Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Może poszukaj wg imienia...

Pzdr.[/quote]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Przeszukałam, ale nie ma.
Zastanawia mnie czy ta lista nie obejmuje osób które zgłaszały chwilę wcześniej. Ode mnie zgłoszenie poszło bodajże we wtorek.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniaDark']Arrrgh! Jak dalej se tak w kulki będą lecieć, to się pyknę te 320 km :angryy::mad::mad::mad:
Dzwonię, odbierają i rozłączają :angryy:[/quote]

No ja rowniez sie nie moge porozumiec, bo albo zajete, albo automat gada po angielsku.:mad:
Pewnie takich wkurzonych jest wiecej i to dlatego, ale przeciez wystarczylo powysylac wiadomosci do ludzi ktorych nie przyjeli duuzo wczesniej.Jesli chodzi o mnie to mieli czas od lutego.Wplacilam 170 euro za 3 psy w Brnie.Pisali nwet potem do mnie by doslac im rodowod jednej suni bo przy zglaszaniu jeszcze go nie miala.Doslalam i podziekowali wiec myslalam, ze wszystko ok, a tu jestem na drugiej liscie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Mnie się udało dodzwonić w końcu :angryy: :mad::mad::mad:
Porozmawiałam sobie z miłą Panią, która najwyraźniej miała jakieś rozeznanie, co się u nich dzieje. A rozmowa odbyła się po angielsku, bo na słuch po polsku, to miła Pani dostała wątpliwości, czy podoła zrozumieć o co biega :lol:
Dałam namiary, co, gdzie i kiedy zgłaszałam oraz jakie psy - po długich sekundach, minutach wyczekiwania w słuchawce usłyszałam "I found your entry and payment. So, everything is okay." i dalej, że potrzebują jeszcze kilku dni, by te listy zaktualizować, żeby już nie dzwonić :p, że nie ma się o co martwić. W sumie - nie wyrabiają się i mają bałagan :diabloti:
Już się boje, co to będzie na samej wystawie... dla pewności i spokoju ducha jeszcze raz wyślę potwierdzenie wpłaty i resztę dokumentów - tym razem pocztą za potwierdzeniem odbioru...

Link to comment
Share on other sites

AniaDark to mialas szczescie, ze sie dodzwonilas, mnie sie nieudalo.:shake:Natomiast balagan to oni maja napewno:angryy:, ale co to mnie obchodzi ja zaplacilam niemale pieniadze i jeszcze musze sie denerwowac:angryy:
Sprubuje jutro zadzonic moze mi sie uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MateUsz']Czy może mi ktoś podać numer konta na jaki wpłacał??
wpisuje ten co jest na stronie i wyskakuje mi błąd/.....:oops:[/quote]

ja tak mialam jak numer skopiowalam - ale jak usunelam przerwy to juz bylo ok :) (tak mam zawsze przy przelewach europejskich w ING)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogarka']Czy moze znalezliscie cos takiego które rasy beda na których ringach?[/quote]

Też by mi się przydało, jedziemy z dwiema rasami, ideałem by były w tej samej hali ,ale nie za blisko siebie bo się nam dwie suki nie zgadzają ze sobą:cool3::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...