Jump to content
Dogomania

Smakołyki dla wybrednego psa


psiara95

Recommended Posts

Moj pies jest b. wybredny jesli chodzi o smakolyki.Probowalam mu dawac prawie wszystkie jakie sa w sklepach zoologocznych w mojej miejscowosci ale on wybral sobie jedne ktore rzadko sprowadzaja (takie srednie kosteczki o roznych nadzieniach ,np.zielonym,brazowym).Jesli znacie psie smakolyki za ktorymi nawet wybredne psy przepadaja to podajcie ich nazwe albo chociaz opiszcze jak wygladaja.
Z gory dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Mój pies bardzo lubi patyczki zrobione z naturalnej wołowiny, inne smaki też są dostępne, np. baranina, drób (nie chodzi mi o takie różnokolorowe, barwione tylko o te ze zmielonego mięsa w naturalnym kolorze). Dzielę je na malutkie porcje i wykorzystuję z powodzeniem w szkoleniu. On też potrafi grymasić, ale zawsze staram się szukać przysmaków zrobionych z naturalnych składników, bez konserwantów lub, gdy mam trochę czasu daję mu kawałeczki ugotowanej marchewki albo tak, jak napisała koleżanka wyżej odrobinę sera. Może Twój pupil też się skusi. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara95']Lubi sery,lubi.Ale serowych smakolykow w najblizszym sklepie zoologicznym nie ma.Ale dzieki za podpowiedz.Poszukam takich w innym sklepie.[/quote]

nie szukaj w zoologach chemicznych dziadostw.... kup zwykł ser żółty dla ludzi i pokrój w małe kosteczki...
dobre smaki takie lepsze są z Bozity, ewentualnie z Macei sa takie paluszki baranie drobiowe... mój nie jadek je uwielbia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.::Blue_Lagoon::.']Mój pies bardzo lubi patyczki zrobione z naturalnej wołowiny, inne smaki też są dostępne, np. baranina, drób (nie chodzi mi o takie różnokolorowe, barwione tylko o te ze zmielonego mięsa w naturalnym kolorze). ;)[/quote]

mozesz znalezc w siecie takie i podrzucic? ciekawa jestem co to takiego;)

Link to comment
Share on other sites

coś takiego chyba:
[URL="http://www.krakvet.pl/maced-przysmak-paluszki-miesne-kurczakiem-50szt-p-7377.html"]MACED Przysmak dla psa - paluszki mi�sne z kurczakiem 50szt.[/URL]
lub
[URL="http://www.krakvet.pl/maced-kabanosy-naturalne-100szt-p-7350.html"]MACED Kabanosy dla psa naturalne 100szt.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara95']Dzieki ze ktos dal linka do tych paluszkow z kurczaka.Zamowie ich przez neta.A wie ktos ile moze kosztowac przesylka?Bo same paluszki 15zl (nie cale).[/quote]

a to ceny podanej nie ma??
na allegro patrzylam na paluszki 100 szt to przesylka droga (ok 6-8 i wiecej zl) co przebija sporo cene paluszkow

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja również kupuję wszystko dla swoich zwierzaków w sklepach internetowych, jest to wygodniejsze i wychodzi taniej.
Mój pies również jest bardzo wybredny, jak coś mu nie smakuje, to wypluwa to i jeszcze się obraża.
Ostatnio udało mi się w końcu trafić w jego upodobania smakowe:))
W sklepie Zoomania.pl kupiłam mu ciasteczka[U] [/U][URL="http://www.zoomania.pl/product_info.php/products_id/4010"]Eukanuba All Breeds[/URL],
może nie są najtańsze (700 gram kosztuje 28,90 zł), ale za to są bardzo zdrowe (bez dodatku barwników i środków aromatyczno-smakowych).
Co najważniejsze, mój pies przepada za nimi i mam dzięki temu dodatkową "kartę przetargowa":))
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 13 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...