Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

ehh...nie każdy jest mistrzem by rozróżniać rasy np. rozróżnić takiego manchestera od jamnika lub od dobermana ( w naszym przypadku to już codzienność ) choć dziwi mnie bo rzadko ktoś powie że mam pinczera ( no a to jedyna rasa z którą można MT pomylić :) za to charta afgańskiego juz zaliczyliśmy )
Parę dni temu wchodzę z Azirem do wypożyczalni nart i od razu kilka wlepionych par oczu i komentarz "dla tego jamnika to nie mamy nart ( coś jakoś tak to leciało ) a ktoś inny mówi "eee to chyba doberman mały bo jamniki mają krótsze nogi..." a na pytanie czy pies gryzie zwykle odpowiadam że nie wiem,bo narazie mu się nie zdarzyło...ale kto to przewidzi :P

Link to comment
Share on other sites

Jak byłam małą dziewczynką (oj dawno to chyba już było) wszyscy na owczarki niemieckie mówili wilczury. Tak ogólnie to wówczas był podział na owczarki alzackie i niemieckie. A co do gryzienia to przecież każdy pies gryzie i to jak :cool3: kości. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']No i co zrobisz... moja też biega na lince 5m, jak ktoś idzie, skracam, ale jedyny komentarz jaki słyszałam:
- Pani puszcza czasem luzem tego psa?
- nie, nigdy, zawsze pod opieką
- eee... szkoda, bo bym ukradł i nawet bym się nie zawahał :eviltong:

(dobrze wiedzieć, gdzie małej szukać w razie czego :eviltong:)[/QUOTE]

Miałam podobną sytuacje :) Stoje na światłach i jakiś starszy pan mnie zagaduje i nagle pyta czy ucieka mi czasem pies, bo jeżeli tak to znajdę go u niego :lol:

[B]Metheora [/B] ja osobiście poznam mniej więcej MT jak ustawi się w statyce, pewnie na spacerze też bym powiedziała że ładny pinczerek (mimo, że mam pin mina) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koreksonowa']Ten pierwszy to jest rasą Pies Wąski, względnie Pies Karmiony Butelką Bez Smoczka. To wytwór wyobraźni mojej przyjaciółki :P[/QUOTE]


Hahhahhahha bomba.... hahhahhaahha ekstra opinia..hahhah takiej jeszcze nie usłyszałam.... hahhahahha


Pozdrawiam cieplutko Dianka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Taya']Co do rasowości : rzecz działa się w poczekalni u weta. Siedzę sobie z moim tymczasem, psem bardzo w typie ON,(nawet jak do nas trafił to przeszukałam,czy nie ma tatuażu) i czekam na naszą kolej. Duża kolejka, to i długo czekaliśmy. Nagle podchodzi do nas facet, który też czekał. Patrzy na psa, ogląda, obchodzi, z każdej strony się przygląda. Schyla się i gapi na łapy. Pies, zdziwiony, też se faceta ogląda. Po kilku minutowej lustracji facet wraca na swoje miejsce. Siedzi chwilę i potem rzuca: " ładny kundel! ". No,to pytam:
-A po czym poznał pan,że kundel ???
-No jak to po czym !? Pies nie ma piątego pazura i łatkę na języku, a poza tym [B]nos mu nie wisi[/B] tak jak rasowemu !
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Ja też che zobaczyć takiego psa z wiszącym nosem hi hi :evil_lol::p
Ludziska to mają wyobraźnię :cool1:

To ja dalej pociągnę wątek rasowości ...

Wczoraj szłam z Futrzatym na spacer, z na przeciwka idzie gostek i się przygląda. Dochodząc do nas z niesamowicie szczerym uśmiechem wykrzykuje triumfalny tonem: A ja myślałem, że to jest haski, a to jest przecież ten, no ten ... MALMUT!!! Prawda, że to MALMUT jest" :roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze mi się przypomniał zabójczy komentarz dziecka, spotkanego jesienią w parku: idziemy na smyczy, alejką, przed nami idzie mama z córką (na oko kilka lat). Dziecko podchodzi do pieska, głaszcze.
Mój pies to mix w typie sznaucera min. pieprz i sól. W końcu dziewczynka na odchodne mówi: ja też mam takiego yorka, tylko mój to się jeszcze aż tak nie ubrudził! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulix']Jeszcze mi się przypomniał zabójczy komentarz dziecka, spotkanego jesienią w parku: idziemy na smyczy, alejką, przed nami idzie mama z córką (na oko kilka lat). Dziecko podchodzi do pieska, głaszcze.
Mój pies to mix w typie sznaucera min. pieprz i sól. W końcu dziewczynka na odchodne mówi: ja też mam takiego yorka, tylko mój to się jeszcze aż tak nie ubrudził! :D[/QUOTE]

