Jump to content
Dogomania

UCIECZKI HASZCZAKÓW


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Azja pomimo tego,ze to husky nigdy nie uciekla ani nie probowala,chociaz codziennie jest puszczana ze smyczy.Jak byla mala nie dawala sie zlapac,ale bieganie wokol mnie nie nazwalabym ucieczka.A na starosc (w lutym skonczyla 5 lat) chyba "zglupiala". Trzyma sie blisko,aportuje pileczki,a jak ja wolam to biegnie do mnie i jeszcze sie cieszy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

metro to po prostu za duzo stron amerykanskich i skandynawskich, az mnie wscieklosc ogarnia kiedy widze, ze oni praktycznie bez przerwy na saniach smigaja a ja na ten ....bib..bib.... snieg musze czekac caly rok, a na saniach pojezdze najwyzej 2 tyg. jezeli oczywiscie wyjade w gory, bo w P-n sniegu nie przewiduje...no chyba ze jakis 1 cm......

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze ze mam juz troche sezonow na desce za soba i jakos tego nie widze - moze dlatego ze z gorki pies by tylko przeszkadzal a na prostym to jakos w poblizu to zazwyczaj nad mozem jest za malo sniegu i rez szkoda deaski, a dwa za duzo razu by sie przez te konary i inne kamienie wystajace lezalo na ziemi.

Zastanawiam sie natomiast jak sie zachowuja ludzie na specjalnych trasach dla biegowek - mysle glownie o zagranicy bo w polsce to ciezko chyba takie specjalne znalesc.

PS. Czy ktos z was moze wyjezdzal z psem np. do francji,wloch,austri i jest w stanie powiedziec co trzeba miec zrobione zeby nie bylo problemow z kwarantanna or somethin' ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...