Jump to content
Dogomania

taniec z psem


Saba

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kojarze ten filmik o którym piszesz ale to nie było z Katowic, w Katowicach owszem był borderek ale z dziewczyna i trzeba przyznać że był to niezły duet bo widownia była zachwycona, nawet pasienie kaczek nie zdobyło tylu braw :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Własnie, na żywo napewno robi większe wrażenie:)
Za to my dopracowłyśmy slalom, tzn zwiększyłyśmy prędkość wykonywania:multi: myślałam że u Karmen to niemozliwe, ale jednak, wystarczyło pomyśleć. Wykorzystałam jej miłośc do piłeczek... jak tylko skonczyła przechodzić rzucałam piłke... a jak juz zakapowała, zaczęła przyśpieszać z przechodzeniem, bo wiedziała że im szybciej zrobi tym szybciej pobiegnie za piłeczką.
No i cud, teraz nawet jak nie mam piłeczki wykonuje slalom (ósemke też) bardzo zgrabnie i zwinnie.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że tego wątku nie czyta Kuba Wojewodzki...:evil_lol:
Jako juror w TYN-owskim "mam talent" niepotrzebnie negatywnie wczoraj
ocenił wystepy dziewczyny z borderkiem.
Swoja ocenę tłumaczył"zbyt wielka miłościa do psów.." i wyglądało na to że sądził iż nauczenie psa "sztuczek" to katorżnicza tresura i wogóle gehenna dla psa....:razz:
Gdyby wiedział ile psy maja radości z takiej pracy z człowiekiem,pewnie zmieniłby zdanie?
I że to nuda jest dla psa zabójcza...!!!!
Ale kto mu to powie????

Link to comment
Share on other sites

BO TO JEST MIŁOŚĆ UTOPIJNA :angryy:też to oglądałam i myśłałam że mnie trafi jak usłyszałam jego wypowiedź. No cóż to świadczy tylko i wyłącznie o jego wszechstronnej wiedzy :diabloti::diabloti::diabloti: czyli totalnej bezwiedzy o psach.

Link to comment
Share on other sites

czy warto mówić o wypowiedzi wojewódzkiego ?? masa takich ludzi jest już mnie zaczyna nudzić zwracanie uwagi na coś takiego. Oczywiście jak est szansa na przekonanie takiej osoby to jasne że warto ale czasem to już bez sensu.

Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na wypowiedź Chylińskiej. Powiedziała że ona osobiście nie przepada za takimi występami ale widzi że pies jest zadowolony więc jest OK. O takich ludziach trzeba mówić co z głową patrzą i widzą a nie patrzą i są ślepi.

Link to comment
Share on other sites

Saba być może nie warto ale jeśli ktoś wie o co w tym chodzi to takie wypowiedzi samoistnie podnoszą ciśnienie.

Marta&Karmen to powiedz mi jak ja mam przyspieszyć mojegp leniwca jak jemu tylko smakołyk w głowie a jak próbuje szybciej rękoma przebierać to się ostatnio zapoznałam z trawką bo mnie puchaty stratował :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NATKA']Saba być może nie warto ale jeśli ktoś wie o co w tym chodzi to takie wypowiedzi samoistnie podnoszą ciśnienie.

Marta&Karmen to powiedz mi jak ja mam przyspieszyć mojegp leniwca jak jemu tylko smakołyk w głowie a jak próbuje szybciej rękoma przebierać to się ostatnio zapoznałam z trawką bo mnie puchaty stratował :diabloti:[/quote]


