Jump to content
Dogomania

CYGANEK w nowym domu :) a jednak się udało!


mru

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To bardzo fajny i przyjacielski pies, myślę, że gdyby nawet mu się coś "przydarzyło", to tylko na początku i byłoby spowodowane stresem, ale równie dobrze nic może sie nie wydarzyć. U mnie zamieszkał niedawno dziadek ze schronu, niejaki Leopold, i na początku było niewesoło, ale to zupełnie inny typ psa, był mocno wycofany i zestresowany, w tej chwili jest bardzo czysty...myślę , że z Cygankiem będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

Każdemu psiakowi sie może zdarzyc ja na DT miałam psiaka z chorymi nerkami i zdarzało mu sie ze stresu na początku a i w nocy trzeba z nim było iść na spacer i o 3 rano i 1 różnie, a na nocnych spacerkach to i dwa kółka musiał zrobić jedno nie wystarczyło...:diabloti::diabloti:Ale ja nie o tym... Strasznie mi go szkoda jest... i na nk juz o nim słyszałam....
daleko te orzechowice ode mnie....
a co on ma z tymi stawami?
przepraszam że ja sie tak wypytuje:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Psisko po prostu pewnie z racji wieku i kto wie jeszcze czego, ma chore stawy i widoczne to jest podczas chodzenia bo porusza się trochę wolniej niż inne psiaki i nóżki sa trochę powykręcane na boki, na wstawionych przez Szpilkę ostatnio fotkach to widać, pewnie sprawia mu to też ból i dyskomfort .... no i nadciągająca jesień i zima nie wróży poprawy....

Orzechowce leżą nieopodal Przemyśla, a to woj. podkarpackie jest.....

Link to comment
Share on other sites

Cygusiowi przede wszystkim potrzebny jest ciepły domek, a nie schron.. Kazda zima w schronie Go pogrąża.. To nie jest młodzieniaszek.. Ale za to wystarczy popatrzeć na ten uśmiechnięty pycholek i od razu człowiekowi lżej na sercu.. On po stokroć zasługuje na domek..I nie przeżyje zimy w schronie.. Pomoc i domek potrzebne na cito.. Cyguś śmigaj do góry, niech Ci się przytrafi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Tez go hopne...zima idzie....[/quote]
:placz: własnie.... dużymi krokami....
Co do łapek to moja 15letnia sunia też ma takie na boki łapinki. "Zwinęłam" ją z jednej firmy:angryy: Chodzi wolniej ale jak zobaczy MELEXa to dostaje takiego powera że nie widać po niej choroby. A jaka jest wierna...

Link to comment
Share on other sites

[B]Link do petycji : [COLOR=purple]proszę podpisujcie i rozsyłajcie do znajomych[/COLOR][/B] :

[URL="http://www.petycje.pl/4457"][SIZE=3][COLOR=red][B]::::::www.petycje.pl::::::Petycja o wyznaczenie nowego terenu dla azylu "Cichy Kąt"[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]

Osoby, które już podpisały petycję odręczną nie mogą podpisywać drugi raz internetowo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...