Jump to content
Dogomania

Odpowiednie legowisko.


Pomarancza

Recommended Posts

gops, i jak tam się legowisko sprawuje :great: ?

Na razie się nie sprawuje :/

Grubsza akcja fundacja u której zakupiłam na bazarku legowisko wysłała je na zły adres, wróciło do nich i musiałam znowu płacić za wysyłke . Nie spytali mnie o adres i wysłali na adres z konta bankowego które jest nie pełne bo się adres nie mieści (za dużo znaków) .

Czekam na nie nadal ... ciekawe czy teraz dobrze wyślą .

Nie polecam zakupów na bazarkach fundacji Duch Leona . 

Jak dojdzie w końcu na piszę jakie są moje wrażenia .

Link to comment
Share on other sites

Na razie się nie sprawuje :/

Grubsza akcja fundacja u której zakupiłam na bazarku legowisko wysłała je na zły adres, wróciło do nich i musiałam znowu płacić za wysyłke . Nie spytali mnie o adres i wysłali na adres z konta bankowego które jest nie pełne bo się adres nie mieści (za dużo znaków) .

Czekam na nie nadal ... ciekawe czy teraz dobrze wyślą .

Nie polecam zakupów na bazarkach fundacji Duch Leona . 

Jak dojdzie w końcu na piszę jakie są moje wrażenia .

Dlczego to Ty musilaś pokryc koszty kolejnej wysylki?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Jakiego typu legowisko polecilibyście dla czteromiesięcznego szczeniaka? Podkreślę, że nie interesują mnie legowiska wiklinowe. Szczeniak będzie zaopatrzony w klatkę, która również będzie wykorzystana jako rodzaj legowiska, gdzie pies będzie odpoczywał.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Czy ktoś miał takie legowisko? 

http://allegro.pl/legowisko-puchowe-wroclaw-90-65-mix-kolorow-i4944824612.html

Zastanawiam się nad nim, mama chciała, żebym jakieś wybrała. Te z wyglądu wyglądają bardzo porządnie i na bardzo miękkie co jest dla mnie ważne :)

 

Ja mam to legowisko od 3 lat :) jest mięciutkie i porządnie wykonane, jedyna wada to to że nie jest całkowicie rozbieralne, a że jest potężne, do normalnej pralki nie wchodzi :/

Link to comment
Share on other sites

Ja mam to legowisko od 3 lat :) jest mięciutkie i porządnie wykonane, jedyna wada to to że nie jest całkowicie rozbieralne, a że jest potężne, do normalnej pralki nie wchodzi :/

Dzięki za odp :) Brałabym i tak kolor czekoladowy bo by pasował do salonu przy okazji więc by się tak szybko nie brudził :) Nuka nie jest jakimś strasznym brudasem, jedyne co po niej w domu jest to sierść i piach więc z czyszczeniem może nie będzie tak źle :p 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odp :) Brałabym i tak kolor czekoladowy bo by pasował do salonu przy okazji więc by się tak szybko nie brudził :) Nuka nie jest jakimś strasznym brudasem, jedyne co po niej w domu jest to sierść i piach więc z czyszczeniem może nie będzie tak źle :P

 

Mój pies tez nie jest jakimś brudasem :P przez te 3 lata to raz wyprałam poduszkę, którą się wyciąga i odkurzam od czasu do czasu pod nią :P

 

Ja mam takie ;)

P8310124_zpsvmnxdxpu.jpg

Link to comment
Share on other sites

My mamy od lutego i beznadzieja :P ta poducha na dnie nie była prana,to w środku pozbijało się w dwie kulki, rozeszło na boki, środek jest pusty i wraz mam wrażenie, że pies śpi na podłodze ale ma chociaż na czym łeb oprzeć :P

Link to comment
Share on other sites

My mamy od lutego i beznadzieja :P ta poducha na dnie nie była prana,to w środku pozbijało się w dwie kulki, rozeszło na boki, środek jest pusty i wraz mam wrażenie, że pies śpi na podłodze ale ma chociaż na czym łeb oprzeć :P

 

U nas na szczęście nic się nie zbiło :P ani po praniu ani w trakcie użytkowania ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Szukam idealnego legowiska. 

 

 

-najlepiej do 100 zł

-musi mieć brzegi do oparcia łba

-całkowicie rozbieralne

-w kolorze szarym

-fajnie jakby nie łapało sierści ale nie może być z ekoskóry i innych nieprzyjemnych do leżenia materiałów

-mięciutkie ale na tyle stabilne żeby dało się gryźć na nim kość tak żeby się nie zapadała

-na tyle duże zeby pies wielkości średniego pudla mógł się na nim rozwalić

Any ideas? Błagam, bo szukam szukam i nic nie mogę znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Pamiętaj,iż to że dane legowisko bezie dobre dla Ciebie,wcale nie oznacza że będzie takie samo również dla Twojego psa i tak na dobrą sprawę to on decyduje czy mu się spodoba oraz czy zechce tam spać,wypoczywać. Do 100zł może być ciężkie z takimi wymaganiami,poszukaj w sklepach internetowych.

