Jump to content
Dogomania

Jaki w ogóle dysk


w-lenka

Recommended Posts

[quote name='Milena9']A czy wytrzymałe są te dyski z Trixie tylko te drugie niegumowe, bo mam ONa z dość silnym chwytem i się zastanawiam czy wytrzymają?[/QUOTE]

mnie się wydaje ze powinny wytrzymać, no ale nigdy nie wiadomo.
polecam kupić dyski firmy tesco w tesco;) są tanie i przede wszystkim tańsze a bardzo podobne do tych z trixie wiec zawsze można sprawdzić:)

edit: właśnie doczytałam zę nie o te chyba chodzi, mogłabyś wstawic link?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 778
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Milena9']Chodzi mi o ten: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/aportowanie/frisbee/152343[/URL] Chciałąbym coś co lepiej lata niż gumowe bo pies juz jest nakręcony na frisbee i w miare załapał o co chodzi ;)[/QUOTE]

no to o tym właśnie pisałam, lata dosyć słabo jest ciężki ale np to szarpania jest swietny, nadaje się do rzucania overów, te tescowe są prawie identyczne i wg mnie warto najpierw kupić tańsze
lata moze troszkę lepiej niż gumowe ale na pewno nie tak dobrze jak profesjonalne:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzisiaj testowaliśmy SuperAero. No i... po jednej sesji już jest w jednym dziura na wylot :shake: Przyjemny dla psa, to na pewno. Rzuca się o wiele gorzej niż fastbackami :eviltong: Bardzo szybko opada na dół w porównaniu z nimi. Trzeba nadać większy spin, a co za tym idzie piesek musi szybciej zapierniczać :p

Edited by dog193
Link to comment
Share on other sites

oo jak dziko xd czyli wszystkie niebieskie sa jakies wadliwe.. nie pomyslalabym nibdy ze trwalosc czegokolwiek zalezy od koloru :lol:

a my mamy dwa sonici rigid i na razie w porownaniu z fastbackami wydaja sie duzo trwalsze aczkolwiek przy przeciaganiu sie odksztalcaja..
i oczywiscie nie umiem nimi rzucac.. nie zawisaja tak fajnie jak fastbacki

Link to comment
Share on other sites

Zaczekajmy może na odpowiedź [B] dog193 [/B]:eviltong:. Jeśli dziura jest w niebieskim, który [U]nie ma bąbelków[/U] to zapewne jest to kwestia jakieś felernej partii (tj. braku bąbelków, a nie, że wszystkie niebieskie tak mają ;)), a jeśli w żółtym, to znaczy, że jednak superaero nie są aż tak wytrzymałe.

Link to comment
Share on other sites

Ciężko powiedzieć, dystrybutor twierdzi, że te bąbelki, których nie ma są w rancie i jest ok (najpierw rozmawiałam z dystrybutorem, bo oni raczej bardziej się znają, niż sprzedawca z zoologa). Ja zgłosiłam, bo u nas niebieski miał wgłębienia w rancie, których pozostałe 4 dyski (kupione gdzie indziej i z bąbelkami) nie mają i przez to jest od nich mniej trwały (i to, że niszczy się w taki sposób nie jest winą mojego psa).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...