Jump to content
Dogomania

Czy kiedykolwiek uderzyłeś swojego psa???


Guest Rusty

Czy kiedykolwiek udeżyliście swojego psiaka ?  

981 members have voted

  1. 1. Czy kiedykolwiek udeżyliście swojego psiaka ?



Recommended Posts

Ja najwyżej czasem straszę, że uderzę jak moja suczka usiluje wrzaskiem wymuszać smakołyki. Ale nawet gdybym chciała naprawdę uderzyć to nie mam szans bo jest szybka i zwiewa roześmiana pod stół.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, dzisiaj uderzyłem swoją 10-letnią suczkę-labradorkę. Rzuciła się na owczarka. Na szczęście miałem ją na smyczy, ale mimo to coś we mnie pękło. Dostała z liścia w tyłek, niestety chyba za mocno, bo aż przysiadła. Facet, który szedł z owczarkiem opieprzył mnie za to. I słusznie. Ale wyrzuty sumienia, jakie teraz mam chyba nie pozwolą mi zasnąć w nocy.

Bardzo kocham tę kudłatą baryłkę. Nie raz miałem łzy w oczach na myśl, że coś jej się może stać. Aż tu nagle ja sam przyczyniłem się do jej cierpienia. Gdzieś wyczytałem, że pies osiąga poziom intelektualny 2-latka i że szybko zapomina krzywdę, ale ja w to nie wierzę. Teraz psina leży na płytkach w łazience i unika mojego wzroku. A ja siedzę przed monitorem z kamieniem w gardle. I już wiem, że dzisiejsza noc będzie krótka, bo będę nasłuchiwał dreptania tych jej pazurów na podłodze, jak podchodzi i obwąchuje mnie i łaskocze w szyje. A potem wyjdzie i będzie na mnie cierpliwie czekać, aż dostanie coś smacznego. W takich chwilach mam ochotę stanąć przed lustrem i jebnąć się w łeb kamieniem. Może wtedy bym zmądrzał.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...