Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pati1033']chcialabym jeszcze zglosic szczeniaczka na swiatowke- tyle tylko, ze zgloszenia sa do poniedzialku- a jak wiadomo- jak w poniedzialek zrobie przelew to nie dojdzie od razu. A wyczytalam, ze data 17.08 jest ostateczna data, kiedy pieniadze maja byc na ich koncie...
Jak myslicie- co zrobic?[/QUOTE]

Może przedłużą termin, na europejską w tym roku przedłużali. Ja też się obawiałam, że pieniądze nie dojdą na czas, ale udało mi się przez znajomą załatwić zgłoszenie na Cacibie w Bratysławie w ten weekend.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gia']Jesteśmy na liście "kompletnych" ;)[/quote]
My tez. Fajne uczucie, prawda?:lol:

[quote name='Bogarka']To ta dolna lista do której ktos podał wczesniej link? "Kompletni" to znaczy ze zapłacone? A nie bardzo rozumiem co to jest ta górna lista? Ze zgłoszenie dotarło ale z opłata cos nie tak?[/quote]
Kompletni = opłacone.

Druga lista - Prawdopodobnie jeszcze nie zarejestrowali wpłaty lub jeszcze nie sprawdzili swojego konta itp...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

kurka, jestem ciut zirytowana bo mailem mnie zapewniali że wszystko mają a jestem na liscie niekompletnej....

oj, pourywają im sie telefony w poniedzialek.... bo pewnie nie ja jedna bede sie dobijac na wsie sposoby.... maile juz wyslalam na wszystkie adresy i z potwierdzeniami....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Deirdre']kurka, jestem ciut zirytowana bo mailem mnie zapewniali że wszystko mają a jestem na liscie niekompletnej....

oj, pourywają im sie telefony w poniedzialek.... bo pewnie nie ja jedna bede sie dobijac na wsie sposoby.... maile juz wyslalam na wszystkie adresy i z potwierdzeniami....[/QUOTE]

U nas to samo - niby mailowo wszystko ok a na liście niekompletnej jesteśmy - tylko nie mam pojęcia dlaczego:angryy:
Już pomijając fakt, że w nazwisku jedną literę przekręcili:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka'][B]List of owners, who entered the dog / dogs to the World Dog Show 2009 but which still could not be attributed payments to (e.g. payment was realized by a person different than the owner), or exhibition fees haven´t been paid at all.[/B]
[URL]http://www.worlddogshow2009.com/fileadmin/Media/Svetova_vystava/doc/wds_katalog_neuhradeni.doc[/URL]
[B]List of owners:[/B]
[URL]http://www.worlddogshow2009.com/fileadmin/Media/Svetova_vystava/doc/wds_katalog_uhradeni.doc[/URL][/quote]
To górna jest niekompletna a dolna kompletna? Bo my jestesmy na dolnej

Link to comment
Share on other sites

Wpłata była. Wszystkie dokumenty wraz z kopią potwierdzenia wpłaty wysyłałam pocztą. Więc nie rozumiem dlaczego jestem na tej liście a nie na liście kompletniej. Zdenerwowałam sie teraz mam nadzieje że jakoś to jutro wyjaśnie. Tylko nie wiem jak skoro na wcześniejsze moje emaile nie odpowiadali.

Link to comment
Share on other sites

Zoznam majiteľov tzn.lista właściceli
a

Prehľad majiteľov psov, ktorí si prihlásili psa/psov, dodnes však nebolo možné priradiť platbu ( napr. za majiteľa psa platil niekto iný), resp.neboli uhradené výstavné poplatky. tzn.

[LEFT]Przegląd właścicieli psów, którzy mają znane psa / psy, ale nadal nie można było przypisać płatności (np. właściciel psa zapłacić ktoś inny), wystawa resp.neboli opłat wnoszonych.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie przebrnęłam przez rejestrację i zgłaszanie :p
Nie wiem tylko jak im dosłać potwierdzenie interchampionatu , bo zapisalam do klasy championów.
Płatności dokonalam kartą kredytową , nawet nie myslałm ,że maja taką opcję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka5']Ja właśnie przebrnęłam przez rejestrację i zgłaszanie :p
Nie wiem tylko jak im dosłać potwierdzenie interchampionatu , bo zapisalam do klasy championów.
Płatności dokonalam kartą kredytową , nawet nie myslałm ,że maja taką opcję[/quote]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Wszystkie dokumenty przy zgłoszeniach internetowych kazali wysłać pocztą (tj. potw. wpłaty - przynajmniej przy przelewach bankowo-pocztowych; kopie rodowodu czy championatu) :angryy:

