Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

[quote name='Daga & Maks']wielu właścicieli spanieli nie wie nawet że mają w domu psa myśliwskiego :evil_lol: jak się dowiadują że to pies myśliwski to albo są w szoku albo za nic nie chcą uwierzyć :evil_lol:[/QUOTE]

Wielu właścicieli jamników ma to samo.

I dziwią się że pies wynoszony tylko przed schody na siku jest nie do wytrzymania, drze paszczę, kopie nory w fotelach i dostaje w domu małpiego rozumu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']wielu właścicieli spanieli nie wie nawet że mają w domu psa myśliwskiego :evil_lol: jak się dowiadują że to pies myśliwski to albo są w szoku albo za nic nie chcą uwierzyć :evil_lol:[/quote]

z goldenami to samo:shake: ludzie myślą że jak jasny pies to do owiec:shake:
ostatnio jeden pan tonem znawcy mówi:
- jaki ładny pies, pasterski prawda?
- nie, myśliwski
- no tak, tak...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']dzisiaj wracam z psem ze spaceru,Maks niesie frisbee w pysku a jakiś pan mówi : O pies niesie talerz na kiełbasy :lol:[/quote]
*hahaha*
Moją Miri to ludzie nazywali "sarenka", bo mówili, że tak wyglądada :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']"Masz w domu kundle, a myślisz, że masz psy!" - powiedział znajomy, btw były właściciel pseudohusky'ego:diabloti: Kurczę, rzeczywiście, może to świnki morskie są...:roll:[/quote]

Kundel to jakiś gorszy gatunek??:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Yoshiii

[quote name='zmierzchnica']"Masz w domu kundle, a myślisz, że masz psy!" - powiedział znajomy, btw były właściciel pseudohusky'ego:diabloti: Kurczę, rzeczywiście, może to świnki morskie są...:roll:[/quote]


[CENTER]:-o:-o:-o
[/CENTER]
[LEFT]Ludzie! :mad:
Bosh... Ja nie wiem... Czy my na dogo to jacys odmieńcy, czy to inni są "dziwni"? :cool1:[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

U mnie w mieście dla normalnych zjadaczy chleba pudel duży to nowość a tym bardziej jeszcze elegancko ostrzyżony. Wracam do domku ze spaceru z Belą i siedzi sobie 2 pijaczków wparku na ławce i popija winko i jeden do drugiego mówi ,, ooo jakiś chyba pies z syberii tyle futra ma a drugi długo nie myśląc kieruje pytanie do mnie przepraszam bardzo czy to jest husky?? Następna dosyć śmieszna sytuacja powtarzająca się już kilka razy jak dla Beluchy założę halter to małe dzieci wołają mama mamo patrz jaki ładny mały konik idzie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Kundel to jakiś gorszy gatunek??:roll:[/quote]

No pewnie :diabloti: Jedyną właściwą rasą jest haski, i to koniecznie nierodowodowy, bo te z rodowodem o wiele częściej chorują! ("Husky" kolesia z giełdy miał 3 lata kiedy odszedł na wrodzoną chorobę nerek.) Logika aż bije po oczach, prawda? :evil_lol: I to był PIES, rozumiecie, bo UCIEKAŁ i zagryzał kurczaki i trzeba go było szukać po lasach. A nie takie durne, posłuszne kundle, pseudopsy, prawdziwy pies to szatan jest.

Teraz się z tego śmieję, bo koleś dawno psa już żadnego nie ma i nie planuje, ale w sumie lepiej dla tego psa, że odszedł :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy nadaje się do tematu ale...
Dziś znajoma kłóciła się ze mną, że ONA(podreslam ona jest wlascicielka psa!!) nie ma [B]Staffordshire Terriera[/B] tylko [B]AMSTAFFA[/B]! I tyle i ja nie wim wiec niech nie mowie bo ona ma amstafa:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

staffordshire[B] bull[/B] terrier to staffik. ALe ok masz rację więc wytłumaczę,bo
Może nie przedstawiłam dokładnie sytuacji :
będąc u niej przeglądałyśmy ksiażkę o rasach psów jakiś kieszonkowy przewdonik-cos takigo.. i ona szukając swojego psa szukała w spisie treści pod "amstaff" a kiedy otworzyłam jej ksiazke na stronie American staffordshire terrier powiedziala ze to nie jest jej sunia :p

Link to comment
Share on other sites

Ja mam znajomego który ma nie rasowego malamuta 9a przynajmniej pies wypisz, wymaluj malamutowaty) a się ze mną za każdym razem kłóci że to huski (a na haskiego to nie dość że za wielkie to za masywne ale to haski)
a druga kobieta wmawia mi od zawsze że ma chichuachua a każdy kto widzi jej psa to z miejsca może powiezieć że jeżeli to już jaką rasę przypomina to co najwyżej pinczera min.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']Ja mam znajomego który ma nie rasowego malamuta 9a przynajmniej pies wypisz, wymaluj malamutowaty) a się ze mną za każdym razem kłóci że to huski (a na haskiego to nie dość że za wielkie to za masywne ale to haski)
a druga kobieta wmawia mi od zawsze że ma chichuachua a każdy kto widzi jej psa to z miejsca może powiezieć że jeżeli to już jaką rasę przypomina to co najwyżej pinczera min.:shake:[/quote]

Moja koleżanka ma zwyczajnego mieszańca, a szuka w góra 35 cm psaiku Mastifa tybetańskiego... Bo jest puszysty i ma podobne kolory:evil_lol: A jak się kłóci, gdy mówimy, że to nie ta rasa, że to po prostu sweet mix:evil_lol: My już przywykliśmy i gadamy miniaturowy mastif tybetański,ale ona gada, że jest po prostu mały, ale to rasowyv tybeciak:evil_lol:
P.S. Chyba że 7 letnie psy rosną

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...