Jump to content
Dogomania

Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)


Szczurosława

Recommended Posts

  • Replies 959
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ab-agnieszka']Asiu Ziutek wyglada rewelacyja. Szkoda ze przy okazji nie udalo sie zalatwic tej drugiej wizyty ale mysle ze nic straconego.:lol:[/QUOTE]

tak jak Ci napisałam mam wysłać Ani zdjęcia i "opisy" psiaków z BB
zobaczymy co z tego wyjdzie
Państwo mieli kiedyś AST-kę
teraz jest tylko bardzo stareńki psiaczek i nowy lokator/ka musi akceptować stworzonka
powysyłam zdjęcia i zobaczymy ... jesli Państwo się zdecydują wtedy pomyślimy o wizycie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Fioneczka :bigcool::Rose:! Do Ziutka mam szczególny sentyment, po pierwsze, jest cudownym psem, a po drugie od niego właśnie zaczęła się moja znajomość z Agatą a później z Wami wszystkimi! Ziutek wygląda cudownie, widać, że jest szczęśliwy :multi:![/quote]
hehe, można powiedzieć że dzięki ziutkowi psiaki zyskały anię ;):evil_lol:
ja też mam do niego ogromny sentyment!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=3][B]przepraszam ale sprawa PILNA !!![/B][/SIZE]

[quote name='doddy']W nocy dostałam sms od Komety, że w Wołominie chcą na dniach uśpić mix amstaffa - powód - pokasłuje.

Potrzebny jest na już dom tymczasowy dla niego, bądź hotel i fundusze na jego opłacenie + pewnie leczenia.

Psiak niestety zostanie uśpiony bez pomocy dogomaniaków.[/quote]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/mix-amstaff-w-wolominie-zostanie-uspiony-w-schronisku-bo-pokasluje-szukamy-dt-140579/index16.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nowe psiaki pod naszą opieką:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-amstaffa-cudny-diabel-juz-bezpieczny-146319/#post12956749"]Mix amstaffa cudny diabeł już bezpieczny![/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pokiereszowana-amstaffka-z-celestynowa-juz-bezpieczna-146320/#post12956807"]Pokiereszowana amstaffka z celestynowa już bezpieczna![/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

dziś dostałam mms od Krzyśka męża Ani
później wstawię fotkę którą dostałam
mam obiecane więcej zdjęć
Ziutuś ma się dobrze, jest utyty ;), rozpieszczany ale bardzo posłuszny i karny - na spacerki bez smyczy czasem nawet wychodzi ...
Krzysiek powtarza cały czas że mają dużo szczęścia że go mają


Ania wyjechała do pracy do niemiec dlatego w ostatnim czasie nie udało mi się z nią telefonicznie skontaktować
Sonia chodzi do szkoły, rączka jest oszpecona bardzo, w grę wchodzą tylko jakieś laserowe zbiegi na które chyba potrzeba dużo pieniędzy :(
Ogólnie jest lepiej ale Sonia boi się kiedy Ziutek wykona gwałtowniejszy ruch - wtedy Ona zamiera ... to chyba już nie minie, nawet dystans do własnego ukochanego psiaka

Pytałam Krzyśka tak dla potwierdzenia o pieniądze od ab-agnieszki ... do dnia dzisiejszego nie odezwała się do nich słowem i niestety ale przelewu nie dostali ...
mało tego Krzysiek nie jest pewien ale przelew na 100 zł przyszedł do nich tylko raz a w rozliczeniu ab-agnieszki pojawia się dwa razy ... ale o to spytam Anię - Ona będzie się lepiej orientowała

