Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

Nie widziałam tematu, i wystawa za niecały rok (bez paru dni:eviltong::eviltong:) ale co tam.
Stronka wystawy:
[URL="http://www.worlddogshow2009.com"]worlddogshow2009[/URL]

sędziowie:
[URL]http://www.worlddogshow2009.com/pdf/judges_web.pdf[/URL]

Terminy:

1st Entry Close
28.2.2009
Pierwszy pies:60 €
Każdy następny: 55€
Szczenięta i weterany: 20 €
Konkurencje: 30€

2nd Entry Close
30.6.2009
Pierwszy pies: 80 €
Każdy następny: 75€
Szczenięta i weterany: 25 €
Konkurencje: 30€

3rd Entry Close
17.8.2009
Pierwszy pies:90 €
Każdy następny: 85€
Szczenięta i weterany: 30 €
Konkurencje: 30€

[URL]http://www.worlddogshow2009.com/pdf/entry_form.pdf[/URL]


Pewnie ja się wybiorę, z którymi szczurami to pokaże czas :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesteś jak błyskawica :eviltong:, ale nas sedziuje ta sama [FONT=MyriadPro-Light][SIZE=1][FONT=MyriadPro-Light][SIZE=1]
Deutscher Spitz (97) – Wolfsspitz Wolfsspitz (Keeshond) * * [B]Mach Lisbeth, CH,:angryy:[/B] [SIZE=2]co na światówce w Poznaniu i pewnie przyjadą za nią jej "znajomi" (podobnie było teraz w Budapeszcie :diabloti: tylko inny sędzia) więc nie wiem.....[/SIZE]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jakoś tak wyszło, hehe ;)
Ale 1 termin jest coraz bliżeeeej ;)

Welsh Corgi Cardigan: Järvinen Kari, FIN
Welsh Corgi Pembroke: Krinke Milan, CZ
Nie znam kompletnie xD

A na klubówce Barbara Muller -> też nie znam, tzn słyszałam, ale z nią kontaktu nie miałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Fajne ceny, zwłaszcza jak ktoś chce zabrać kilka psów :roll:.[/quote]


pamiętajcie, że Słowacja od stycznia 2009 wchodzi do strefy EURO :evil_lol::evil_lol::evil_lol: więc i inne ceny trzeba pomnożyć x 3....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Fajne ceny, zwłaszcza jak ktoś chce zabrać kilka psów :roll:.[/quote]

No cenami poszaleli, chyba chca preselekcje zrobic:)
Ja tez planowalam wziasc trojke ale trzeba to bedzie dokladnie przemyslec tym bardziej ze dwojka do posredniej i w lutym to tak srednio bede wiedziec jak one za pol roku beda wygladac:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']może ja i przesadziłam ale ja juz zrobiłam rezerwacje hotelu którą mam już potwierdzoną i dostałam informację że nie jestem pierwsza :crazyeye:

dostałam potwierdzenie w euro- ale jestem ciekawa czy mnie czyms na miejscu zaskoczą :cool3:[/quote]


JUŻ :-o:-o:-o trochę wcześnie przecież to dopiero za rok :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']może ja i przesadziłam ale ja juz zrobiłam rezerwacje hotelu którą mam już potwierdzoną i dostałam informację że nie jestem pierwsza :crazyeye:

dostałam potwierdzenie w euro- ale jestem ciekawa czy mnie czyms na miejscu zaskoczą :cool3:[/quote]

Hotel ktory rezerwowalem,przyslal mi juz rachunek,mysle wiec,ze cena mnie nie zaskocza.Niektore hotele,rzeczywiscie zastrzegaja sobie prawo do zmiany cen..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna']Hmmm....jak rozumiem za swiatowke nie da sie zaplacic karta, trzeba ponosic dodatkowe koszty przelewu :([/quote]

Da sie.Ja moglem zaplacic oplate rezerwacyjna wlasnie karta.Z tego co sie tez zorjentowalem,niektore hotele nie pobieraja zadnych oplat przedstepnych..Jaka jest gwarancja takiej rezerwacji,nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Da sie.Ja moglem zaplacic oplate rezerwacyjna wlasnie karta.Z tego co sie tez zorjentowalem,niektore hotele nie pobieraja zadnych oplat przedstepnych..Jaka jest gwarancja takiej rezerwacji,nie wiem.[/quote]
ale zapłaciłeś za zgłoszenie, czy za hotel?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja kiedys w Bratyslawie tak mialam ze w hotelu doliczyli mi za parking, psy i oplate klimatyczna :roll::roll:[/quote]

Teraz tez tak jest.Nie wiem jak z parkingiem,ale za psa doliczaja.W niektorych hotelach taka przyjemnosc to nawet 30 EU za dobe :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiktorziolo']Myślę o tej wystawie ale jak na razie szaro to wygląda jechałbym z suczką w młodzieży a na dzień dzisiejszy ona popija sobie jeszcze mleko od matki hehe :cool3:[/quote]Ja też liczę na młodzież, mój pies jeszcze nie spłodzony a tu pierwszy termin tuż tuż :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...