Jump to content
Dogomania

Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sorki ciotki za offa, ale Wy buldożkowe mamy jesteście :loveu:... Widziałyście ta aukcję?? Chcą oddać za darmo "w dobre ręce" 4 letnią buldożkę... Dla chodofffcowego "konesera" to rarytas jest. [url=http://www.allegro.pl/item473439656_w_dobre_rece_4_letnia_suczke_buldog_francuski.html]W DOBRE RĘCE 4 LETNIĄ SUCZKE BULDOG FRANCUSKI (473439656) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Może cos wiecie już na ten temat??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']Sorki ciotki za offa, ale Wy buldożkowe mamy jesteście :loveu:... Widziałyście ta aukcję?? Chcą oddać za darmo "w dobre ręce" 4 letnią buldożkę... Dla chodofffcowego "konesera" to rarytas jest. [URL="http://www.allegro.pl/item473439656_w_dobre_rece_4_letnia_suczke_buldog_francuski.html"]W DOBRE RĘCE 4 LETNIĄ SUCZKE BULDOG FRANCUSKI (473439656) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Może cos wiecie już na ten temat??[/quote]


O masz!!! i nawet ktoś licytuje. Trzeba zawiadomić Lavinię i ciotki buldożkowe, po ja tu tylko raczkuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']Oby pojawiły się szybko :shake:, bo na razie nieobecne :shake::shake:[/quote]

aukcja będzie trwać jeszcze 9 dni, z tym że zawsze można ją zamknąć. Mam nadzieję, że właściciele szukają dobrego domu i że to zweryfikują. A nie wydadzą psa, byle się pozbyć. Chyba nie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

nie, nie, nieeeeeeeeee
zakochałam się :placz: jaka ona jest piękna, do cholery jakie mogą być powody rodzinne by oddać psa. Nawet nie chce myśleć jak mała będzie cierpiała po rozstaniu z rodziną (że trafi do pseudo to nie biorę pod uwagę...nie zostawimy chyba tak jej??)

Link to comment
Share on other sites

no tak ale dziewczyny mają aktualnie pod swoją opieka (conajmniej) 3 buldozki szukające domów (i to już jakiś czas), z czego dwa są w hotelu (kasa leci)... ile bulw "swoich" ma Maupa to nawet głupio pisać:eviltong:
Trzeba im pomóc. Ja miałam do Fifi dołożyć 100zł ale mi się życie skomplikowało i pojawił się kolejny psiak którego musiałam umieścić w hotelu (kasa leci :roll:) a więc znów Lavinia pokryła całość kosztów.
Może ktoś mógły dac suni DT?? A może odrazu znajdzie się DS, było tylko kilka osób chętnych na Fifulca :lol:
Niestety wiem jak się kończy takie szukanie domu przez właścicieli. Łajzy czyli pseudohodowcy potrafia naprawdę zamydlić oczy, więc myślę, że musimy tu jakoś szybko zadziałać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Estera, buldożka biała będzie pewnie szukała domu......

a jeśli chodzi o ogłoszenie, to może lepiej ustalmy plan działania, żeby 10 osób na raz nie dzwoniło do tych ludzi....[/quote]


racja!
może właściciele chcą dobrze i będą przebierać w ogłoszeniach aż znajdą dobry i sprawdzony dom? Może mają swoje wymagania? (choć z treści ogłoszenia nic takiego nie wynika:roll:)
Chyba trzeba z nimi pogadać i uświadomić odnośnie pseudohodowli, sterylizacji, umowy adpocyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Ja posłałam info tylko do Ciebie Lavinio i do Maupy, bo wiem, że Wy buldożkowe ciotki jesteście i sobie współdziałacie. Tutaj poruszyłam temat tylko dlatego, że nie wiedziałam, czy ta mała nie jest przypadkiem gdzieś u nas już ogłaszana, a nie miałam siły przeszukiwać całego forum.

Link to comment
Share on other sites

Lavinia, dziś z Fifi idę do pana doktora na szczepienia (w pon przyjmuje między 17:00 - 19:00). Będę musiała potem szybko na Służewiec jechać, do babci. W razie czego zapraszam na całusy. Na wizytę poadopcyjną też zapraszam, na spokojnie i nie w biegu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']dzięki Kasiu, dam Ci znać, czy dotrę dziś - gdyby mnie nie było to ucałuj ode mnie...Fifi i pana doktora :eviltong::eviltong:[/quote]


buhahaha, przede wszystkim pana doktora :evil_lol: , bo Fifi dostaje buziaki non stop :eviltong:
Oczywiście zaznacze, że całuski przesyła ta ładna Pani, co książeczkę zdrowia dowiozła tydzień temu :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...