Jump to content
Dogomania

Valmiera CAC


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[quote name='Nitor-Nivalis'][CENTER]Kasia Zuczek i Jagodka w rolach glownyh :evil_lol:[/CENTER]


[CENTER]:multi::multi::multi: Zuczek Zw. Ml, i NAJLEPSZY PIES W RASIE:multi::multi::multi:
niestety BIS Jr nie ma. [/CENTER]

[CENTER]Jagodka 2 Najlepsza Suka w Rasie, [/CENTER]

[CENTER]WIELKIE WIELKIE GRATKI DLA WAS :multi::multi::multi::multi:[/CENTER]
[/quote]

[CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Jagódka i Żuczek - zgrany duet :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Gratuluję Kasiu !!![/COLOR][/FONT][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dzięki! :-)
Dodam, że Jagódka wygrała swoją klasę, ale że zasady nagradzania psów na Łotwie są zupełnie inne niż u nas, po ocenie w klasach, sędzia ma za zadanie ustawić wszystkie psy danej płci z oceną doskonałą według kolejności- i tu Jagódka była druga.
Przegrała z suczką z Eskimoskiego Domka zresztą- z tą sama, która potem wygrała z Żuczkiem ;)
Tak szczerze powiedziawszy, wiele ładnych Eskimoskich Domków widziałam, ale ta suńka nie bardzo mi przypadła do gustu, a szczególnie jej górna linia.
No, ale tak chciał sędzia i już.

Wrzucam wyniki, które sobie specjalnie dla Was zanotowałam, bo przeta wiedziałam, że mnie będziecie męczyć :diabloti:

PSY
kl. młodzieży
CAID S AKULOVOI GORI - nb
Snowmist's ONTARIO TREASURE- dosk. I, JCAC, Naj. Junior w Rasie, Naj. Pies w Rasie

SUKI
kl. młodzieży
Dortmund Borussia Baltikamber dosk. II
Passion of Contest Eskimoski Domek- dosk. I, JCAC, III Suka w Rasie

kl. pośrednia
California Blue Baltikamber- dosk. II, V Suka w Rasie
De Luxe Play Eskimoski Domek- dosk. I, Naj. Suka w Rasie, CAC, BoB

kl. otwarta
Sabra Górczańska Opowieść- dosk. I, VI Suka w Rasie

kl. championów
Dion's Arctic Firebird- dosk. II, IV Suka w Rasie
Jagienka z Coyoacan- dosk. I, II Suka w Rasie

Fotek oczywiście nie mam, bo.... no jakoś tak ciężko się robi zdjęcia biegając z psami po ringu....
Próbowałam, ale jakieś takie nieostre wychodzą :evil_lol:

Wystawa fajna, bo bardzo kameralna.
Pierwszy raz byłam na wystawie, na którą miałam więcej kilometrów niż było zgłoszonych psów :roll:
Organizacja bardzo dobra, 8 ringów, choć nieco małe niestety.
Zakaz używania jakiegokolwiek asortymentu (że o kosmetykach nie wspomnę) do przygotowywania psów był przez wielu łamany, ale biorąc pod uwagę, że lało przez prawie cały weekend, jakoś nie można chyba mieć tego za złe właścicielom takich psów, jak Westie, czy Shi-tzu :roll:

Dwa stoiska z asortymentem, jeden automat z gorącymi napojami (jak zwał tak zwał ;) ) i okupowany przez odpoczywających po treningu hokeistów bar z hot-dogami.
Ogólnie skromnie, ale sympatycznie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=4][COLOR=Magenta]Gratulacje!!!!![/COLOR] [/SIZE]:multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :terazpol:

Rasę wzięła zdaje się siostra Dayi, która teraz także podbija polskie ringi (Nowy Dwór) i zapowiedziała się na Nową Rudę...
Udany miot. Gratulacje dla Eskimoskiego Domku :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...