Jump to content
Dogomania

V Zlot bullterierow


wiwa

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cieszę się, że się Wam mimo wszysko podobały :). Teraz jeszcze zdjęcia bazylego i będzie pełen obraz spotkanka :). Chętnie umieściłabym Wasze zdjęcie na stronie, ale podejrzewam, że się wszystkie nie zmieszczą na koncie :(. Jeśli macie potrzebę mogę równolegle z Kubą umieścić mapkę i informację o spotkaniu. Niestety na następnym zlocie nie będę mogła być, ale już czekam na relcję :D, a może przyjedziecie jednak do Krakowa :wink: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, za opóźnienie w odpowiedzi. Jestem troche zajęty i nie mam kiedy czytac forum, Castor choruje, jest w nienajlepszym stanie. Mam nadzieje, ze zmiana wet. przyniesie w koncu rezultaty. Pewnie Castor nie pojawi sie na zlocie, bo oprocz tego, ze zle wyglada to co wazniejsze -nie najlepiej sie czuje. Wet. powiedziala, ze to bedzie trwalo miesiacami, wiec do listopada nie wyzdrowieje :( Moze pojawie sie sam, zeby napatrzec sie na kochane swineczki. Umiescilem juz mapke na stronie, ta mapka mgd_y jest faktycznie lepsza i pozwoliłem sobie ją skopiowac. Mam nadzieje, ze mgd_a nie ma nic przeciwko?!

Dojazd jest od ulicy Obrońców Tobruku?

Link to comment
Share on other sites

Jak pomozecie? Co do diagnozy to szlak mnie trafia jak wciąż slysze "Przypuszczam..." ; "Podejrzewam...". Pierwszy wet. Dembele bez zadnych badan stwiedzil, ze to idiopatyczna ropowica i nie mozna tego wyleczyc, tylko zaleczyc. Teraz sie dowiedzialem, ze Castor byl faszerowany przez niego sterydami, ktore zapobiegaly objawy, ale na bardzo krotko. Teraz czekamy az minie okres po tych sterydach, zeby mozna bylo zrobic badanie krwi oraz test na alergie. Wczoraj wydawalo mi sie, ze nie przezyje nocy, ale dzis wet. powiedziala, ze nie ma obaw. Uprzedza, ze bedzie trwalo miesiacami. Przynajmniej ta twierdzi, ze da sie to wyleczyc i nie rozkłada rąk, a mi nie pozostało nic innego jak tylko wierzyć w jej słowa...

Link to comment
Share on other sites

Można tez zaparkować na ul. Powązkowskiej z drugiej strony Fortu Bema i przejśc na plac przy ul. Obrońców Tobruku. Przejście jest przez most nad fosą.

Jeżeli będziecie jechali ulicą Obrońców Tobruku to wejście jest między budującym sie osiedlem a działkami. :D

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o Castora, to nie wiem gdzie byłeś u wet., ale spróbuj w lecznicy 4 łapy u Pani Brzezny. To jest na Ochocie na ul. Olbtachta. Na forum z resztą już kilka osób pozytywnie wypowiadało sie o tej lekarce.

Dembele niestety jest znany z tego, że podaje sterydy.

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Umiescilem juz mapke na stronie, ta mapka mgd_y jest faktycznie lepsza i pozwoliłem sobie ją skopiowac. Mam nadzieje, ze mgd_a nie ma nic przeciwko?!

Oczywiście, że nie mam nic przeciwko :). Polecam się też na przyszłość jeśli chcecie takie ważne bulowe informacje, gdzieś w sieci umieścić.

Ehh co do Castorka, to trzymam kciuki, żeby udało się Wam znaleźć weterynarza z prawdziwego zdarzenia. Ze swej strony nikogo polecić nie mogę. Może w kilnice przy wydziale medycyny weterynaryjnej SGGW, ktoś taki się znajdzie?

Link to comment
Share on other sites

Otoz to...

Teraz tam chodze, bylem w poniedzialek, bylem dzis i ide jutro :roll:

Wykoncze sie nerwowo patrząc na Castora

:cry: serce peka jak widze te jego rany, ale wet. zapewnia, ze bedzie dobrze i trzeba to przetrwac, cierpliwosc jest najwazniejsza.

Tak wiec ja pewnie przyjade na zlot, ale raczej bez Castora.

Mysle, ze latwiej bedzie trafic od ul. Obrońców Tobruku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...