Jump to content
Dogomania

nie za późno?


Dezi

Recommended Posts

Witam. :bye:
Z początkiem roku 2009 chce zacząć startować w konkurencji Młody Prezenter. Czego mam się nauczyć? Czego mam nauczyć mojego psa? Co sędziowie oceniają?Trenuje z wieloma psami, już od ładnego roku... Mam 12 lat - nie za późno na tego typu zabawę?

Z góry dziękuje za odpowiedzi :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedź :Rose:.
Bardzo się cieszę że będę mogła spróbować pobawić się w MP - zawsze z podziwem patrzyłam z jaką precyzją te dzieci wystawiają psy, jak nie jeden dorosły.
Mi nie zależy aby wygrywać, chce po prostu zrealizować marzenie. A jak się wygra dostaję się jakieś punkty?
Postaram się z kimś umówić na spotkanko i potrenować.
A pod jakim kątem sędziowie oceniają na Młodym Prezenterze? Czy pies musi być ujęty w katalogu by mógł ze mną wystartować?
Ja i mój pies potrafimy iść po trójkącie, okręgu, kwadracie, umiemy litery "T", "L"- jeszcze coś?
Jestem zielona w tym temacie stąd moje pytania :oops:...

Link to comment
Share on other sites

Czy pies musi być ujęty w katalogu by mógł ze mną wystartować?

Nie, ale jeżeli pies nie jest zgłoszony na wystawę to musisz mieć kopię rodowodu.

Ja i mój pies potrafimy iść po trójkącie, okręgu, kwadracie, umiemy litery "T", "L"- jeszcze coś?

Chodzenie po prostej ("I") , trójkąt lewo i prawo stronny, zygzak, ósemka, odwrócone "L" i różne połączenia tych figur... pewnie jeszcze coś czego nie pamiętam ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Czy pies musi być ujęty w katalogu by mógł ze mną wystartować?

Nie, ale jeżeli pies nie jest zgłoszony na wystawę to musisz mieć kopię rodowodu.

Ja i mój pies potrafimy iść po trójkącie, okręgu, kwadracie, umiemy litery "T", "L"- jeszcze coś?

Chodzenie po prostej ("I") , trójkąt lewo i prawo stronny, zygzak, ósemka, odwrócone "L" i różne połączenia tych figur... pewnie jeszcze coś czego nie pamiętam ;][/quote]

Wielkie dzięki.
Bierzemy się do pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...