Jump to content
Dogomania

V Zlot bullterierow


wiwa

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja też - jak już dogo działa to zgodnie z prośbą podaję, że ta na ostatnim zdjęciu, na pierwszym planie, to emerytka Rona. A jakby kto nie mógł znależć zdjęcia to daję tu kopię:

14.jpg

To małe rudo-białe na drugim planie to oczywiście Drago Sajko. Fajnie Ronka wygląda razem z Dragulcem - prawie kopie tylko jedno to miniatrura drugiego :wink: :D

Rudzielce były w sumie trzy - ktoś robił zdjęcie rudasów razem - tylko nie pamiętam kto ? Może ten ktoś wrzuci tu to zobaczycie jaka fajna trójca była :D

Link to comment
Share on other sites

no to smy z Gienia przegapily.. :-( w zasadzie to ostatnie weekendy mamy "wyjechane",a od najblizszego wtorku 2,5 tyg. wakacje ale ogromnie zaluje, ze nie moglysmy sie pojawic pod Ruskim...

bywamy za to ponownie na szkoleniu, zaraz za gielda komputerowa przy Stodole. mam nadzieje ze szkolenie, rozpoczete te 2 lata temu, gdy Gieniek miala 4 miesiace (i nie skonczone), w tym roku skonczymy..

wiwa --> strasznie Cie przepraszam, ale ze wzgledu na ogrom pracy prawie nie ma mnie w necie, nagralam Ci sie na kom.

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia super!!!!!! Swietne i zabawne komentarze - niezle sie usmialam :D :D :D :D

Co do moich zdjec mam ich ok. 100 i mam problem z umieszczeniem ich gdziekolwiek :cry: . Poprosilam "Bullteriersite" o umieszczenie ich na jego stronie - Zobaczymy czy sie uda - jesli juz beda napewno napisze, gdzie je mozna znalezc

Co do nastepnego zlociku, to proponuje plac przy ul. Obrońców Tobruku polaczony z tzw. parkiem Fort Bema. Jest tam duzy plac, ogrodzony - nasze pociechy mialyby super przygode.

Niestety nie moge wstawiac jeszcze obrazkow :cry: , wiec nie moge przedstawic Wam ewentualnej mapki dojazu. Chyba, ze ktos kto moze wstawiac obrazy, poda mi swojego maila a ja przysle mu mapke dojazu.

Proponuje termin 23.10. Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...