Jump to content
Dogomania

BULLOWATA mieszanka BANGI - MA DOM!!!!!!!!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='Kondor']Bede szczery gdyby nie to ze mi na Bangi zalezy to bym wam ja oddal,bo serio wychodze tu na jakiegos idiote ktory sie psem nie potrafi zajac. Zamiast sie cieszyc ze znalazla dom,ze ktos mial jaja aby wziasc bullowatego psa,to mnie ganicie.Ile czekala na adopcje,i ile by jeszcze czekala?Taka jest prawda jak bralem poprzedniego psa ze schroniska u siebie,to nikt sie nie interesowal czy poszedl na smalec czy walki,a wy znowuz sie za bardzo do mnie czepiacie,i taka jest prawda ze o bzdury:/ Tyle na temat.A i jeszcze 1 myslalem ze jade po 1,5 rocznego psa bo tak pisalo,okazalo sie ze 4-letni i sie nie wycofalem.Powiem ze fajna ta adresowka pomysle nad tym,tylko ze musze sie zastanowic jak ja zaczepic do metalowej obrozy. Pa[/quote]

;)
[FONT=Arial][B]daj spokój , musisz się odczulić .... wiesz jednym wlazło drugim uchem wylazło ;)
taki już urok dogo , ze sie potrafią czepiać , ale nie ma to jak dać se na luz ;) ... troszke poczucia humoru wrzuć ...

a co do tej adresówy dasz rade na kółeczkach doczepić [/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 872
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobra przesadzilam z ta wdziecznoscia
w koncu zajmujac sie psem nie robilam tego dla nowego wlasciciela a wlasnie dla tego psa
przepraszam ze myslalam ze dla tego konkretnego psa bylo to wazne
ale chyba nie powiesz mi ze zasluzylam na takie odzywki?

Link to comment
Share on other sites

wdzięczność ? a za co ? trochę chyba pojechałaś za mocno ...
przykre to jest to co Missieek napisałaś !!!!!
Fakt , ciężko być nowym właścicielem psa z dogomanii , przerażające jest to prześladowanie ...

Ręce opadają , za tą wdzięczność ... wręcz niesmaczne .. może na kolana mamy paść ?

Link to comment
Share on other sites

Vectra- ja bym raczej napisała,że powinnismy być wdzieczni i missieek i Kondorowi.
Kondorowi za to,że tak jak powiedziałaś kocha Bangi i o nią dba.
Missieek za to,że uratowała Bangi z Olkusza i dała jej szanse na lepsze życie u boku Kondora.

Amen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']wdzięczność ? a za co ? trochę chyba pojechałaś za mocno ...
przykre to jest to co Missieek napisałaś !!!!!
Fakt , ciężko być nowym właścicielem psa z dogomanii , przerażające jest to prześladowanie ...

Ręce opadają , za tą wdzięczność ... wręcz niesmaczne .. może na kolana mamy paść ?[/quote]


Ewa teraz to niestety ty pojechałaś za mocno :shake: nikt z nas nie opiekował się Bangi tyle co missieek, nie leczył jej, nie karmił - gdyby nie ona to Bangi by nie było już dawno i nawet nikt by nie wiedział o istnieniu takiego psa - ot jeden z wielu zagryziony w Olkuszu...- nie pozwolę Wam tak pisać :shake: i nie przesadzaj z przesladowaniem :shake: nie ten adres...

kurde dość juz tego dnia i chyba tego całego miesiąca - może czerwiec będzie lepszy... dla wszystkich...

no to idę się przejść...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Dobra dziewczyny skończcie już,nie ma co się sprzeczac bo wszyscy chcemy tego samego.
Kondor zrobi Bangi adresówke i będzie dobrze,ważne,że Bangi jest szczęśliwa.[/quote]
masz racje ..

wdzięczni bądźmy Kondorowi , że przygarnął Bangi , że ją kocha , dba ...
jemu mogę być wdzięczna ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']dobra przesadzilam z ta wdziecznoscia
w koncu zajmujac sie psem nie robilam tego dla nowego wlasciciela a wlasnie dla tego psa
przepraszam ze myslalam ze dla tego konkretnego psa bylo to wazne
ale chyba nie powiesz mi ze zasluzylam na takie odzywki?[/quote]
nikt nie zasługuje na głupie dyskusje i odzywki .....
dajmy już sobie na wstrzymanie , Bandito ma dobry , nowy dom , na tym wszystkim tu zależało .. Kondor sobie radzi .. na pewno w razie wątpliwości sam zapyta ..... wiem jak jest w adopcjach , wiem ile razy pies trafia źle , ale mimo wszystko postarajmy się zachować umiar i nie wkładajmy wszystkich do jednego wora ...

Kondor dostał duzo dobrych rad , wyłuska to co najlepsze dla swojej ukochanej psicy !!!

Tak więc zgoda ? ;) już nie wojujmy i nie szczypmy po kostkach , bo to świata nie zmieni ....

