Jump to content
Dogomania

Saarlooswolfhund


isacz

Recommended Posts

Witam, niestety nie mam żadnej z tych ras, ale mam fioła na punkcie wilków, i interesuje mnie wszystko co z nimi związane (te rasy też) być może kiedyś będę miała takiego psiaka bo bardzo bym chciała, ale na razie mam 11 fil, a one są rasistami...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:oops: Sorki ze sie nie odezwalam ale bylam zupelnie odcieta od swiata.Moj komputer oszalal a ja prawie tez. :onfire:

@Margo Skad masz CzW. Czy sa one naprawde tak trudne w wychowaniu :pissed: i jak to jest z tym ze nie moga same zostac w domu?

Pozdrawiam Isa

Link to comment
Share on other sites

Z nimi podobnie jak z innymi psami i ludźmi. Ale na pewno są strasznie pomysłowe. Jedni trafiają na osobniki mało absorbujące i burzące spokój domowy inni... poczytaj wolfdoga - artykuły o pracy wilczków, forum wolfdoga, a tam m.in. topiki o Halucie i Harrym (Taro) , stronę Margo - Z Peronówki, rodzinaniewola.wolfdog.org/szkodnik.html. i duzo innych , które znajdziesz min. na wolfdogu.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

:D :D

Ja czytalam kiedys porownanie zachowan i profil psych. dwoch ras Saarlooswolfhund i CzW i i stad wzielo sie moje pytanie, chcialam od kogos kto ma doswiadczenie z CZW jak to wyglada, bo bardzo chcialabym miec jeszcze jednego psa, ale tym razem CzW, moja SW jest super kochana i bardzo latwa byla w nauce i prowadzeniu, Ta opinia o CzW troche mnie zastopowala. :cry:

Dzieki i pozdrawiam

Isa

Link to comment
Share on other sites

Margo Skad masz CzW.

3 z Czech. 2 juz od siebie. :D

Czy sa one naprawde tak trudne w wychowaniu

To fakt - wymagaja sporego doswiadczenia i zwyczajny wlasciciel psa czesto sobie z nimi nie poradzi....

i jak to jest z tym ze nie moga same zostac w domu?

To prawda. Pozostawania samemu trzeba uczyc je od malego. I niestety nie zawsze sie to uda... 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hej Margo 8)

Juz jestem tutaj No ale do rzeczy 8) :lol:

Jestem tu po to aby sie dowiedziec o miejsce zamieszkania (adres chociaz mail-na priva wszystko oczywiscie :) ) 2 SW w Lodzi Przynajmniej tam powinny byc

Margo dac jeszcze ta wiadomosc gdzie indziej na dogomanii? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Narvana']Hej Margo 8)
Juz jestem tutaj No ale do rzeczy 8) :lol:
Jestem tu po to aby sie dowiedziec o miejsce zamieszkania (adres chociaz mail-na priva wszystko oczywiscie :) ) 2 SW w Lodzi Przynajmniej tam powinny byc
Margo dac jeszcze ta wiadomosc gdzie indziej na dogomanii? :roll:[/quote]
Nic mi nie wiadomo na ten temat a mieszkam w lodzi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 8 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

hej anetrespecta :) mam takie pytanko, skąd sprowadziliście Saarloosy? :) Jakieś 2 lata już czytam, doszkalam się i przygotowuję na kupno psiaka i na wiosnę przyszłego roku nastanie ten szczęśliwy dzień :)

No i jestem także ciekawa jak się ma do rzeczywistości ich wrodzona strachliwość :)

Będę wdzięczna za odpowiedź tu, bądź na PW :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...