Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

Ja pytam już od miesiąca :mad: Udało się wydostać informację, że zgłoszenie mają, ale dowód wpłaty zgubili i mam dosłać mailem. Dosłałam i pytam regularnie czy już wszystko w porządku..... ale odpowiedzi się doczekać nie mogę :angryy: Jak pytam telefonicznie to nie mają czasu szukać i obiecują, że odpiszą na e-mail... i nic .....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przedwczoraj napisalam z zapytaniem - dzisiaj dostałam odpowiedź ze maja moje psy i zaplate zaksięgowali . Wszystko jest ok . tez wysyłalam wszystko pocztą w lutym . W mailu podali mi kilka adresow wiec pewnie pod nie mozna wysylać zapytania .Odpowiedź dostałam z pierwszego .
[FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://www.worlddogshow2009.com/"]www.worlddogshow2009.com[/URL]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja nic nie dostałam, więc piszę na wszystkie dostępne mi maile!:evil_lol:
Pzdr.[FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/quote]
Dostałam odpowiedź z adresu : entries@...

Hello,
We received all your entry forms you sent to us.

Best regards,
Lucia Heldová
WDS2009office


No to juz spox.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izoldas']Widocznie wzięli sie za odpisywanie :lol:
Ja z tego samego adresu:

Dobrý deň,
Obdržali sme Vašú prihlášku na svetovú výstavu psov v Bratislave 2009.

S pozdravom,
Lucia Heldová
WDS2009office

Rozumiem, że pies przyjęty :multi:[/quote]
Chyba tak. Co prawda, nie wiem, co oznacza słowo "Obdrzali", ale chyba tak można przyjąć.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziorka']kurcze a mi nie odpisali:(, zaraz wysyłam zapytanie ponownie tym razem pod wszystkie adresy.[/quote]
Ja najpierw wysłałam na"entries...". Ponieważ nie było żadnej reakcji, to wysłałam na wszystkie. I następnego dnia juz była odp.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja najpierw wysłałam na"entries...". Ponieważ nie było żadnej reakcji, to wysłałam na wszystkie. I następnego dnia juz była odp.:lol:

Pzdr.[/quote]
Przed chwilą wysłałam na wszystkie adresy, mam nadzieje że niebawem odpiszą.

Link to comment
Share on other sites

regularnie raz w tygodniu pisze na office@ entries@ clubshow@ i NIKT nie odpisuje !!


to jest zenujące jak traktuja ludzi - jednym odpisuja innym nie :angryy: a moze w zalezności czego mail dotyczy, co jest im wygodne a co nie

jesli nie odpicza przed koncem ostatecznego terminu to napisze do fci z kopiami wszystkich maili z prosba o pomoc w interwencje :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja też czekam na potwierdzenie maila już 2 tydzień. Zapytałąm też w mailu o ten plan sektorów. Jako, że niecierpliwa jestem to zadzwoniłam tam też. Pan w słuchawce mniej więcej tak: dzień dobry, world dog show.
Więc nie wiedziałam czy po polsku czy po ang mówic :eviltong: Na poczatek więc "dzien dobry" pan odpowiedział ponownie. Więc powoli zapytalam o psa i sie Pan rozlaczyl. Sprobowalam ponownie, to samo ale zapytalam po ang - tez sie rozlaczyli :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Hej. Mam do Was kilka pytan:

Zglaszałam dzis na WDS psa elektronicznym formularzem. Czy da sie tam zalączyć jakoś dowod wplaty i rodowod , czy trzeba wysylac to poczta??

Kiedy weszlam w opłaty pojawil sie "specific symbol", ktorego mam uzywac przy wplacie. Kase juz wplacilam wczesniej, wiec przepadlo. Ale najsmieszniejsze jest to, ze jak weszlam drugi raz to ten nr byl juz inny. I tak za kazdym razem sie zmienia. O co tu chodzi? Czy ktos tez tak mial?

Link to comment
Share on other sites

Dopiero od niedawna wystawiam psa na wystawach i zdecydowałam się żeby pojechac do Bratysławy. Mam prośbę bo kompletnie nie wiem jak zgłosic mojego psa na tą wystawę. Gdzie znaleśc zgłoszenie, gdzie je przesłac i gdzie przelac kase. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

również bardzo poważnie biore pod uwage zgłoszenie moich psów na światówke i stąd byłabym wdzięczna za podanie informacji o które pyta [B]kaja91 [/B]korzystając z doświadczonych hodowców ktorzy praktykowali wyjazdy zagranica na wystawy .

Byłaby to moja pierwsza wystawa za granicą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...