ojć:roll: no wiesz, mi sie udało bo wykorzystałam jej pasję aporotwania. Ją rosadza energia jak widzi że ktoś coś rzuca... a na sam smakołyk nie umiałm jej przyspieszyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Szkoda że tego wątku nie czyta Kuba Wojewodzki...:evil_lol:
Jako juror w TYN-owskim "mam talent" niepotrzebnie negatywnie wczoraj
ocenił wystepy dziewczyny z borderkiem.
Swoja ocenę tłumaczył"zbyt wielka miłościa do psów.." i wyglądało na to że sądził iż nauczenie psa "sztuczek" to katorżnicza tresura i wogóle gehenna dla psa....:razz:
Gdyby wiedział ile psy maja radości z takiej pracy z człowiekiem,pewnie zmieniłby zdanie?
I że to nuda jest dla psa zabójcza...!!!!
Ale kto mu to powie????[/quote]
zaluje ze nie ogladalam...moe ktos po krotce powiedziec co i jak sie dzialo... :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta&Karmen']ojć:roll: no wiesz, mi sie udało bo wykorzystałam jej pasję aporotwania. Ją rosadza energia jak widzi że ktoś coś rzuca... a na sam smakołyk nie umiałm jej przyspieszyć...[/quote]

Niestety u szpica wilczego pasja do aportowania nie wchodzi w gre, w ogóle jakakolwiek chęć do aportu graniczy z cudem :roll: no cóż może po paru bliskich (moich) spotkaniach z matką ziemią psiak się zlituje i załapie o co biega :evil_lol:

mrowa23 wejź na strone "mam talent"

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, witam wszystkich Dogomaniaków również na tym wątku :D

Więc. Raczej profesjonalnymi Dog Dance'rami nie będziemy, ale uwielbiam mojemu psu wprowadzać elementy Tańca z Psem, bo uwielbiam pracę z psem, z resztą wzajemnie :loveu: Z figur do DD umiemy już; czołgaj, ukłon, skok przez nogę i przeze mnie (nie wiem czy to się zalicza do DD, no ale ;] ) , stanie na przednich łapach, cofanie i slalom między nogami (trochę kanciasty, ale zawsze) I tutaj mam do Was prośbę - możecie mi podać jakieś sztuczki, łącznie z 'instrukcją' jak nauczyć tego psa? Dodam że kliker nie jest Nam obcy, wręcz przeciwnie w Naszym przypadku czyni cuda :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam...
Czy może ktoś napisać coś o kroku hiszpańskim ?
tzn. mam taki kłopot:
w siad zawsze jest raz (jedna łapka), dwa (druga łapka), raz, dwa. i wszystko jest ok. ale kiedy pies stoi i jest raz, dwa, po drugim podniesieniu łapki pies się kładzie i podnosi łapki w pozycji "waruj". Nie wiem jak oduczyć go tego kładzenia się... :shake: Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać...?:???:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Dzień dobry, witam wszystkich Dogomaniaków również na tym wątku :D

Więc. Raczej profesjonalnymi Dog Dance'rami nie będziemy, ale uwielbiam mojemu psu wprowadzać elementy Tańca z Psem, bo uwielbiam pracę z psem, z resztą wzajemnie :loveu: Z figur do DD umiemy już; czołgaj, ukłon, skok przez nogę i przeze mnie (nie wiem czy to się zalicza do DD, no ale ;] ) , stanie na przednich łapach, cofanie i slalom między nogami (trochę kanciasty, ale zawsze) I tutaj mam do Was prośbę - możecie mi podać jakieś sztuczki, łącznie z 'instrukcją' jak nauczyć tego psa? Dodam że kliker nie jest Nam obcy, wręcz przeciwnie w Naszym przypadku czyni cuda :loveu:[/quote]

Ponawiam...

[quote name='madziulik_13']Mam parę filmów bez muzyki ale niestety nie mogę ich wrzucić do neta :/[/quote]

Czemu? Youtube, google, wrzuta i tinypic stoją otworem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Ponawiam...
[/quote]

no to jeszcze obroty możecie poćwiczyć wszelkiego rodzaju;)
Karmen umie zwykłe obroty przede mną, "zarzucanie zadkiem" czyli obrót z przejściem tyłem między nogami. Ciągle szlifujemy okrazanie mnie tyłem, juz nawet niezle wychodzi.

a co do instrukcji - zaleznie od psa, u nas był standard - naprowadzanie smaczkami, klik itd;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...