Jump to content
Dogomania

Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nie beczeć!
tu na szybko byle jaki banerek. nie mam czasu na lepszy...

[URL=http://www.dogomania.pl/forum/f28/sunia-molosowato-astowata-koczuje-w-lesie-w-ok-jaskini-raj-co-z-nia-bedzie-122731/][IMG]http://images48.fotosik.pl/20/3bd9666d0fd54cb5.jpg[/IMG][/URL]

proszę przygotować tekst z namiarami kontaktowymi do ogłoszeń jak wrócę (bo wychodzę zaraz) to zrobię jej allegro i alegratke i na gumtree jak się uda.
tylko tekst szykować!:eviltong: i namiary

Link to comment
Share on other sites

namiary...hmmm chyba na mnie - no bo jak ten gosć będzie wiedział czy to dobry dla niej dom...604275553, [email][email protected][/email]

Erka - do hoteliku można...tylko skad na nią, na sunię bez łapki i jej maluchy???? przecież to koszmarne kwoty:placz:

Pytałam tego pana, gdzie sunia śpi...w lesie, na trawie...tak jak te 2 psiaki, które jej towarzyszą...nie wiem, gdzie ten wątek, bo moznaby go odświeżyć...ale w sumie nie wiem czy jest po co - jak pies nie jest prawie za tm to w sumie mało kogo obchodzi:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']boze co za okropna sytuacja :( pamietam, ze w swietokrzyskiem to co rusz jakies bezdomne i to niemalze stadami..

sunia jest piekna, koniecznie allegro potrzebne..

w Uciechowie prowadza hotelik, ale to koszty..[/quote]
zgadza się tam stadami po polach spy chodzą :-(
pozwoliłm sobie banerek wkleić w podpis

Link to comment
Share on other sites

I tak lepsza sterylka- nawet jak ma wrócić do lasu niz jak ma jeszcze urodzic szczeniaki...:-(

A czy nie mozna choc w tym miejscu gdzie spia te psy jakis prowizorycznych bud postawic?Słome do srodka i zawsze cieplej tym psom... Chyba ,że oszołomy zaraz to rozwalą??:shake::angryy:

Sunia bardzo ładna...czy w ogóle cos wiadomo o jej charakterze? Podchodzi do ludzi, czy raczej jest na dystans?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ni ma ogłoszeń, ni ma banerku, ni ma plakatu...ni ma nic:-([/quote]

wiesz andzia może i ona nie ma ogłoszeń itp ale jako kolejna psia bieda "ma" Twoje serce i moje i wielu innych, tyle co po tym sercu kiedy człowiek bezsilny..... piszesz może pieprznąć to wszystko, zacząć żyć jak inni - uwierz mi nie wytrzymałabyś długo, myślę że do napotkania kolejnej bidy....a spotkać je tak łatwo :-(

może jakaś zbiórka kasy na budę....Pan ją karmi znaczy że dobry człowiek, znaczy taki z sercem.....może by z nim porozmawiać, może ma działkę albo......nie wiem, moja bezsilność mnie przerasta :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']

Sunia bardzo ładna...czy w ogóle cos wiadomo o jej charakterze? Podchodzi do ludzi, czy raczej jest na dystans?[/quote]

Do tego pana, który ją karmi przybiega pierwsza...do innych jest nieufna, ale po prostu nie podchodzi, idzie sobie dalej, nie ma w niej agresji - widać ludzie nie byli dla niej zbyt mili...wcalę się nie dziwię - psy w kieleckim przezywaja tylko dlatego, że są nieufne - inaczej skonczą na widłach, cepach, siekierach albo u nas w schronie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lunarmermaid']Może jednak uda jej się i znajdzie domek.[/quote]

może....tak liczymy na każdym watku PWP...i czasem jest tak, że te ładniejsze czekają i czekają....bo ludzie wychodzą z załozenia, ze jak ładny to sobie poradzi i dom znajdzie...a jak brzydszy...to juz jest biedniejszy i jego trzeba w 1 kolejnosci....ech:shake:

Jest w Starachowicach pies w typie labka...szuka domu od lipca - uwierzycie???? i zero zainteresowania:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...