Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

ja mam inne wiejskie doświadczenia, bo właśnie na wsi Etna została pogryziona do krwi. wczoraj w nocy wyszłam z Timim, ledwo przekroczyliśmy bramę, patrzę a tu ten pies co Etnę pogryzł :crazyeye: tak szybko zawróciłam, że mnie kostka potem bolała, a na dodatek wbiłam sobie paznokieć w dłoń :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Miniony weekend spędziliśmy w rozjazdach z psem. Teściowie mieszkają w centrum miasta i rudy musi chodzić na smyczy. Tam nie jest na swoim terenie i raczej nie fika. Żeby go wybiegać poszłam z nim do parku, który jest raczej ogromną łąką, nawet krowy się tam pasą (w centrum miasta). Wokół nas dużo spacerujących ludzi i psów więc zamiast gonienia piłki był trening posłuszeństwa. Tak z pół godziny chodził przy nodze, zostawał, przybiegał do nogi itd. W końcu zatrzymała się grupa ludzi i podziwiała "przedstawienie". Jakiś chłopak stwierdził, że "ten pies to chyba jest z policji" ;-)
Inny pan z goldenką ciągnącą na smyczy powiedział do niej: kiedy ty tak będziesz umiała. W myślach mu odpowiedziałam: jak ją tego nauczysz ;-)
Taka akcja nie przeszłaby na naszym terenie. Tam rudy był skupiony na mnie i nie interesowały go inne burki, w domu każdego chciałby poznać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To ja odświeżę temat.

Idę na spacer i przy wózku prowadzę mojego psa - pointera.
Mija mnie kobieta i wszczyna lament : " o jesssuuu, nie dość że dziecko to jeszcze pies!!! a zdaje sobie pani sprawę co będzie jak on urośnie?! Przecież on będzie dwa razy tyle większy!!! ..." Później rzuciła w swoich lamentach hasło "dog" i rozjaśniła mi dlaczego moj 2letni pies ma jeszcze dziwnym sposobem jeszcze 2 razy urosnąć i zabić mi dziecko :lol:

Link to comment
Share on other sites

A to akurat porównywanie go do szczenięcia doga już mi się zdarzyło kilkakrotnie, raz nawet sprzedawca w sklepie zologicznyn powiedział o nim coś w stylu : "one, dogowate" mają jakaś cechę :D

W ostatnim czasie usłyszałam dośc dużo fajnych komentarzy , tyle że skleroza działa intensywnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Obecnie jestem wesołą posiadaczką 4 cziłek i jednej "cziłki honorowej" więc w zasadzie większość komentarzy jest prześmieszna ;)
Od "ojej a gdzie ich mamusia?" "to rodzinka?" przez różne warianty "popatrz mrówki/wiewiórki/myszy na spacerze", oraz nieśmiertelne "a ile one mają?" "to już większe nie będą????" aż do "...to są te...no... ciułałały?" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Obecnie jestem wesołą posiadaczką 4 cziłek i jednej "cziłki honorowej" więc w zasadzie większość komentarzy jest prześmieszna ;)
Od "ojej a gdzie ich mamusia?" "to rodzinka?" przez różne warianty "popatrz mrówki/wiewiórki/myszy na spacerze", oraz nieśmiertelne "a ile one mają?" "to już większe nie będą????" aż do "...to są te...no... ciułałały?" :)[/QUOTE]

Myślę, że też bym coś powiedziała na taki uroczy widok :cool3: Najlepszy widok, jaki miałam ever, był nad jeziorem. Siedzę z psami na kocyku, podpływa taka większa łódka. A na łódce... trzy yorki w kapokach, za sterami pani w średnim wieku! :lol: Widok był prześwietny, szczególnie, że yoraski bardzo ogarnięte i grzeczne, jak na marynarzy przystało...:p

