te inne parkingi bo ja rezerwowalam B lub C nie pamietam , wiec moi drodzy parking B jest kilometr od wystawy a parking C 4 kilometry od wystawy . Podobno beda autobusy dowożace na wystawę - juz widzę mojego męża jak mu o tym powiem :diabloti:
Przy okazji sprawdzilam zgloszenia - jest ok ( pan pytał czy listem czy drogą elektroniczna - wyglada na to ze listownie jest pewniejsze - ja tak mialam )
Plan sedziowania ma być na ich stronie od 25 wrzesnia .[/quote]

Hmmmm...myślę, że tak czy siak będzie jedno wielkie zamieszanie z tymi parkingami.... 4 km od wystawy....i autobusy dowożące.....już sobie to wyobrażam....jeden wielki chaos....
Właściwie mogłam nie rezerwować żadnego parkingu, skoro mam hotel 3 km od wystawy....ehhh....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Dokładnie nie denerwować się

ja dostałam - w końcu - odpowiedz na moje wszystkie maile (z pytaniami, zgłoszeniami, skanami, płatnościami itd) niezwykle wyczerpującą


Thank you WDS
...................................[/QUOTE]
Chyba Cie nie lubią. ;) Do mnie napisali:

Dzenkujeme :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Asti']Hmmmm...myślę, że tak czy siak będzie jedno wielkie zamieszanie z tymi parkingami.... 4 km od wystawy....i autobusy dowożące.....już sobie to wyobrażam....jeden wielki chaos....
Właściwie mogłam nie rezerwować żadnego parkingu, skoro mam hotel 3 km od wystawy....ehhh....[/quote]

ja mam 1,5 km od wystawy...
zobaczymy...

jedno, male maleńkie pytanie.
Jak ja mam opłacić parking :evil_lol:
O ile dobrze rozumiem przelewow bankowych nie chcą (dranie!) a tylko karta, wiec mam pytanie jak i gdzie (od razu mowie ze to bedzie nasz pierwszy raz tzn uzycie karty do oplacenia w tym wypadku parkingu)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']ja mam 1,5 km od wystawy...
zobaczymy...

jedno, male maleńkie pytanie.
Jak ja mam opłacić parking :evil_lol:
O ile dobrze rozumiem przelewow bankowych nie chcą (dranie!) a tylko karta, wiec mam pytanie jak i gdzie (od razu mowie ze to bedzie nasz pierwszy raz tzn uzycie karty do oplacenia w tym wypadku parkingu)[/quote]

A jesteś już zalogowana i masz miejsce parkingowe zarezerwwane?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Jak ja mam opłacić parking :evil_lol:
O ile dobrze rozumiem przelewow bankowych nie chcą (dranie!) a tylko karta, [/quote]
czyżby cos zmienili??
gdy ja rezewowałam na początku sierpnia, przy okazji rezerwacji pokazał mi się numer konta gdzie płacic plus nr specjalny - do wstawienia w opis przelewu żeby było wiadomo że TA opłata jest za MÓJ parking. i nigdzie nie widziałam zastrzeżeńże tylko kartą mam płacić!

Barany - nie każdy ma konto elektroniczne, czasem bo nie chce, bo nie ufa, etc...

[B]czy płacący wcześniej za parking mają te same doświadczenia co ja?? mogli płacić przelewem z banku??[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy barany ale informacja jest wyraźna - od 18.08.2009 opłaty tylko kartą . Pewnie dla tego ,ze opłata kartą przechodzi od razu , a na niektóre przelewy trzeba czekac .Cczasu organizatorzy mają mało aby sprawdzać wszystkie przychodzące przelewy .
Ot jakie barany .....

Link to comment
Share on other sites

no dobrze, wycofuję barany :oops: Ale mnie tak strasznie zgrzewa gdy zmusza się kogoś do opcji których ów ktoś nie ma - starczy że ostatnio zmuszono mnie do zrobienia karty kredytowej której nie chce i nie potrzebuje i nie lubię! Pewnie to dlatego.... ;)

ale co do czasu - wystarczyłoby nie przedłużać czasu zgłaszania! Zresztą nie mi osądzać czemu wiecznie przedłuzane są terminy zgłoszeń skoro różnica w cenie jest znaczna - dla mnie te 40 euro więcej w ostatnim terminie niz w pierwszym to znacząca kwota, na tyle by do ostatniego dnia ze wszystkim nie czekać. Skoro TAK WIELE osób jednak czeka do ostatniej sekundy i zmusza to organizoatorów do przedłuzeń i kobinacji.... Owszem przez pół roku wiele się moze zdarzyć co i mnie się przytrafiło ale mimo wszystko - ten bałagan jaki się robi na koniec i nerwówka jest okropna... Ciekawe czy zdąża zwłaszcza zagranicznym wysłać pełną dokumentację i numerki - czy tez bedą do odbioru na miejscu?? Ja wyjeżdzam na expo dość wczesnie i mam nadzieję nie otrzymać papierów dwa dni przed wystawą bo mnie już dawno w domu wtedy nie będzie....

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanie jeszcze odnośnie tych list, bo nadal jestem na liście nieopłaconych pomimo to że zadzwoniłam i pan mówił że wszystko ok że wszystko mają. Czy mam dzwonic jeszcze raz czy może moge to wyjaśniec na wystawie. Pytam bo boje się że osoby ujęte na drugiej liście nie będą ujęte w katalogu. A własnie skoro oni mają taki bałagan i przypadkowo kgoś nie umieszczą w katalogu to co wtedy??

Link to comment
Share on other sites

Ostatnia aktualizacja strony jest z 26.08.2009 , jeśli zapłaciłaś później to nie zostałaś ujęta . Trzeba czakac na aktualizację statystyki.
Deirdre do przedłużania terminów przyjmowania zgłoszen trzeba się przyzwyczaić ;) a prawdopodobieństwo wystąpienia pomyłki przy tak dużej wystawie niestety istnieje .

Link to comment
Share on other sites

Ja zapłaciłam 10.07 -nadal jestem na liście nieopłaconych. Dokumenty wysłałam pocztą wraz z kopią przelewu.Fax poszedł jeszcze raz tydzień temu , wysłałam z 10 maili i nic.......
Dostałam mailem wezwanie do zapłaty , pisało ,że jak opłaciłam , to żeby wysłać nr. konta z którego wyszedł przelew , i swoje dane - wszystko wysłane juz kilka razy i dalej jesteśmy na liście nieopłaconych:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...