Najważniejsze , że psiak ma dom , udało mu się !!!! za sprawom wielu cudownych osób , zaznała to co najcenniejsze - miłośc , ciepło , stabilość ... o to chyba chodzi w adopcjach ... pal licho wdzięczność .. oczy psie , oczy radosne i ufne , to jest największa zapłata za tą niewdzięczną robote ..

teraz pijemy soczek na zgodę i za Bandito :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Ewa teraz to niestety ty pojechałaś za mocno :shake: nikt z nas nie opiekował się Bangi tyle co missieek, nie leczył jej, nie karmił - gdyby nie ona to Bangi by nie było już dawno i nawet nikt by nie wiedział o istnieniu takiego psa - ot jeden z wielu zagryziony w Olkuszu...- nie pozwolę Wam tak pisać :shake: i nie przesadzaj z przesladowaniem :shake: nie ten adres...

kurde dość juz tego dnia i chyba tego całego miesiąca - może czerwiec będzie lepszy... dla wszystkich...

no to idę się przejść...[/quote]
uważaj na te głosy z krzaków :evil_lol:

wiesz co , ja mam psa chyba wiesz jak by skończył ? też by nikt nie wiedzial !!! dostała by igłe w żyle i tyle , tylko dlatego że przypomina rasę jaką przypomina Ile walki o nią było to ja wiek i Greven.
jakoś nikt wdzięczności nie wymaga .... ze mną na czele .. ja jestem wdzięczna losowi , że tak poukładał ten świat , że mam Klamke ... Ja jestem wdzieczna Klementynie że jest , kocham ją ... ale jak by nie patrzeć , nie cierpię cioć dobrych rad , które wdeptują mi na siłę w tym co robię ... Bo to nie o to chodzi .... Wiem że dogo jest specyficzne , sama oświadczyłam nie raz :evil_lol: nawet za azjatkę :evil_lol:

Nie odstraszajmy potęcjalnych fajnych ludzi , którzy mogą zbawić świat , dając dom jednemu psu ...
To odstrasza dobrych ludzi .. zły jak ma cel , pójdzie po trupach ...

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu .. i to jest bardzo trafne powiedzienie.

I jak wspominałam , wdzieczni możemy być tylko losowi , że tak uklada ten świat , że mimo tego co się dzieje , takiego zła .. pomaga ratować jakieś psie istnienie ...

Gierki kto co ile zrobił .. są nie na miejscu ...

Link to comment
Share on other sites

Kondor, ja polecam [URL="http://allegro.pl/item613494433_identyfikator_dla_psa_lub_kota.html"]takie adresówki[/URL].
Są z plastiku, więc nie wydają tych irytujących dźwięków w zetknięciu z metalową obrożą.
Adresówka naprawdę ważna rzecz, nawet przy najgrzeczniejszym psie na świecie (czyli moim Bugajskim ;) ).

A Bangity ci zazdroszczę, super sunia! :)

Link to comment
Share on other sites

Spotkalam dzisiaj Bangi na spacerku i postanowilam zajrzec na jej watek.
powiem krotko ,Bangi ma wspanialych ludzi jakich malo sie spotyka .

Bangi ma problemy z utrzymaniem moczu co niestety jest bardzo klopotliwe w mieszkaniu bo jest duza , nawet wskakujac na lozko sie potrafila z sikac dlatego tez beda jej robic badania co jest przyczyna , a na razie niestety pod niebecnosc domownikow musi zostawac w przedpokoju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czesc,zrobilem jej ten mocz,ona jest na cos uczulona,ale nic nie groznego. Do wterynarza sie nie wybieram,poniewaz siusianie ustapilo,ona poprostu nie byla przywyczajona trzymac moczu:) Za jakis czas wysle jakies foteczki tego spaslaka mojego kochanego:) Buzka

Link to comment
Share on other sites

całkowicie już nie posikuje? to nie jest tak, że jak pies nie jest przyzwyczajony trzymać moczu to robi pod siebie - jak tak się dzieje to nieświadomie i pies też czuje się wtedy niekomfortowo, bo jak pies nie jest nauczony to wstaje z legowiska czy łózka i siura na podłogę obok - nigdy na swoje :cool3:

Czekam na foteczki panienki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak się od jakiegoś czasu zastanawiałam co z Bangusię malutką :loveu:
Super, ze ma malutka dobry dom. I chyba to jest teraz najważniejsze. Każdy kto się przyczynił do jej adopcji zasługuje na wdzięczność. I Misiek, i Malawaszka i Kondor. Zresztą w moich oczach każdy kto przyczynił się do jakiejkolwiek adopcji jest wielki.
A nowe zdjęcia bym chętnie pooglądała, bo Bangi jest cudowna :loveu::loveu:

[SIZE=1]Apropo adresówki, ja lubię jak mój Krów ma metalową, bo przynajmiej słychać jak biegnie xD i jak wypada zza ściany domu, albo zza zakrętu, albo przelatuje z pokoju do pokoju to wiem gdzie jest i z której strony się spodziewać nalotu :evil_lol::evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='malawaszka']Dziś mija rok od zabrania Bangi ze schroniska - Kondor jak się macie? Co u Bangity? Może jakieś fotki pokażesz? Jak z jej zdrowiem?[/QUOTE]

juz roczek :loveu: no wlasnie co tam u naszej Bangitki co tu tak cicho :diabloti: fotki chcemy :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...