Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Tak. Tłumy gapiów są denerwujące:angryy: Człowiek chce spokojnie rozstawić hopki i slalom a tu już pięciu człeków siedzi na karku "A ona([B]mój pies jest facetem![/B]) się nie zmęczy?!" "O wow! Ten piesek uiadł/położył się na komendę!", "To niemożliwe! Pies przeszedł na zawołanie pomiędzy nogami!", "A nasz ........(miejsce wolne-wpisz imię psa) jest za głupi i tak nie potrafi!" Tragedia!

Link to comment
Share on other sites

"Oo idą te grzeczne pieski" grzeczne chyba dlatego ,że szły przy nodze i nie ciągnęły :shake:

Dla pocieszenia powiem wam ,że na owczarek.pl ,ludzie cieszą się jak nauczą rocznego psa siadać ,warować itd. Z zostawaniem na miejscu mają już problem.Oczywiście nie wszyscy ,ale większość:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio byłam z moim psiakiem na plaży, rzuciłam mu patyka do wody, poleciał po niego, płynie, płynie, a ja nagle za sobą słyszę:
- Woooooooooooooooow!!!! Patrzcie, co robi ten pies!!!!
Odwracam się i widzę panią z dwojgiem dzieci, które wybałuszają gały na mojego kudłacza, po czym odzywa się jedno z dzieci:
- Plose Pani, a co ten piesek lobi?
- Pływa
- A po co?
- Po patyka
- Ahaaa, a ja mogę z nim?
I tu zgon xD już chciałam, odpowiedzieć, że tak, śmiało, ale ich mama zaczęła coś tam mówić i poszli :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']"Oo idą te grzeczne pieski" grzeczne chyba dlatego ,że szły przy nodze i nie ciągnęły :shake:

Dla pocieszenia powiem wam ,że na owczarek.pl ,ludzie cieszą się jak nauczą rocznego psa siadać ,warować itd. Z zostawaniem na miejscu mają już problem.Oczywiście nie wszyscy ,ale większość:shake:[/quote]to nawet mój jorczek potrafi :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']Ostatnio byłam z moim psiakiem na plaży, rzuciłam mu patyka do wody, poleciał po niego, płynie, płynie, a ja nagle za sobą słyszę:
- Woooooooooooooooow!!!! Patrzcie, co robi ten pies!!!!
Odwracam się i widzę panią z dwojgiem dzieci, które wybałuszają gały na mojego kudłacza, po czym odzywa się jedno z dzieci:
- Plose Pani, a co ten piesek lobi?
- Pływa
- A po co?
- Po patyka
- Ahaaa, a ja mogę z nim?
I tu zgon xD już chciałam, odpowiedzieć, że tak, śmiało, ale ich mama zaczęła coś tam mówić i poszli :evil_lol:[/quote]


A jaka była by reakcja gdyby zanurkował:pjak noic jeziorko pod nogami z wrazenia:razz:

Link to comment
Share on other sites

Moja sąsiadka zawołała ostatnio Punta, poleciał się przywitać ale jak podbiegł do niej to kobita zaczęła panikować i go odganiać. Jak go odwołałam to pytam się jej co się stało, a ona mówi że pies nic nie zrobił tylko że ma kupę na głowie. Obejrzałam w/w głowę i okazało się że to....rzep. I wcale nie wyglądał jak kupa tylko jak rzep.
W sumie szkoda, bo jakby umiał dokonać takiej sztuczki i tak się wygiąć żeby narobić sobie na głowę to zgłosiłabym go do "mam talent" :D



[url]www.AnkaC.posadzdrzewo.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='olekg18']Pare dni temu ,wracam ze stawu z psami.Psy mokre po pływaniu ,a jakiś pan "Ojej tak biegały ,że się spociły":lol:[/quote]
Haha... :D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaZ']Moja sąsiadka zawołała ostatnio Punta, poleciał się przywitać ale jak podbiegł do niej to kobita zaczęła panikować i go odganiać. Jak go odwołałam to pytam się jej co się stało, a ona mówi że pies nic nie zrobił tylko że ma kupę na głowie. Obejrzałam w/w głowę i okazało się że to....rzep. I wcale nie wyglądał jak kupa tylko jak rzep.
W sumie szkoda, bo jakby umiał dokonać takiej sztuczki i tak się wygiąć żeby narobić sobie na głowę to zgłosiłabym go do "mam talent" :D
[/QUOTE]

