Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

[QUOTE]Teraz moja kolej ,aby zostac uznana dziwną ,ale słyszę że ktoś nie ma zwierzęcia w domu (żadnego) to to dopiero mnie dziwi (moze dlatego ,że mam 4 papużki i królika oraz naturalnie Bingsa:diabloti:)[/QUOTE]
Heh xD
Ja mam "tylko" 2 papużki faliste, 2 nimfy,2 króliki i psa :) Niedawno pożegnałam chomiczkę
[*]. Moich 7 cudów świata ^^

Najlepiej,jak miałam 10 zwierzaków,to patrzyli na mnie jak na debila/wariatkę xD Wolę być wariatką,niż robić tak jak to pisała[B] Dariette[/B]-"w głowie im tylko papieroski, tanie winko i chłopczyki". Po prostu żal ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']To wyobraźcie sobie, jakie ja słyszę komentarze - mam trzy psy :lol: Cóż, na ulicy za dobrze o mnie nie mówią :loveu: Sąsiedzi też mnie nie kochają :loveu: Mimo że jako jedyna zbieram odchody, psy zawsze na smyczy, pilnowane itd, ale co tam, po prostu jestem nienormalna :multi: A pi...a to tylko za plecami, że niby nie słyszę :diabloti: No i jeszcze świnkę morską mam, a miałam wcześniej myszy, chomiki i tak dalej :eviltong:

Mi się najbardziej podobało, jak jeszcze Frotek chodził w kołnierzu... Jakiś pan stanął przed moją bramą, nachylił się... Psy oczywiście w jazgot (:mad:), a pan dalej stoi z rozdziawioną twarzą :diabloti:[/quote]
Och to ja uwielbiam jak ide na zapsiony spacer ze znajomymi:evil_lol: wtedy kupa psów i już się mało kto rozdrabnia który kogo tylko jak puszczone to się bawią a na smycz to każdy łapie co w pobliżu i prowadzi co może:lol: i tak idziemy zajmując cały chodnik:evil_lol: a komętarze wtedy takie..:shake:

Ale dzisiaj fajna sytuacja:
Idzie pani z dzieckiem ja idę z moją suczą i ona jak zwykle idzie sobie za mną i mi skrobie marchewki:mad:
Dziecko:a ten pies nie jest na uwienzi
Mama dziecka:Bo ten piesek jest bardzo grzeczny i kocha swoją panią.
Niby prawda i fajnie ale zabrzmiało jakby kochała dlatego ze jest grzeczna i to ją zobowiązuje:roll: :evil_lol:

Albo pare dni temu idę z Sonią i facet siedzi na walcu(roboty drogowe,ale jak na polskie roboty przystało od rana fairant:lol:) i cmoka do niej i wyciąga rękę,co mnie nieziemsko irytuje co to jest zeby mi na psa cmokać a co gorsza gwizdać:angryy:
więc tylko patrze się i mówię:
nie radzę
Pan: Dlaczego,ja lubię pieski.(no sory ale to że lubi to znaczy że go nie udryzie?:evil_lol:)
Na co ja:ale ona nie lubi ludzi.
i ide dalej a on dalej cmoka Sonia zaczeła warcześ na niego to ją zawołałam i poszłyśmy.
I jak tu dotrzeć do człowieka:mówisz po polsku że gryzie(chociaż że to nie prawda co więcej bo ona co najwyżej warknie i sie cieszy głupio:evil_lol:) a ten dalej swoje.
Albo z tych samych to jakiś chłopiec idzie(raczej biegnie)z jakąś dziewczyną (starsza siostra?kuzynka? w każdym razie jakby sie nim zajmowała) ja widzę że nadbiega to sadzam Sonie koło siebie i czekamy aż przejdą a ten:
Ojej piesku! (i z łapami:angryy:) ja tylko:Nie podchodź.
On:Bo co? (i tu sie gotuję:angryy: kultura jak nie wiem)
Ja:Bo cię ugryzie.
Nie miałam siły dyskutować..