Oooo matko! :grin: dobre! Dzieci potrafią sypać tekstami ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja wprost nie cierpię sytuacji, które powtarzają się kilka razy w ciągu dnia : Idzie jakaś osoba i mówi ''jaki piękny husky'' a potem patrzy Tamlinowi w oczy i dopowiada ''ale mieszaniec, bo ma oczy niebieskie a nie różne''
Czy ludzie nie mogą poczytać ?? Czy tylko ja wiem że husky może mieć oczy niebieskie, brązowe lub dwukolorowe ???

Link to comment
Share on other sites

moja suka dla wielu osob to mlody wilczur , i nie jestem w stanie wytlumaczyc ze jest inaczej , tak samo jak nie chca mi wytlumaczyc co to za rasa "wilczur " :lol:
a argumentacja jest jescze glupsza:
-ma prawie stojace ucho
-grube lapy
-brazowe oczy :evil_lol:

to dla niektorych wystarczy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Patiti

To ja napiszę co mnie bardzo często spotyka.
Idzie mama z dzieckiem :
-Mamo, patrz jaki zmutowany spaniel!!!
-Nie słoneczko, to Golden retriever, tylko taki opalony słoneczkiem.:)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam za to na osiedlu gościa któy uważa że wszystkie psy są rasowe i kundelki też. Dla niego nie ma czegoś takiego jak pies rasowy i w ogóle nie można mu wytłumaczyć co to znaczy rasa :P. Ale lubi psy i zawsze ma jakieś kundelki o których uważa że są rasowe :D
Mojego bordera wszyscy mylą z husky bo ma stojące uszy i niebieskie oczy heheh :P

Link to comment
Share on other sites

Goldek opalony przez słoneczko - dobre :grins:

Z mojego szpica wilczego już tyle ras zrobili, że już mnie to zwyczajnie bawi i zamiast komuś usilnie tłumaczyć co to za rasa to przytakuje, czy mi z psa huskiego zrobią, czy owczarka, czy mieszańca czy alaskana czy mastifa - tak, tak jeden pan powiedział, że to musi być ten tybetński z gór ale już mnie to nie dziwi, bo nawet pod owczarka nizinnego jeden gostek mi psa zakwalifikował :evil_lol: ogólnie jest wesoło, szczególnie jak ktoś jeszcze przekręci po swojemu nazwę danej rasy i nagle dowiaduje się że są jakieś huskacze czy malmuty :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']moja suka dla wielu osob to mlody wilczur , i nie jestem w stanie wytlumaczyc ze jest inaczej , tak samo jak nie chca mi wytlumaczyc co to za rasa "wilczur " :lol:
a argumentacja jest jescze glupsza:
-ma prawie stojace ucho
-grube lapy
-brazowe oczy :evil_lol:
to dla niektorych wystarczy :lol:[/QUOTE]
[B]Gopsie[/B], twoja suka to Gopsterrier z Majorki:evil_lol:
A słyszałam, że istnieją takie rasy jak abladory, czi su i pepińczyki......:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mam 3 psy. 2 labradory - biszkoptowy i czarny oraz boksera. Czarny labrador to wg większości - mieszaniec rotweilera, bo niższy i cały czarny. Biszkoptowy - "no przecież proszę pani to amstaff, a pani chodzi z nim bez kagańca!!!". Bokser to oczywiście buldog skundlony. Nie ma to jak osiedlowi znawcy tematu :-)

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy na spacerze w składzie dość licznym - gronek, terwik, malina, wilczak, dwa yorki, westka, trzy bordery i Zu. Podchodzi do nas jakaś staruszka z jamnikiem i pyta - a te pieski to ze schroniska? Któraś z dziewczyn, po chwili konsternacji - nie, to wszystkie rasowe, na co ja zaczęłam się śmiać, że mój najbardziej :evil_lol: Babcia popatrzyła, popatrzyła i poszła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...