Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

A ja z kagańcem miałam odwrotną sytuację... Weszłam do metra i pan mnie zaczepił że powinnam zdjąć Shinie kaganiec bo ona się w nim męczy i oddychać nie może. Jak powiedziałam że jest ok i może w nim swobodnie oddychać, pić i jej nie przeszkadza to pan mi tłumaczył że ona jest młoda, nie powinna się męczyć zakagańcowana, powinna mieć swobodę, itp. Żeby zakończyć użalanie się nad 'biednym' pieskiem powiedziałam że nie chcę mandatu zapłacić za brak kagańca i pan zniesmaczony moim uporem odpuścił.

A kaganiec wygląda tak:
[img]http://www.photoape.com/album/photo/getPhoto.cfm?albumID=29636&photoID=1558012[/img]

Widać jaki malutki i jak pieseczek paszczy rozdziawić nie ma możliwości :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A na mnie Panowie ratownicy to już patrzeć nie mogą...albo inaczej...na mnie to by chętnie trochę popatrzeli...ale nie koniecznie kiedy z psiakami ganiam po plaży a oni muszą ganiać mnie...poza piaskiem są bardzo fajni :D

Ale przechodząc do tematu...po uciechach na plaży, rozmawiałam sobie z pewną Panią która spacerowałaz wnusią, a ta wnusia straaaasznie chciała pogłaskac pieski... i podczas rozmnowy powiedziała mi kilka bardzo miłych słów... i przyznam że aż mi się łezka zakręciła potajemnie...
powiedziała tu cytuję

[QUOTE]Taka osoba jak Pani jest miarą społeczeństwa, widać że ma Pani dobre serce, kocha Pani swoje zwierzaki a one kochają Panią, dobrze że są tacy ludzie[/QUOTE]

Bardzo mi się miło zrobiło...aż się nawet wzruszyłam trochę...bo przyznam szczerze, że mało kto dostrzega to że jakiemuś człowiekowi zależy na futrzakach, i czasami nawet nie rozumieją tego że my jako dogomaniacy nazwijmy się tak, wolimy towarzystwo zwierząt niż ludzi. i nawet nikt nie zastanawia się dlaczego. Większość ludzi twierdzi że to głupota...szaleństwo jakieś i że fakt że poświęca się psu kilka godzin dziennie spaceruje się z nim bawi się trenuje jakiś ssport to jest anomalia... wymysły jakieś...

I bardzo mi to poprawiło humor, że chociaż obca osoba 1 na 100000 potrafi to dostrzec...bo tak to nawet mój TZ tego nie rozumie :P

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj usłyszałam, że mam ślicznego... szczura :D. Jestem ciekawa, jakby pan nazwał OGOLONĄ Birmę - wtedy dopiero wygląda szczurowato ;).
Po za tym pan był przemiły i Birmę nazywał szczurem pieszczotliwe, nie po chamsku :).

Ps. Mówiłam już, że często wołam do niej "myszko" :P?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Większość ludzi twierdzi że to głupota...szaleństwo jakieś i że fakt że poświęca się psu kilka godzin dziennie spaceruje się z nim bawi się trenuje jakiś ssport to jest anomalia... wymysły jakieś...
[/QUOTE]

Bo już dawno zauważyłam, że u nas jest jakaś porąbana mentalność - jak ktoś zap**dala kilka godzin po lesie na quadzie, moczy kijek w wodzie a gardło w butelce cały dzień (czyt. wędkuje), jeździ kilkadziesiąt km na rowerze, brząka całe dnie na akordeonie nie dając żyć sąsiadom - to jest to hobby, pasja i inne takie - a poświęcanie takiego czasu na pracę z psem, to już wg ludzi nie hobby tylko wariactwo :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Bo już dawno zauważyłam, że u nas jest jakaś porąbana mentalność - jak ktoś zap**dala kilka godzin po lesie na quadzie, moczy kijek w wodzie a gardło w butelce cały dzień (czyt. wędkuje), jeździ kilkadziesiąt km na rowerze, brząka całe dnie na akordeonie nie dając żyć sąsiadom - to jest to hobby, pasja i inne takie - a poświęcanie takiego czasu na pracę z psem, to już wg ludzi nie hobby tylko wariactwo :roll:[/QUOTE]

Dokladnie - tak samo z wydawaniem na psy pieniedzy. Ktos kupuje sobie motocykl, wedki, nawet ubrania za kilka stów - to normalne i akceptowane. Jesli wydajesz pieniadze na psa - to wariactwo, na kundla tyle kasy tracic. A co, lepiej na buty albo nowe gry komputerowe? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Dokladnie - tak samo z wydawaniem na psy pieniedzy. Ktos kupuje sobie motocykl, wedki, nawet ubrania za kilka stów - to normalne i akceptowane. Jesli wydajesz pieniadze na psa - to wariactwo, na kundla tyle kasy tracic. A co, lepiej na buty albo nowe gry komputerowe? :roll:[/QUOTE]

mnie się przypomina historia jak poszłam do mięsnego, kupuje kuraki i mówie do babki: niech Pani wybierze coś takiego większego to dla psa a ona oczy jak 5 złociszy :dla psa kurczaki?
dla psa to my mamy taką o kiełbase, pokazuje wielki serdel , w środku coś w stylu zmielone kości z pasztetem we flaku,
mówie jej :nie, dziekuje kiełbasy nie.
zapłaciłam za kuraki i wyszłam.
nie wiem miłam wrażenie jakbym przyszła kupić conajmniej kawior z szampanem.

