Jump to content
Dogomania

Mała galeria dorosłej już Mejsi


dysia-u

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witajcie
taaak u nas dzis wieje i taka zamieć ,że trudno to opisać. Postaram sie o bardziej opisowy obraz. Męza z zaspy wyciągał traktor. hihi ale mi to opis. Samochód męża zawiesił się na zaspach i w żadną strone nie mógł ruszyć. Mnie wogóle nie udało sie wyjechać z garażu a dzieci opatulone szalikami brnęły do szkoły. Musiały wyjść duzo wcześniej żeby dojść do gółównej drogi. No cóż, zima na wsi jest ciężka , choć ciszymy sie że mamy prąd, ciepło i wode. Bo są wsie gdzie tego brakuje. No to z rana mieliście serwis pogodowy hihihi

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ula:) u nas wczoraj strasznie wiało i sypało a dzisiaj jak narazie jest ok. Ja wczoraj przeleciałam cały Szczecin w poszukiwaniu spodni ortalionowych dla mojego młodszego bo w sobotę jada z tatą na narty do Czech. Ten wyjazd jest taki z zaskoczenia, ze młody nieprzygotowany. Juz nie wiem gdzie szukać, chyba wszędzie byłam:) ale sie cieszę , oni pojadą a ja odpoczne sobie chociaż tydzień....tylko kto mi będzie o 6 rano wychodził z Yokulą????

Link to comment
Share on other sites

no to czekam , nie wylizuje jeszcze patelni
Powiedzcie mi kochanieńkie czy szczepienia na wirusowe choroby robicie co roku? Teraz mamy termin szczepienia na wsciekl.. a wetka mówiła ze i te wirusowe też trzeba, w tamtym roku nie miała. Coś się w tym pogubiłam, ale wy wszystko wiecie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...