Jump to content
Dogomania

BULLOWATA mieszanka BANGI - MA DOM!!!!!!!!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 872
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kondor nie dziw się bo Twoje pierwsze posty na forum były mocno niepokojące - a my tutaj zajmując się adopcjami mieliśmy już różne przypadki - czy to ucieczki psów z nowych domów bo za szybko puszczane, czy to inne kwiatki - no przeróżne i początki w nowym domu są zawsze stresujące - bo nie wiemy na 100% jak pies się zachowa, nie wiemy jak nowy opiekun zareaguje na ew. zniszczenia itd... a każdy pies, który przechodzi przez nasze ręce zostawia cząstkę w sercu więc musisz zrozumieć obawy :cool1:

Link to comment
Share on other sites

No ja się przyznam ze na łące do zabawy Bandziorka puszczam ze smyczy,a co do zniszczeń to ja się liczyłem z tym. I serio z tego co widze jej jest u mnie dobrze od niedzieli reaguje na to co się dzieje na klatce i szczeka,bardzo mi się podoba jak sie cieszy jak wracam z pracy jak sie przytula mordka jedna,ale zbytnio delikatna to ona nie jest hehe Nie wiem czym wy ja karmiliście ale jest cgholernie wybredna:P Buzka

Link to comment
Share on other sites

No po 1 muszę znalezc czas,po 2 pieniadze bo kurde tak sie spłukałem w tym miechu ze szok:) W tym tyg nie dam rady bo w czwartek ide do pracy na 30 godz:/ Nie martw sie zadbam o te badania bo dl amnie tojest utrapienie jak wracam do domku i mam zsiusiane łóżko:P buzka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kondor'] Tylko ze jak się na nią krzyczy to niechce przyjśc[/quote]

:hmmmm:
A Ty bys przychodzil jakby ktos na Ciebie krzyczal??

Na psa pod zadnym pozorem nie wolno krzyczec jak przyjdzie, niewaznie czy czekales na nia minute czy dziesiec minut. Zawsze trzeba sie cieszyc i nagradzac, pies musi wiedziec, ze nie czeka go kara bo krzyczenie (bicie) psa po jego powrocie to najwiekszy blad jaki mozna robic...

Ja bym olewala kogos od kogo nie czeka mnie nic przyjemnego :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Jak ją wołasz .... i nie chce podejść , robi tak jak opisujesz ... stoi jakiś kawałek od Ciebie ... to cofnij się i ukucnij .. zawołaj , jeśli nie podejdzie , to znwu się cofnij i kucnij - bardzo chwal jak podejdzie ... daj coś dobrego ...
ew zachęcaj patyczkiem lub smakołykiem .... cofając się i kucając

kucanie jest po to , że pies ma wrażenie że bardzo się oddaliłeś .. jak podejdzie , jesteś mniejszy i stanowisz mniejsze zagrożenie ;) tak mniej więcej

Pracuj , tylko się nie denerwuj , jak nie przychodzi ...
Spróbuj też , ćwiczyć przywoływanie , mając ją na licne .. ale nie przyciągaj jej , tylko wołaj , cofnij się , kucnij i delikatnie szarpnij linkę by ją zachęcić ... przyjdzie ,to mega radość z Twojej strony ...

Tak jak piszesz ,mogła być bita za to że podeszła ... dużo ludzi tak wychowuje psy , które np uciekły i po jakimś czasie wracają .. ona się boi , że może oberwać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...