A ja na tych liastach to już nie mogę nic znaleźć, a zwłaszcza nazwiska, na które zgłaszałam psa :shake:
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']hmmm jestem na obydwu listach :diabloti:
a zgłaszałam tylko 1 psa
ha i co teraz
:)
wiem ze wpłata doszła bo dostałm maila ze dostali kase dokumenty też
ale na 2 listach az jestem :mad:[/quote]
Czuj się doceniona...:evil_lol:

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Wszystkie dokumenty przy zgłoszeniach internetowych kazali wysłać pocztą (tj. potw. wpłaty - przynajmniej przy przelewach bankowo-pocztowych; kopie rodowodu czy championatu) :angryy:

A ja na tych liastach to już nie mogę nic znaleźć, a zwłaszcza nazwiska, na które zgłaszałam psa :shake:
[/COLOR][/FONT][/quote]
Może poszukaj wg imienia...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Czuj się doceniona...:evil_lol:


Może poszukaj wg imienia...

Pzdr.[/quote]

zadzwoniłam miły pan powiedział ze wszytko jest w porzadku:lol::lol::lol:



a do osob ktore rezerwowały HOTELSTAR prosze sobię sprawdzić jak z waszą rezerwacja

ja rezerwowalam mailem, potem ok kwietnia potwierdzałam telefonicznie i wszytko miało byc ok


koleżanka teraz byla w tym hotelu i prosiłam ja o jeszcze raz potwierdzenie mojej rezerwacji i okazałao się że jej nie ma:mad::mad::mad:więc proponuje sprawdzic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']zadzwoniłam miły pan powiedział ze wszytko jest w porzadku:lol::lol::lol:



a do osob ktore rezerwowały HOTELSTAR prosze sobię sprawdzić jak z waszą rezerwacja

ja rezerwowalam mailem, potem ok kwietnia potwierdzałam telefonicznie i wszytko miało byc ok


koleżanka teraz byla w tym hotelu i prosiłam ja o jeszcze raz potwierdzenie mojej rezerwacji i okazałao się że jej nie ma:mad::mad::mad:więc proponuje sprawdzic...[/quote]

Dzięki za cynk, ja tam mam rezerwację, sprawdzę czy na pewno.
A co do tych list, mój mąż zgłaszał na siebie 2 psy, na mnie (na moje panieńskie nazwisko) też dwa, jego siostra jednego.
A według tych list, jestem tylko :
ja na kompletnej , ale z jednym psem(Delim , młodszym psem bo adres jest podany ten , który widnieje przy jego drugiej właścicielce), mąż jest na kompletnej z obydwoma psami, a szwagierki nie ma w ogóle, oj trzeba przepatrzeć listy od początku do końca , a jak nie to dzwonić.

EDIT:

Wszyscy jesteśmy na liście kompletnej, tylko szwagierka jest z pomyłką w nazwisku. Ja jestem dwa razy , przy Sikrze zamiast Zawadzka jest Zeawaeska, czy jakoś tak, ledwo znalazłam:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']zadzwoniłam miły pan powiedział ze wszytko jest w porzadku:lol::lol::lol:



a do osob ktore rezerwowały HOTELSTAR prosze sobię sprawdzić jak z waszą rezerwacja

ja rezerwowalam mailem, potem ok kwietnia potwierdzałam telefonicznie i wszytko miało byc ok


koleżanka teraz byla w tym hotelu i prosiłam ja o jeszcze raz potwierdzenie mojej rezerwacji i okazałao się że jej nie ma:mad::mad::mad:więc proponuje sprawdzic...[/quote]

Ja nie moge sie dodzwonic moze cos zle robie podaj jeszcze raz numer na ktory sie dodzowonilas.Powiedz co wykrecic jesli nie mam w telefonie plusa.Oczywiscie chodzi mi o wystawe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...