Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ogonów


DOMINIK_SEBASTIAN

Recommended Posts

[quote name='DOMINIK_SEBASTIAN']Wiem, że to jest zabronione ale tak sie dalej robi[/quote]
[I][B]No to ja Ci powiem ,że nie raczej cięzko będzie znaleźć weterynarza ,kktóry się tego podejmie bo za to grozi im słona kara...
A podejrzewam, że na takie genialny pomysł jak obcinanie szczeniakom ogona samemu w domu nie wpadniesz bo to akurat będzie podchodziło pod znęcanie się nad zwierzętami...

I co z tego , że tak się robi? robią to ludzie, którzy nie mają serca i dla nich liczy się tylko to aby zaszpanować psem.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DOMINIK_SEBASTIAN']Znajde, jest b.dużo takich co obetną. A robie to tylko dla wyglądu psa. A jak nie znajde to sam utne.[/quote]
[I][B]Szkoda, że nie mieszkasz koło mnie to byś się 100 razy zastanowił zanim sam utniesz szczeniakom ogony...
a na miejscu tej suki zagryzłabym Cię.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

jezeli wiesz ze jest to zakaze to po co zadajesz takie glupie pytania? Dobrze wiesz ze jest to forum pasjonatow i rady na taki temat raczej nie dostaniesz.

ps. namierzymy Cie po IP i podamy na policje ze dopuszczasz się zakazanemu w Polsce procederowi. Zobaczymy jaki wtedy bedziesz wyszczekany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DOMINIK_SEBASTIAN']Czym i jak najlepiej jest skopiować ogon szczenięciu??[/quote]

najlepiej zrobi to weterynarz, ktory ma doswiadczenie w tego typu zabiegach, psa latwo oszpecic niewlasciwym wykonaniem zabiegu

popytaj hodowcow twojej rasy jakiego weta polecaja bo kazdej rasie tnie sie ogony na innej dlugosci

najlepiej zabieg wykonac u 2-4 dniowych maluszkow, u starszych psow jest to wykonywane pod narkoza i dluzej sie goi

Link to comment
Share on other sites

Dominik napisał
[QUOTE]Moja suczka bokserka [/QUOTE]
[QUOTE]Po porodzie przez tydzień nie dopuszcza do szczeniąt i do miejsca, w którym sie oszczeniłą nikogo ,staje sie strasznie agresywna. Dlaczego tak się dzieje??? [/QUOTE]
[QUOTE]Suczka miała szczeniaki 5 razy [/QUOTE]
[QUOTE]Celowo była dopuszczona tylko 2 razy a reszte razy zwiała a nie chciałem usówać ciązy. Ma 6 lat.[/QUOTE]
[QUOTE]Jest po rodowodowych rodzicach ale nie wyrobiłem jej rodowodu. [/QUOTE]
[QUOTE]Znajde, jest b.dużo takich co obetną. A robie to tylko dla wyglądu psa. A jak nie znajde to sam utne. [/QUOTE]
Współczuje Dominiku Twojemu psu. Twoja sunia ma 6 lat i już miała 5 razy miot. W tym tempie to szybko ją zajedziesz.
Nie mówiąc że produkujesz kundelki i przyczyniasz sie do zwiększenia populacji w schronach. Pies Cie nic nie obchodzi, szczeniaki też skoro sam chcesz obcinac dla wyglądu. Powiedz czy tym sposobem będą bardziej rasowe i wmówisz kupującym ze są to boksery? Nie są.
A Tobie Eliteese gratuluję jak zwykle wyczucia czasu. Pomyśl nastepnym razem jak cos jeszcze napiszesz :shake:

Link to comment
Share on other sites

[I][B][COLOR=Red]Elitesse[/COLOR] a może sama obetniesz tym szczeniaczkom ogonki?albo podaj dokładne namiary na tych "wspaniałych" wetów, którzy to podejmują się tego procederu.

