Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Polski 2008


Codik&Toffik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TAJEMNICA:eviltong:
A ja nie rozumiem czemu nie podoba Wam się, że ocenia obiektywna osoba nie sugerująca się upodobaniami czy poglądami innych sędziów, która cały sezon obserwuje kandydatów na reprezentanta PL... Przynajmniej nie będzie niporozumień językowych jak to miało miejsce w tamtym roku...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Przynajmniej nie będzie niporozumień językowych jak to miało miejsce w tamtym roku...:angryy:[/QUOTE]
To musiało komicznie wyglądać, wielki ring, finał, publika a ja i Loczek się jak głupie patrzymy na sędzinę i próbujemy zrozumieć co ona od nas chce.
Swoją drogą nie rozumiem czemu do Czeszce nie dali tłumacza...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiała po czesku czy angielsku?
Niektórzy nie mają problemów ze zrozumieniem, ale fakt faktem jeśli jest sędzia z zagranicy, obojętnie z skąd powinien być tłumacz, tym bardziej, jeśli to mistrzostwa.
Może to i dobrze, że sędziuje ktoś z Polski kto widzi praktycznie na codzień prezenterów, zna ich, ich psy i możliwości.. są za i przeciw.
Niech wygra najlepszy! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paatrycja']Zdaża się, ale to był błąd, mega błąd.[/quote]
To są zawody z wystawiania ps[I]ów [/I]a nie z komunikacji międzynarodowej.
Ja w swoim kraju nie mam obowiązku mówić "po sąsiedzku" a już na pewno niema tego obowiązku 10 latka. Zresztą dla sędziny to też było nieprzyjemne. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie, ja rowniez musialam sie dobrze skupić, aby zrozumieć sędzine, a przecież powinnam skupić się na psie ;)

Mimo wszystko sądze, że Mistrzostwa powinien sędziować ktoś na prawdę baaaardzo obiektywny ;) Ale czy tacy sie zdarzaja jeszcze...?

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co ja startowalam kilka razy w Czechach i na Słowacji, bylam oceniana przez sędziow głównie z tych krajow i nigdy jakos nie miałam wielkich problemow z komunikacja bo wystarczy powiedziec ze sie nie rozumie lub dla pewnosci poprosić o powtorzenie badz przetłumaczenie na inny język.

Ale na pewno wiem ze gdy ocenia konkurs arbiter zza granicy konkurs ma na pewno dla dzieciaków wiekszą wartość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...