Link to comment
Share on other sites

"A pani to tu ma na tej smyczy starego psa, czy starego mopa??"
"Jakie szczęście, że pani od tego psa ładniejsza"- nie wiem, czy to był bardziej komentarz do psa, czy do mnie:evil_lol:
"GDZIE ON MA TYŁEK, A GDZIE GŁOWĘ, JAK PANI ROZRÓŻNIA?"
Ludzie to bezczelni są. Ale ja wiem, że mój pies jest tak brzydki, że aż ładny;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='8Halina8']"A pani to tu ma na tej smyczy starego psa, czy starego mopa??"
"Jakie szczęście, że pani od tego psa ładniejsza"- nie wiem, czy to był bardziej komentarz do psa, czy do mnie:evil_lol:
"GDZIE ON MA TYŁEK, A GDZIE GŁOWĘ, JAK PANI ROZRÓŻNIA?"
Ludzie to bezczelni są. Ale ja wiem, że mój pies jest tak brzydki, że aż ładny;)[/quote]
Ajakiego psiaka posiadasz?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Monia, a twoim zdaniem powinnam wtedy wyjsc z windy i jej ustapic? czy co?
za kazdym razem kobieta sie czepia czegokolwiek. jak nie bylo psa, przeszkadzalo jej dziecko, bo spiewa jadac winda na przyklad. jak zaczela mi wymyslac przy 5letniej wtedy corce tez mialam siedziec cicho i przytakiwac jej? pokazujac dziecku ze kazdy ma prawo obrazac bezkarnie i ja i mnie? teraz moja corka serwuje czasem teksty lepsze niz ja. a ja glownie ograniczam sie do stwierdzenia "ja tez zycze panu/pani milego dnia". zauwazylam ze w wielu przypadkach niewiele brakuje aby zaszla potrzeba wzywania erki....
szkoda gadac.
gdzies czytala, chyba nawet na dogomanii ze nie kazdy musi lubic psy, tak jak nie kazdy musi lubic kwiatki czy zupe mleczna, ale fobie nalezy leczyc a nie pielegnowac. pozwalajac na takie zachowania wzgledem nas, wlascicieli zwierzat z pelna pokora, dajemy zezwolenie na okrucienstwo wobec zwierzat wogole, brak empatii, wspolczucia, traktowanie ich jak przedmioty. co bedzie dalej? eksterminacja golebi bo sraja? wroble utluc bo rano robia halas? koty do pieca bo w marcu spac nie daja?

Link to comment
Share on other sites

Ja popieram cię całkowicie;)
A co do cmokania obcych ludzi na nasze psy to mój pies Pongo* miał taką ''piękną'' sytuację:angryy: 13 lat temu(miał ok.5m-cy) szedł z mamą i po drugiej ulicy stronie szło jakieś dziecko z matką i obydwoje zaczęli cmokać. Oczywiście wtedy Pongo baardzo lubił dzieci i ludzi wogóle(niestety) i zerwał się ze smyczy i wpadł prosto pod samochód:angryy: mial połamane lędźwie i dwie tylne łapy:angryy: mamusia z dzieciątkiem poszła dalej a psa zawiózł do lecznicy kierowca ,który go potrącił(postąpił genialnie:multi:) i co piesek 3 m-ce poleżał i żył jeszcze 13 lat ,ale do ludzi już nie podchodził i jak ktoś cmokał do niego to chował się za mną lub pokazywał kły:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina2904']A co do cmokania obcych ludzi na nasze psy to mój pies Pongo* miał taką ''piękną'' sytuację:angryy: 13 lat temu(miał ok.5m-cy) szedł z mamą i po drugiej ulicy stronie szło jakieś dziecko z matką i obydwoje zaczęli cmokać. Oczywiście wtedy Pongo baardzo lubił dzieci i ludzi wogóle(niestety) i zerwał się ze smyczy i wpadł prosto pod samochód:angryy: mial połamane lędźwie i dwie tylne łapy:angryy: mamusia z dzieciątkiem poszła dalej a psa zawiózł do lecznicy kierowca ,który go potrącił(postąpił genialnie:multi:) i co piesek 3 m-ce poleżał i żył jeszcze 13 lat ,ale do ludzi już nie podchodził i jak ktoś cmokał do niego to chował się za mną lub pokazywał kły:diabloti:[/quote]
Bardzo ci współczuję - straszna historia :shake: Ja nie wiem co bym takim ludziom zrobiła gdyby to spotkało mojego psa :angryy:

Link to comment
Share on other sites

W zoologicznym kobieta z dzieckiem kupuje karmę dla psa i mówi do sprzedawczyni: "Ale taką najtańszą, bo nie zasłużył na lepszą! Nie słucha się!". Dziecko chce coś psu kupić do zabawy, baba: "Nie, nie zasłużył!". Masakra :shake: Dziecko też będzie karmić najgorszym syfem, jeśli będzie miało złe oceny...? Już nie mówiąc o tym, że jak ma się słuchać, skoro nikt go tego nie uczył :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tacy ludzie mnie rozwalają :shake: po prostu żałośni... takie dziecko więcej rozumie niż pies :shake: Ehh jak się chce mieć psa lub się go już ma to trzeba trochę poczytać o psychice pieska ,a nie kupowac najgorszą karmę(bo jest niegrzeczny?:roll:) ,bo on nie rozróżni co po ile jest i to żadna kara tylko szkodzenie w przyszłości zdrowiu psa co skutkuje kolejnymi wydatkami ''z głupoty'' a może nawet w przypadku tej kobiety pozbyciem się chorego psa....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Na pacerze elegancka babka z rotka. Na murku siedza obszczymurki i pija jabola.
_ Ale suka. Dziecko by se lepiej zrobila- skrzeczy jeden z nich.
Babka sie odwraca i spokojnym tonem oswiadcza
- Obawiam sie, ze nie jest pan w jej typie.
Ja wymieklam, trzeba bylo zobaczyc durna mine obszczymurka[/quote]