:laugh2_2:dobre:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Spotkalismy taka babke z osiedla.Zatrzymala sie i gadka szmatka.
Nagle mowi"a on to z tych miniaturek"
Ja:nie,cockery sa takie
ona:nie nie,sa takie wieksze
ja:wg wzorca max 40 cm moga miec psy
ona:naprawde?Ale one maa wiecej siersci
ja:tak,ale to zlotas w typie rasy,nie rasowy wiec jest lysy.Czarne maja wiecej
ona:ahaa:crazyeye:
Ona:Ile on ma miesiecy
Ja:poltora roku prosze pani.........:roll:
Chwile pozniej
Ona:ja mam amstafa ze schroniska,rasowego
ja:jak nie ma rodowodu to nie rasowy,nie wiadomo co w genach siedzi
ona:ale weterynarz powiedzial ze to amstaf a weterynarze wiedza^^
ja:tylko rodowodowe psy sa rasowe,wet nie moze bez rodowodu wiedziec co w genach siedzi
I w sumie po dodaniu ze spaniele tez sa w schroniskach i zrobieniu przez pania:crazyeye::crazyeye: i stwierdzeniu ze tylko rodowod gwarantuje rase,charakter i zdrowie poszlam do domu.
Rece mi opadly,mam spaniela miniaturke heh:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ale jak wracalismy mialam taki polew ze szok:evil_lol:
Spotkalismy taka babke z osiedla.Zatrzymala sie i gadka szmatka.
Nagle mowi"a on to z tych miniaturek"
Ja:nie,cockery sa takie
ona:nie nie,sa takie wieksze
ja:wg wzorca max 40 cm moga miec psy
ona:naprawde?Ale one maa wiecej siersci
ja:tak,ale to zlotas w typie rasy,nie rasowy wiec jest lysy.Czarne maja wiecej
ona:ahaa:crazyeye:
Ona:Ile on ma miesiecy
Ja:poltora roku prosze pani.........:roll:
Chwile pozniej
Ona:ja mam amstafa ze schroniska,rasowego
ja:jak nie ma rodowodu to nie rasowy,nie wiadomo co w genach siedzi
ona:ale weterynarz powiedzial ze to amstaf a weterynarze wiedza^^
ja:tylko rodowodowe psy sa rasowe,wet nie moze bez rodowodu wiedziec co w genach siedzi
I w sumie po dodaniu ze spaniele tez sa w schroniskach i zrobieniu przez pania:crazyeye::crazyeye: i stwierdzeniu ze tylko rodowod gwarantuje rase,charakter i zdrowie poszlam do domu.
Rece mi opadly,mam spaniela miniaturke heh:eviltong:


upsss posty mi sie zdublowaly:cool1:

Link to comment
Share on other sites

ja dzis po prostu oniemiałam............ 3 tygodnie temu wzięłam ze schroniska 3-miesięczną sunię, która trafiła tam w wyniku interwencji (była bita i głodzona przez swojego "pana"). Sunia nerwowo reaguje na obcych boi się i zaczyna szczekać i chowa się za moje nogi. Teraz jest ju coraz lepiej, ale jeszcze nie jest dobrze.
Dziś jak byłam na spacerze to pewna znawczyni psów chciała moją Sabę pogłaskać. Saba potrafi nawet złapać ząbkami ze strachu więc grzecznie proszę Panią, zeby nie głaskała bo sunia lękliwa i moze ugryźć. A Pani na to: "Ty specjalnie wychowujesz tego psa, żeby był agresywny, a potem co do walk go oddasz - ja to dziś zgłoszę na Policję" :crazyeye: oniemiałam......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scarlet']ja dzis po prostu oniemiałam............ 3 tygodnie temu wzięłam ze schroniska 3-miesięczną sunię, która trafiła tam w wyniku interwencji (była bita i głodzona przez swojego "pana"). Sunia nerwowo reaguje na obcych boi się i zaczyna szczekać i chowa się za moje nogi. Teraz jest ju coraz lepiej, ale jeszcze nie jest dobrze.
Dziś jak byłam na spacerze to pewna znawczyni psów chciała moją Sabę pogłaskać. Saba potrafi nawet złapać ząbkami ze strachu więc grzecznie proszę Panią, zeby nie głaskała bo sunia lękliwa i moze ugryźć. A Pani na to: "Ty specjalnie wychowujesz tego psa, żeby był agresywny, a potem co do walk go oddasz - ja to dziś zgłoszę na Policję" :crazyeye: oniemiałam......[/quote]:roll::evil_lol:
Hm ja bym napierw ta pania wysmiala a pozniej opierniczyla ze glupia...Albo w sumie mogla poglaskac psice,moze to by ja nauczylo:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]"Ty specjalnie wychowujesz tego psa, żeby był agresywny, a potem co do walk go oddasz - ja to dziś zgłoszę na Policję" :crazyeye: oniemiałam...... [/QUOTE]
Trzeba było opisać jak ją szkolisz do tych walk, żeby pani miała podstawy do zgłoszenia ;).

Mnie wczoraj robotnik jakiś zapytał czy Hexa to chart. Jak powiedziałam, że nie to był bardzo zdziwiony, bo przecież wygląda jak chart :razz:. Może to była aluzja że psa głodzę :evil_lol:, a swoją drogą to byłam zdziwiona trochę, że pan wie co to chart, bo przeważnie to słyszałam do tej pory kilka razy, że Hexi to wychudzony labek ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...