Jump to content
Dogomania

Witam :) Kupie szczeniaka-Amstaff


magda0510

Recommended Posts

Witam wszystkich :) Jestem tutaj pierwszyraz i nie wiem czy pisze na odpowiednim forum,ale prosze adminow o wybaczenie jesli cos zrobilam nie tak :) Chodzi mi mianowicie o zakup szczeniaka rasy AMERICAN sTAFFORD z rodowodem.Gdzie mam ich szukac na tej stronie??na ktore forum wejsc??Pozdrawiam i dziekuje z góry za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

W sumie to jest mi to obojetne czy bedzie z polski czy z Holandii,pojade po niego.Nie zalezy mi na tym,aby byl to piesek,ktory moze jezdzic na wystawy,wazne jest dla mnie to,aby psiak posiadal rodowod ZK.Apropo:dlaczego wlasnie tak..Powiem,ze ja nie potrzebuje tak na prawde psiaka wystawowego czy tez z rodowodem,ale niestety w tym kraju-Holandii,jest on wlasnie wymagany.Psiaki,ktore nie posiadaja rodowodu zostaja zabierane wlascicielom i usypiane :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda0510']W sumie to jest mi to obojetne czy bedzie z polski czy z Holandii,pojade po niego.Nie zalezy mi na tym,aby byl to piesek,ktory moze jezdzic na wystawy,wazne jest dla mnie to,aby psiak posiadal rodowod ZK.Apropo:dlaczego wlasnie tak..Powiem,ze ja nie potrzebuje tak na prawde psiaka wystawowego czy tez z rodowodem,ale niestety w tym kraju-Holandii,jest on wlasnie wymagany.Psiaki,ktore nie posiadaja rodowodu zostaja zabierane wlascicielom i usypiane :([/quote]
[I][B]Czyli w Holandii nie ma kundelków?same rasowce? z jednej strony fajnie...bo to zapobiega przepsieniu....w sumie bardzo fajnie,bo przynajmniej pseudo nie zarabiają :p[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...