Link to comment
Share on other sites

to zdjęcie dostałam dzisiaj ... gruuuby Ziutek i ma kota hehe
[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/DSC01089.jpg[/IMG]
a to zdjęcie wysłała mi Ania dzień po tym jak Sonia trafiła do szpitala
[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/DSC00034.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']biedna mała. z tej ab-agnieszki to kawał :angryy:#@$*!!@@@#!$%@!&:angryy::angryy::angryy:
czy obok ziutka leży prawdziwy kot????:crazyeye:żywy???[/QUOTE]

zupełnie żywy prawdziwy mruczący kot :)
Ziutek dzieli posłanie z trzema kotami ... ale dwa chyba zjadł ... hehe żartowałam poszły na dwór

jak tam przyjechał to kicie chodziły dachami i po drzewach ... Ania zastawiała parapety zeby nie właziły bo Ziutek gotów był wyjść z oknem ... a teraz razem śpią i jedzą ... kochany psiorek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']hehe, można powiedzieć że dzięki ziutkowi psiaki zyskały anię ;):evil_lol:
ja też mam do niego ogromny sentyment!:loveu:[/QUOTE]

...Z UŚMIECHEM MUSZĘ DO TYCH SŁÓW SIĘ PODŁĄCZYĆ...Ziutek i Gabunia,to pierwsze moje astki na dogo...od nich zaczęło się moje zauroczenie nieprzemijające tymi psiakami...

Ha...a obok Ziutka najprawdziwszy ...najżywszy kot rudziasty jeszcze śpi!...cudności nad cudnościami!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witamy wszystkie cioteczki.
Ziutula ma sie świetnie. Co prawda pod moją nieobecność w domku mama z tatą go troszke zapaśli i rozpieścili ale niema tego złego co by na dobre nie wyszło.
Jak to sie mówi " kochanego ciała nigdy nie za wiele".
Sonia ma sie" dobrze" .co prawda boi sie gwałtownych ruchów ziutka ale jakby nie moje skarbusie to podejrzewam że na widok obcych psów wpadała by w panike.
Pracujemy nad sytuacją.

Pozdrawiamy wszystkich

Ziutki

Ps; dla jasności , otrzymałam od ab-agnieszki tylko 100zł jakoś tydzień po przywiezieniu AMBA . To tak do waszych rozliczeń żebyście wiedziały.

Link to comment
Share on other sites

najdekanna, dziękuję za informacje. uściskaj ode mnie ziutka. cieszę się, że chłopak nie sprawia wam kłopotów, że jest kochany. dziękuję...
mam nadzieję, że sonia zapomni w końcu o tych strasznych przeżyciach, że będzie coraz lepiej .
co do ab-agnieszki-[B]WSTYD I ŻENADA[/B], że was w takiej sytuacji tak potraktowała, oszukała wszystkich dookoła, mówiła wiele razy, że 500zł wam wysłała...brak słów.

pozdrawiam serdecznie!czekamy na nowe fotki ziutka jeśli będzie taka możliwość :)

Link to comment
Share on other sites

Wstydzić sie nie macie za co. Kto mógł wiedzieć że osoba do której tyle osób miało ogromne zaufanie odwali taki numer.
Ale z drugiej strony nikt tak dokładnie nie wie co sie u tej dziewczyny w życiu wydarzyło.
Z całą pewnością coś sie popidoliło .
A są takie momenty w życiu człowieka że najchętniej uciekłby na koniec świata i zerwał kontakty .
I jeśli prawdą jest że US poblokował jej konta to faktycznie kasa która była wpłacana na pieski przepadła bo urzędasów nie będzie interesowało od kogo i na jaki cel przychodziły wpłaty. Ważne że na konto ab-agnieszki. A jak ma sie długi w skarbówce albo kare jakąś dowalą to sie niecackają tylko zabierają.
Zapewne dziewczyna jest teraz z gołym tyłkiem i jeszcze musi tu pooddawać .
A jaszcze ta nagonka na nią podziałała tak;
"To ja wam pomagałam , tyle swojej kasy dałam, czasu poświęciłam a wy do mnie tak? No to pocałujcie mnie wszyscy w nos."

Tyle że chociasz najbliższym ciotkom na dogo choć na priv. powinna napisać dlaczego taka sytuacja wyszła.

Czekam na rozwój sytuacji. Niechce dziewczyny osądzać i piętnować. Być może nie bezpośrednio z jej winy cała ta sytuacja wynikła. Ja sie domyślam co sie stało ale to tylko przypuszczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...