I nie mów, że on mA SIię pytac hodowcy,bo jego pies to kundel...więc właściciele rodziców tej bokserki to nie są hodowcy.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Po porodzie przez tydzień nie dopuszcza do szczeniąt i do miejsca, w którym sie oszczeniłą nikogo ,staje sie strasznie agresywna. Dlaczego tak się dzieje??? [/QUOTE]
To ja Ci na to odpowiem. Dlatego ze nie ma do Ciebie zaufania. I powiem Ci ze słusznie wyczuwa w Tobie wroga.
Twoja sunia ma 6 lat i 5 razy sie szczeniła. Gdyby to była suka hodowlana nie móglbyś jej tak ekspolatowac. A suka poprostu wyczuwa ze chcesz skrzywdzic szczeniaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']najlepiej zrobi to weterynarz, ktory ma doswiadczenie w tego typu zabiegach, psa latwo oszpecic niewlasciwym wykonaniem zabiegu
...[/quote]
Albo zgłoś się do związku kynologicznego, może jakiś sędzia kynologiczny obetnie ogony. Pamiętacie, taka pani wet w audycji radiowej mówiła o tym, że sędziowie też obcinają. I to nie musi być wcale wet. Sędzia może być nawet tańszy, a o kasę ci chodzi, prawda?
[COLOR=black][FONT=Verdana]Tu się pytaj, szukaj najbliższego oddziału:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]www.zkwp.pl[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']Albo zgłoś się do związku kynologicznego, może jakiś sędzia kynologiczny obetnie ogony. Pamiętacie, taka pani wet w audycji radiowej mówiła o tym, że sędziowie też obcinają. I to nie musi być wcale wet. Sędzia może być nawet tańszy, a o kasę ci chodzi, prawda?
[COLOR=black][FONT=Verdana]Tu się pytaj, szukaj najbliższego oddziału:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]www.zkwp.pl[/FONT][/COLOR][/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[I][B]
Ale tak naprawdę to nie jest śmieszne tylko załosne...że osoba - podobno miłośnik psów podpowiada jak i gdzie skopiować ogony 6 miotowi szczeniaków tej biednej suczki...
Elitesse nie masz serca, a Twoim psom szczerze współczuję właścicielki :shake:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

a tak na marginesie - odpowiedzialam na zadane pytanie

nie zajmuje sie sledzeniem uzytkownikow i wyszukiwaniem co pisza na innych watkach, w tym nic nie bylo o suce / szczenietach - tylko pytanie o kopiowanie
jezeli ktos chce i tak to zrobi i chyba lepiej zeby to sie odbylo w cywilizowanych warunkach a nie w domu metoda chalupnicza

niceravik i inne jej podobne panny maja teraz nowy topic do wylewania swoich mysli :multi:

a ja wczoraj rozmawialam z naszym poslem obecnej kadencji ( majacym aktualnie 4 kopiowane psy) jak tam idza w sejmie prace nad zmiana przepisow regulujacych kopiowanie ... i mam powody do radosci :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]nie zajmuje sie sledzeniem uzytkownikow i wyszukiwaniem co pisza na innych watkach, w tym nic nie bylo o suce / szczenietach[/QUOTE]

I tym się właśnie różnimy, ze Tobie nawet nie przyjdzie do głowy pomyśleć dlaczego ktoś chce obciać psu ogon dla własnego widzimisie, jaka rase wogle ma i czy nie jest rozmnazaczem kundelków. A jakby spytał się Ciebie w jakim dniu trzeba kryć aby potem sobie rozmnozyć kundelki to też byś mu podała gotowy przepis. Moze gdybyś miała lepsze podejscie do psów i myślała o ich zdrowiu i miała wiecej serca dla nich, pomyślałabyś przed odpowiedziami na takie pytania, oraz zastanowiła się kto może się o to pytać. Bo napewno nie pyta się o to osoba która kocha psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DOMINIK_SEBASTIAN']Znajde, jest b.dużo takich co obetną. A robie to tylko dla wyglądu psa. A jak nie znajde to [B]sam utne.[/B][/quote]

Osobiście jestem przeciwna kosmetycznemu okaleczaniu psa,aczkolwiek w świetle takiej deklaracji zastanawiam się czy nie lepiej poradzić temu samozwańczemu katowi ,gdzie ma się udać do profesjonalisty(i nie mam na myśli psychologa choć ten swoją drogą miałby tu wiele pracy również).Skoro determinacja jest tak ogromna,to może podanie adresu ocali życie psu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...