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie przekrecania ras psów to mnie ostatnio rozbawiła pani która na widok bawiących się z moją Majką psiaków rasy Basenji mówi: "o jakie fajne bonsajki" ;) No ale jej się nie dziwie bo Baski to jeszcze stosunkowo mało znana rasa. Ja też poznałam tę rasę niedawno

Link to comment
Share on other sites

A my dziś z Bają spotkałyśmy się z dość zaskakującą sytuacją:
Wchodzimy do lecznicy, wychodzi doktorek i do Bajki- "Co tam pupcia?"
Wchodzimy do naszego ulubionego sklepu, a pani zza lady- "Co tam pupcia?" (do psa ofkors)
Wracamy do domu, leci do nas mały kundelek, pan za nim i do Bajki- "Pupcia, jaka fajna jesteś" :-o
:lol:
Nawet to urocze, ale zastanawia mnie, czy nazywanie pieska pupcią, jest czymś tak popularnym, że nie powinnam się dziwić :lol: W każdym razie suk ma nową ksywę na mieście.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]To nie o moich zbójach

Będąc na spacerze z moim Lordzikiem spotkałam kobietę która wyprowadzała swojego mini pieska na trawnik przed kamienicą. No i chwile gawędziłyśmy o pieskach to co mnie powaliło to wypowiedz o spacerach.

Pani stwierdziła ze Rex raczej nie chodzi na spacerki - to się spytałam czy mały ucieka. Na to pani - NIE CHODZI, BO TO DOMOWY PIESEK[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

a my dziś zrobiliśmy afere w centrum handlowym.. zachciało mi się iść szelki mierzyć dla Lennego..
nie dość że pudel, to jeszcze obcięty na lwa, z dwoma kulami na dupie, kucykiem i z zabawką w pysku paradujący dumny po centrum handlowym..
wszystkich komentarzy nie będę wymieniać, ale właściciele pudli pewnie się domyślą że miłe nie były.

hymm Lenny też jest pieskiem domowym a minimum 4h dziennie spędza na dworze.. :lol: to ja chyba mam psa podwórkowego jednak :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Bo już dawno zauważyłam, że u nas jest jakaś porąbana mentalność - jak ktoś zap**dala kilka godzin po lesie na quadzie, moczy kijek w wodzie a gardło w butelce cały dzień (czyt. wędkuje), jeździ kilkadziesiąt km na rowerze, brząka całe dnie na akordeonie nie dając żyć sąsiadom - to jest to hobby, pasja i inne takie - a poświęcanie takiego czasu na pracę z psem, to już wg ludzi nie hobby tylko wariactwo :roll:[/QUOTE]
Martens, no uwielbiam Cię!!! :laugh2_2::mdleje::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Bo już dawno zauważyłam, że u nas jest jakaś porąbana mentalność - jak ktoś zap**dala kilka godzin po lesie na quadzie, moczy kijek w wodzie a gardło w butelce cały dzień (czyt. wędkuje), jeździ kilkadziesiąt km na rowerze, brząka całe dnie na akordeonie nie dając żyć sąsiadom - to jest to hobby, pasja i inne takie - a poświęcanie takiego czasu na pracę z psem, to już wg ludzi nie hobby tylko wariactwo :roll:[/QUOTE]
dokładnie,a każdy kto zajmuje się psem to nudziarz bez życia osobistego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akaka']taaaa... dziecko by sobie lepiej zrobił :eviltong:
tak mi ostatnio powiedziała moja babunia ;) ja do niej że będę miała dwa psy a ona tak na mnie smutno spojrzała i powiedziała "taaaak.... widać że Ci dziecka brakuje...."[/QUOTE]

Ja słyszę podobnie, ale nie o dziecku a o chłopaku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no ja już mam męża więc o chłopaku odpada. o chłopaku już było :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akaka']no ja już mam męża więc o chłopaku odpada. o chłopaku już było :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]

to mnie nie pocieszyłaś, myślałam że jak kogoś sobie w końcu znajdę to przestaną gadać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akaka']taaaa... dziecko by sobie lepiej zrobił :eviltong:
tak mi ostatnio powiedziała moja babunia ;) ja do niej że będę miała dwa psy a ona tak na mnie smutno spojrzała i powiedziała "taaaak.... widać że Ci dziecka brakuje...."[/QUOTE]

Boże - skąd ja to znam... Koledzy i koleżanki z pracy dawno plotkują na mnie, że mam nie pokolei w głowie. I że pewnie to z tego powodu, że jestem 3 lata po ślubie, a dziecka ani widu ani słychu. Ostatnio usłyszałam plotkę, że pewnie jestem bezpłodna i dlatego mamy tyle psów, bo nie możemy mieć dzieci.

A niech plotkują! Mi to wisi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...