Link to comment
Share on other sites

[TABLE="width: 480"]
[TR]
[TD="width: 192, colspan: 3"]To ja tez coś dorzucę ;)[/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 8"]Kasta miała jakieś 5 mieś jak szłam z koleżanką do lasu na spacer. Ona "bez psia"[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 10"]ja zaś aż z trzema :D Suka - Mojej matki Cane Corso 7 lat,Mój Białas 8 lat + mój mały 5 miesięczny gnojek.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 8"]Idzie na przeciwko babeczka z psem,"dorośli" idą grzecznie a gnojówa poszczekuje. [/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 6"]Przeszłyśmy a za 5 min kumpela wyjeżdza do mnie z tekstem:[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 7"]-[COLOR=#ff0000]Będziesz musiała ją uśpić ona juz jest agresywna[/COLOR] ! :crazyeye: :mad:[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl22, colspan: 7"][COLOR=#b22222][B]To ja się miałam okazję odwdzięczyć pare dni temu..[/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] :diabloti:[/B][/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#0000ff][/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#0000ff][/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#0000ff][/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl22, colspan: 7"][COLOR=#0000ff][B]Jej 3 letnia córka ugryzła ją w rękę :D Mój komentarz do sytuacji :[/B][/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#0000ff][/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#0000ff][/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#0000ff][/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 6"][COLOR=#b22222][B]- Będziesz musiała ją uśpić ona juz jest agresywna ![/B][/COLOR][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl23"][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl23, colspan: 4"][B]Mina kumpeli bezcenna[/B] :loveu: :loveu: :loveu:[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robokalipsa'][TABLE="width: 480"]
[TR]
[TD="width: 192, colspan: 3"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl22, colspan: 7"][COLOR=#0000ff][B]Jej 3 letnia córka ugryzła ją w rękę :D Mój komentarz do sytuacji :[/B][/COLOR][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 6"][COLOR=#b22222][B]- Będziesz musiała ją uśpić ona juz jest agresywna ![/B][/COLOR][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl23"][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl23, colspan: 4"][B]Mina kumpeli bezcenna[/B] :loveu: :loveu: :loveu:[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]


Pociesz kumpelę, że przecież zrobi sobie nowe :diabloti:

od znajomej właścicielki setera - często spotykała się z zarzutem - co ten pies taki chudy? Na co odpowiadała - a bo to zoo uciekło i nie wiem, czym karmić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']

od znajomej właścicielki setera - często spotykała się z zarzutem - co ten pies taki chudy? Na co odpowiadała - a bo to zoo uciekło i nie wiem, czym karmić :lol:[/QUOTE]

oo bardzo dobre :)
Spróbuję kiedyś przy moim jak będą się nad nim użalać.

A nie wiem czy pisałam, ale mój tż wkurzył się ostatnio gadkami ze "znawcami" typu :
"- a co to za rasa?
- pointer.
- a to chart jest tak?
- nie, pointer. wyżeł angielski.
- a wyżeł? To on kolor ma jakiś nietypowy, one przecież takie brązowe w kropki są!.
- bo to jest wyżeł angielski - pointer, nie niemiecki.
- aha, ale to on musi dużo biegać jak to wyżeł jest!!!!
- no biega.
- to myśliwy to jest! to pewnie zwierzynę goni i przynosi
- nie, bo pointer tylko wystawia, nie goni ,nie zagryza i nie aportuje.
- nooo właśnie, to on pewnie za sarną goni...."


itd itp.

Więc mój tż teraz robi krótką piłkę :
"
- co to za rasa?
- a kundel
- kundel?! niemożliwe, taki ładny?
- tak.
"
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Idąc ze swoim kundelaskiem też słyszałam takie teksty.:evil_lol: Niemożliwe, że to kundel, bo taki ładny:lol: albo taki czyściutki i zadbany:crazyeye: Ale mowę mi odjęło, jak starszy chłopina, upierał się, że musi być rasowy bo w szelkach i na smyczy chodzi, a tak chodzą tylko rasowe.:mdleje::mdleje::mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam kundla o budowie w typie charta wiec tez sie ludzie uzalaja jaki to on biedny i chudy.
jedna babcia uparcie nazywa go dobermankiem :D z niego taki dobek jak ze mnie modelka :D:D
Nasza sasiadka maa starego kundla- jak.zobaczy naszego to wyrywa sie az mu oczy malo z orbit nie wyleca. na poczatku nnasz nie dal sobie w kasze dmuchac i tez na niego sszczekal a babcia "pani pies to tez taki agresywny" a ja jej na to ze nie, ttylko do pani psa.. potem sie zdziwila jak przeszlismy na luzie kolo 3psow bez smyczy idacych- oni spokojni to i kundel moj :)

