Jump to content
Dogomania

Sunia z URWANĄ ŁAPĄ ze szczeniakami koczuje w lesie - HELP! KASA NA HOTEL!


Linssi

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potrzebne finanse:placz::placz::placz: jeśli dałoby się uzbierać to dałoby się je do hoteliku...ale to masakrycznie duża kwota potrzebna.....no chyba, ze znalazłyby się chociaz domki dla wielgusów to wtedy tylko sunię by się dało do hotelu..... nic tylko iść się pochlastać z bezradności.....

zrobiłam rodzince allegro:

[B][url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=460406482[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja wiem, że jest cholernie trudno o cokolwiek. Czy te dwa szczeniaki nie mogłyby trafić na balkon (przepraszam, jeśli niedoczytałam, dlaczego nie), do tej sunieczki ze złamanym biodrem? :oops: Wtedy zostałaby suka-matka i łatwiej byłoby zapłacić za hotelik i lekarza. Nie mogę patrzeć na jej łapkę, jak ona musi cierpieć... :-(

Nie wiem jak ale trzeba wątek bardziej popularnym zrobić, im więcej głów do myślenia, tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Może "Sunia z URWANĄ ŁAPĄ ze szczeniakami koczuje w lesie - POMOCY"

później będzie można zmienić, jak coś do głowy przyjdzie.
A jak z tym balkonem? Dało by radę zabrać pozostałe szczeniaki? A matkę by się do hoteliku zabrało.
Co za nieszczęście, nawet nie wyobrażam sobie, jak sunia musiała walczyć we wnykach...:-(

Link to comment
Share on other sites

Balkon - to było chwilowe rozwiązanie - na czas leczenia nózki tej suni - tamta czarna szybko znalazła domek i gdyby ci ludzie chcieli zabrać tamte pozostałe to na pewno by to dawno zrobili - a teraz to oni chcą oddać ta sunie z wyleczoną łapką nam, a nie brać kolejnych:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jej nie lapalismy wiec ciezko powiedziec...chyba ze Erka albo Andzia69 wiedza cos wiecej. pewnie gdybysmy ja chcieli zlapac do w koncu by sie udalo. Co do finansow, to bedziemy zbierac, bo sa pilnie potrzebne. Podejrzewam ze wiecej na temat finansow moglaby powiedziec Erka, wiec jakby co pisz do niej na PW. Sunia chyba nie jest dzika... kwestia jest tego typu ze im dluzej tam bedzie tym bardziej bedzie dziczala... jak i szczeniorki, ktore nigdy nie mialy domu. Nie wiadomo co sie dzialo wczesniej z sunia...

Link to comment
Share on other sites

Maluchy i mama sa juz na alegratce z wyróznieniem:loveu:
I na gumatree Łodz, Warszawa, Kraków.

Wklejam sciagawke jakby ktos jeszcze chciał zrobić ogłoszenia;

[I]W lesie koło szpitala w Czerwonej Górze pod Kielcami koczuje sunia z szczeniakami. Sunia ma urwaną łapę, prawdopodobnie złapała się we wnyki. Matka szczeniaków jest dużą suką .Szczeniaki mają ok. 3 miesięcy i prawdopodobnie będą sporymi psami. Maluchy coraz bardziej dziczeją z każdym dniem w tym lesie. My możemy je wziąć na działkę dopiero po szczepieniu i 2 tyg. kwarantannie. Oprócz jednej kobiety pracującej w tym szpitalu nikt więcej sie tymi psami nie interesuje. Gdyby nie ona matka i jej maluchy zdechłby z głodu. Szczeniaki: piesek (Lemmy) i sunia (Luna) są jeszcze w lesie jeszcze nie złapane, każdego dnia będzie trudniej to zrobić.
[B]Transport w miarę możliwości. Kontakt 609-890-204[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Ja już naprawdę nie nadążam za tym wszystkim:shake:, wczoraj na kieleckim wątku napisałam,że trzeba by założyć tym psiakom osobny wątek i prosić o pomoc finansową, a dopiero teraz zobaczyłam,że Linssi juz to dawno zrobiła:oops:.

Na balkonie u tej pani nie ma możliwości przechowania tych dwóch pozostałych. Ona mieszka ze starszymi rodzicami, którzy nie wyrażają zgody, bo ma jeszcze dwa psy w mieszkaniu.
Już o tą łaciatą są awantury i ona już dawno chciała dac do nas na działkę, ale my możemy wziąc tylko po szczepieniu i kwarantannie, bo była tam kiedys jakaś wirusówka.
Czyli ta łaciata juz pod koniec tego tygodnia przyjdzie do nas.

Dzisiaj będę dzwonić do pana Przemka z hoteliku i zobaczę, czy da sie wynegocjować jakąś zniżkę na szczeniory, chociaz nie wiem, bo to sa duże psy.
Jeżeli dało by się uzbierac jakąs kasę , to by sie je zaszczepiło i dało tam na 2 tyg, a potem by poszły do nas na działkę.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, o wątku powiedziała mi kasia_r, więc zajrzałam. Jestem wstrząśnięta.

Myślę, że tu nie ma co się zastanawiać. Trzeba zrobić aukcje cegiełkową, bazarki i zabrać psy do hotelu.

Skontaktujcie się z Wiosną. Ona prowadzi płatny DT / hotel w Kluczborku. Ceny są przystępne, a opieka wspaniała.
Może Pati, niedawno otworzyła hotel pod Warszawą. Ceny minimalne, ale nie wiem, jak z miejscem.
Znalazłam jeszcze takie hotele w waszej okolicy: [url=http://www.hoteledlapsow.com/index.php?cat=wojewodztwo&woj=t]Hotele dla ps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...