Kiedyś słyszałam o babce, która sobie nad kanałkiem, takim miejscem spacerowym z kilkoma collakami szła, jak jej SM zwróciła uwagę,że tyle psów ma , może powinna sobie dziecko zrobić?:angryy::shake: To jak im odpaliła z kamienną twarzą A co jeśli nie mogę mieć dzieci? Spalili raka i się biegiem zmyli...

Link to comment
Share on other sites

albo ewentualnie jeśli ktoś nie ma aż tyle kasy, że psu kupować np royala albo eukanube to kupić np. makaron i wymieszać z serem albo śmietaną, albo korpus drobiowy ugotować i obrać te mięso i pies też ma dobre jedzenie, np moja suczka uwielbia te mięso ugotowane z korpusa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiem z własnego doświadczenia... 13 lat temu nie było wielkiego wyboru w karmach dla psów w moim mieście i wtedy chappi wydawało się taką sobie. Więc karmiliśmy Ponga* domowym jedzeniem(ryż/kasza z rurami i wołowiną) od czasu do czasu chappi:roll: i przez 13 lat nie dało się psa odzwyczaic od tej syfiastej karmy:shake:(dostawał później wszystkie marki jake były polecane przez fachowców i d**a:angryy:) Jak miał 11-12 lat to zaczął tyc i miec problem z wejściem/zejściem na pierwsze piętro:-( fakt karma go nie wykończyła ,ale utrudniła mu życie na starośc:roll: dlatego lepiej od małego przyzwyczajac psa do lepszej karmy (mimo że dla niego gorzej smakuje) niż do shitów typu chappi(gdzie jest pełno przypraw i soli wzmacniających smak i to psom smakuje ,ale za jaką cenę:-()

Link to comment
Share on other sites

mojemu Maxowi kupuję Royala ale dodatkowo karmię go gotowanym mięsem z kurczaka, wątróbką, serduszkami, warzywami (nawet surowymi) i owocami... czasem nawet surowego mięsa trochę dostanie takiego typu na mielone albo na gołąbki.. więc ma na pewno zróżnicowane jedzenie.. i widzę że dzięki temu ma zdrową i lśniącą sierść oraz dużo energii na zabawę... nie wiem jak w innych sklepach ale u mnie w zoologiku Royal kosztuje 13 zł z groszami za kg karmy (jest na wagę, akurat ta cena jest za Royal dla szczeniąt)..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Kiedyś słyszałam o babce, która sobie nad kanałkiem, takim miejscem spacerowym z kilkoma collakami szła, jak jej SM zwróciła uwagę,że tyle psów ma , może powinna sobie dziecko zrobić?:angryy::shake: To jak im odpaliła z kamienną twarzą A co jeśli nie mogę mieć dzieci? Spalili raka i się biegiem zmyli...[/QUOTE]
Ludzie nie powinni wnikać w prywatność innych chyba ,że chcą pomóc(naprawdę) ,a nie krytykować i dosrywać:shake:

[quote name='Mudik']jak jej SM zwróciła uwagę,że tyle psów ma , może powinna sobie dziecko zrobić[/QUOTE]
Niech sami sobie robią dzieci ,a nie innym d**ę zawracają:angryy: zazdroszczą psa czy co?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja cały czas słyszę, że powinnam sobie znaleźć chłopaka, a nie z psami chodzić. A co to kurczę kogoś obchodzi? Takie coś mogę raz czy drugi puścić mimo uszu, ale non stop te komentarze... Nudne są i irytujące :shake: A poza tym, czy posiadanie psów od razu oznacza nieposiadanie faceta? :eviltong:

[QUOTE]Tacy ludzie mnie rozwalają :shake: po prostu żałośni... takie dziecko więcej rozumie niż pies :shake: Ehh jak się chce mieć psa lub się go już ma to trzeba trochę poczytać o psychice pieska ,a nie kupowac najgorszą karmę(bo jest niegrzeczny?:roll:) ,bo on nie rozróżni co po ile jest i to żadna kara tylko szkodzenie w przyszłości zdrowiu psa co skutkuje kolejnymi wydatkami ''z głupoty'' a może nawet w przypadku tej kobiety pozbyciem się chorego psa....:angryy:[/QUOTE]