Nad opanowaniem do psa sasiadki pracujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Mnie pan spotkał z dwoma suczkami i zapytał, czy przypadkiem mnie nie rozerwą na dwie części :diabloti: A grzecznie szły przy nodze... Odpowiedziałam, że mam czwórkę i jakoś jestem cała. Źle to zniósł :evil_lol: "Cztery psy, o jeju, jak tak można, cztery psy, nie może być"... Jakbym powiedziała, że mam słonia w salonie to by chyba lepiej zareagował :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Idąc po mięso dla psa usłyszałam dialog (wnuczek i dziadek)
- dziadku co to za pies?
- labrador w odmianie syberyjskiej
- chciałbym takiego!
- nie dałbyś rady, tego psa trzeba czesac dwa razy dziennie, kąpać raz w tygodniu i chodzić z nim do fryzjera

Aż za nimi dalej poszłam żeby posłuchać co jeszcze powinnam robić z Brutusem... ale zmienili temat, a ja zostałam taka nieświadoma tego co dalej.
Brutus to golden...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Miałam pinczerkę miniaturowa i usłyszałam wołanie - "O! Doberman bonsai"[/QUOTE]


Przepraszam, ale od razu miałam wizję, że szczeniaka dobermana przycinałaś do odpowiedniej wielkości przez wiele lat. Popłakałam się ze śmiechu :-)

Link to comment
Share on other sites

Idę z moją sucz chodnikiem, psów za wielu nie ma, więc dziewczyna bez smyczy popyla.
Z na przeciwka idzie Pani z Labradorką, widzę że się spina. to mówię sucz "Przejdź bokiem"( Tak, znamy taka komendę, omija wtedy danego psa/człeka/cokolwiek i idzie dalej). Sonia przeszła, kobieta odetchnęła z ulgą, po czym mówi do swojej sucz " Jak w niebie rozdawali różne rzeczy na start, to ten pies poszedł po rozum, a ty po żarcie".

Link to comment
Share on other sites

Doberman bonsai... Ciekawe czy kiedyś coś podobnego nam ludzie powiedzą. Jak na razie standard - szczenię dobermana, albo "ratlerek". I nie wiem skąd - jamnik. Na prawdę nie wiem gdzie ludzie w moim psie (pinczer miniaturowy) widzą jamnika. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Doberman bonsai... Ciekawe czy kiedyś coś podobnego nam ludzie powiedzą. Jak na razie standard - szczenię dobermana, albo "ratlerek". I nie wiem skąd - jamnik. Na prawdę nie wiem gdzie ludzie w moim psie (pinczer miniaturowy) widzą jamnika. :lol:[/QUOTE]

Ja się obawiam, że to ten typ ludzi, który zna dwie rasy: "jamnik" (mały) i "wilczur" (duży), niezależnie od tego, jaki to pies :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Doberman bonsai, hahaha :loveu:

Na mnie się ostatnio ludzie krzywo gapili, bo chwaliłam psa za to, że siura z podniesioną łapą :lol:
A robię tak, bo ćmok ma ponad półtora roku i odkąd został wykastrowany so leje jak panienka. Ostatnio od czasu do czasu podnosi łapę, to go chwalimy z TŻtem :D

W sumie też bym się dziwnie patrzyła na kogoś kto chwali sporego, dorosłego psa jak sika :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...