Link to comment
Share on other sites

Pamiętaj,iż to że dane legowisko bezie dobre dla Ciebie,wcale nie oznacza że będzie takie samo również dla Twojego psa i tak na dobrą sprawę to on decyduje czy mu się spodoba oraz czy zechce tam spać,wypoczywać. Do 100zł może być ciężkie z takimi wymaganiami,poszukaj w sklepach internetowych.

 

no moje wolą kolor różowy ale nie pasuje mi do wystroju mieszkania, więc przykro mi ale będą musiały spać na szarym ;(

Link to comment
Share on other sites

Szukam idealnego legowiska. 

 

 

-najlepiej do 100 zł

-musi mieć brzegi do oparcia łba

-całkowicie rozbieralne

-w kolorze szarym

-fajnie jakby nie łapało sierści ale nie może być z ekoskóry i innych nieprzyjemnych do leżenia materiałów

-mięciutkie ale na tyle stabilne żeby dało się gryźć na nim kość tak żeby się nie zapadała

-na tyle duże zeby pies wielkości średniego pudla mógł się na nim rozwalić

Any ideas? Błagam, bo szukam szukam i nic nie mogę znaleźć.

 

 

 

szukaj w internecie, dla przykładu ja mam zamiar kupić to: http://www.zooplus.pl/shop/psy/legowisko_dla_psa/legowiska_pluszowe/faworyci_top/32770

może nie szare, ale duże i tanie, bardzo podobne w Tesco i Biedronce (tyko takie cieńsze, bardziej liche) widziałam w cenach 70-90 zł za 30-50 cm.

To też jest fajne, w miarę szare ;) http://www.zooplus.pl/shop/psy/legowisko_dla_psa/trixie/legowiska/32118?rrec=true

 

 

Edycja;

hmmm a może jednak wezmę to 2... bo przeczytałam właśnie, że ma ściągany pokrowiec.

Link to comment
Share on other sites

Szukam idealnego legowiska. 

 

 

-najlepiej do 100 zł

-musi mieć brzegi do oparcia łba

-całkowicie rozbieralne

-w kolorze szarym

-fajnie jakby nie łapało sierści ale nie może być z ekoskóry i innych nieprzyjemnych do leżenia materiałów

-mięciutkie ale na tyle stabilne żeby dało się gryźć na nim kość tak żeby się nie zapadała

-na tyle duże zeby pies wielkości średniego pudla mógł się na nim rozwalić

Any ideas? Błagam, bo szukam szukam i nic nie mogę znaleźć.

 

Może te legowisko będzie Ci odpowiadało http://allegro.pl/legowisko-puchowe-wroclaw-90-65-mix-kolorow-i5436954360.htmlmożesz wybrać sobie rozmiar jaki będzie Ci pasował, duży wybór kolorów, jest też rozbieralne oprócz tej poduszki w środku tylko musisz w mailu napisać, że chcesz aby było rozbieralne wtedy jest dopłata kilku złotych, ale moim zdaniem są tanie. Ja dla swojego psa zamawiałam ostatnio największy rozmiar i zapłaciłam trochę ponad 100zł.

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję niedrogiego legowiska budki ( cała zabudowana "buda" albo ta taka wpół otwarta" ) Dla pokaźnych rozmiarów shiha.
Ma ktoś takie?
http://allegro.pl/legowisko-domek-budka-okragla-dla-psa-r-3-york-i5104484153.html

 

Na tej stronie są, ale nie wiem czy cena będzie Ci pasowała. http://www.york-shop.pl/legowiska/legowiska-domki.html

 

http://www.york-shop.pl/legowiska/legowiska-budki.html

Link to comment
Share on other sites

Może te legowisko będzie Ci odpowiadało http://allegro.pl/legowisko-puchowe-wroclaw-90-65-mix-kolorow-i5436954360.htmlmożesz wybrać sobie rozmiar jaki będzie Ci pasował, duży wybór kolorów, jest też rozbieralne oprócz tej poduszki w środku tylko musisz w mailu napisać, że chcesz aby było rozbieralne wtedy jest dopłata kilku złotych, ale moim zdaniem są tanie. Ja dla swojego psa zamawiałam ostatnio największy rozmiar i zapłaciłam trochę ponad 100zł.


Jeśli chodzi trwałość to te legowiska niestety do nich nie należą. Nasze ma jakieś 9msc, nigdy nie było prane i wygląda jak szmata, zwłaszcza ta poducha, która skiełbasiła się pod 18kg pieska :P
Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi trwałość to te legowiska niestety do nich nie należą. Nasze ma jakieś 9msc, nigdy nie było prane i wygląda jak szmata, zwłaszcza ta poducha, która skiełbasiła się pod 18kg pieska :P


Moje ma 4 lata i jest w stanie idealnym :) a było prane kilka razy, pies z niego cały czas korzysta (oprócz spania, kopie w nim)
Link to comment
Share on other sites

Ja pierwsze legowisko miałam też od tego Pana używane przez psa cały czas przez 3 lata zniszczyło się bardzo, ale mój pies nie tylko w nim śpi, ale zakopuje też kości, zabawki lub w nim się bawi. Zamówiłam mu kolejne z hobbydog to nawet nie chciał do niego wejść przez sztywny materiał i musiałam kupić następne od tego Pana. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...