Większość ludzi uważa, że skoro dało psu dom, to powinien być posłuszny i grzeczny (oraz rozumieć, co się do niego mówi) sam z siebie. Ile ja już słyszałam... "On ze schroniska, taki głupi, niewdzięczny, ucieka! Miałam kiedyś sukę wilka i była fajna, a to takie durne" i tym podobne :roll: Tak samo słyszałam, że psy ze schronu są głupie, bo "koleżanka ma takiego i się na smyczy ciągnie". Naprawdę ręce opadają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Ja cały czas słyszę, że powinnam sobie znaleźć chłopaka, a nie z psami chodzić. A co to kurczę kogoś obchodzi? Takie coś mogę raz czy drugi puścić mimo uszu, ale non stop te komentarze... Nudne są i irytujące :shake: A poza tym, czy posiadanie psów od razu oznacza nieposiadanie faceta? :eviltong:
[/QUOTE]

poza tym, psy zbliżają ludzi :cool3::cool3: a nóż, a widelec...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaidar']mojemu Maxowi kupuję Royala ale dodatkowo karmię go gotowanym mięsem z kurczaka, wątróbką, serduszkami, warzywami (nawet surowymi) i owocami... czasem nawet surowego mięsa trochę dostanie takiego typu na mielone albo na gołąbki.. więc ma na pewno zróżnicowane jedzenie.. i widzę że dzięki temu ma zdrową i lśniącą sierść oraz dużo energii na zabawę... nie wiem jak w innych sklepach ale u mnie w zoologiku Royal kosztuje 13 zł z groszami za kg karmy (jest na wagę, akurat ta cena jest za Royal dla szczeniąt)..[/quote]
ja karmię Nukę właśnie też mięsem z kurczaka, czasem ale to żadko mama jej np, od kotletów mielonych zostawia miskę do oblizania xD co jakiś czas daję jej jajko na ładną sierść, starte jabłuszko lub pokrojone, marchewkę to samo i inne ważywa i owoce też bardzo lubi :) u mnie w zoologu dla szczeniaków RC kosztuje chyba też coś ok 13zł z groszami a dla dorosłych chyba 15-19zł za kg zależy dla jakich psów.

Link to comment
Share on other sites

żeby czegoś oczekiwać od psa najpierw trzeba coś w niego "włożyć".. poza tym kumpela ma suczkę ze schronu i ona jest naprawdę bardzo grzeczna.. na spacerze idzie tak jakby była szkolona a wcale nie była.. poza tym faceta można znaleźć nawet chodząc z psem na spacerze.. nastepnym razem jak usłyszysz tekst żebyś znalazła sobie faceta to powiedz że szukasz z pomocą psa i że na spacerach też można znaleźć :d powinno poskutkować :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaidar']może ci co tak gadają innym żeby sobie zrobili dziecko chcą ale nie mają z kim :D[/QUOTE]
I to jest to co boli tych zawistnych ''ludzi'' dosrywających każdemu kto ma psa ,a dziecka nie widu i nie słychu u nich:diabloti:

[B]zmierzchnica[/B]:[B]"On ze schroniska, taki głupi, niewdzięczny, ucieka! Miałam kiedyś sukę wilka i była fajna, a to takie durne" i tym podobne Tak samo słyszałam, że psy ze schronu są głupie, bo "koleżanka ma takiego i się na smyczy ciągnie". Naprawdę ręce opadają./B]

Ja mam Bingsa z fundacji(mimo iż ma rodowód został porzucony:angryy:) i jest bardzo mądry (poza spacerami gdzie rwie się do walki z wszystkimi psami:roll:)w domu genialny i ułożony jak dla mnie dobrze;)
A poza tym przyznam się do głupiej myśli ,którą kiedyś uznawałam za prawdę:oops: ,że psy ze schronu są lepsze od hodowlanych ,bo więcej w życiu przeszły i mają w sobie mądrość z doświadczenia.ale teraz jak patrzę na te wszystkie przypadki to mądrośc i miłosc psa zależy tylko i wyłącznie od człowieka;) czy to pies z najlepszej hodowli czy z ulicy to człowiek kształtuje jego socjalizację i przywiązanie przez dobre traktowanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']ja karmię Nukę właśnie też mięsem z kurczaka, czasem ale to żadko mama jej np, od kotletów mielonych zostawia miskę do oblizania xD co jakiś czas daję jej jajko na ładną sierść, starte jabłuszko lub pokrojone, marchewkę to samo i inne ważywa i owoce też bardzo lubi :) u mnie w zoologu dla szczeniaków RC kosztuje chyba też coś ok 13zł z groszami a dla dorosłych chyba 15-19zł za kg zależy dla jakich psów.[/quote]

mój jajka nie chce jeść.. poza tym warzywa to Max czasem i sam sobie z ogródka wyrywał (warzywa u niego idą aż uszka się trzęsą tak mu smakują).. mleko też mu czasem daję.. ogólnie lubi przetwory z nabiału typu sery, śmietany, mleko itp.. nawet wędzona ryba u niego idzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...