Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

[quote name='WŁADCZYNI']hm spa na radio czy psa? Bo jak psa to wyszło wreszcie na jaw że używasz OE:evil_lol::evil_lol:
hihi tak przy okazji - sławna jesteś, albo Aria a właściwie obydwie. Rozmawiałam tak konkretniej z jedną osobą o psach i od razu Twoja znajoma:diabloti: uksw jest śmieszne:evil_lol:[/quote]
Ehh i się wydało... Nie dość że wymagam posłuszeństwa, uczę psice różnych sztuczek, trenujemy agility, to jeszcze OE zakładam. Szkoda tylko że to OE nie chce działać jak psica bażanta albo zająca zobaczy :mad:

A oto i nasza obróżka
[url=http://s178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/?action=view&current=Wideo0001.flv]Wideo0001.flv - Video - Photobucket - Video and Image Hosting[/url]

Z kim gadałaś, bo mam tak kilkoro znajomych. Może Kasia z ochrony środowiska?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bogarka']Niedawno opowiadałam komus ze musiałam 3 psy wyprowadzic i nie moge z nimi wyjsc jednoczesnie. Dziewczyna odpowiedziała ze zdziwieniem:
-Ale psy trzeba tylko wypuscic!
chyba myslała ze mamy podwórko i tam wypuscic[/quote]

ta, jasne. niekoniecznie tak myślała - u ciebie nie ma samowyprowadzających się psów, które trzeba tylko wypuścić, a one same już się wyprowadzą:cool3:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pauli_lodz']samowyprowadzających się psów[/quote]

Rodzina tak okresla mojego psa:mad:
A wszystko to dlatego, ze jak otwieram drzwi, to pies grzecznie wychodzi na dwor, siada, czeka az ja wyjde i za soba zamkne, po czym lapie smycz tak mniej wiecej w 1/3 dlugosci od obrozy i mozemy isc na spacer :evil_lol:
I nie, nie ciagnie, w sumie jak niesie smycz to sie najgrzeczniej zachowuje, wpatrzony we mnie jak w swiety obrazek, ale sasiedzi maja ubaw, ze pies mnie wyprowadza :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj pewna pani miłośniczka psów z góry na dół opierniczyła mnie, iż wychodzę z psami na spacer kiedy wieje wiatr :diabloti: Mam zdjąć płaszcz i pobiegać, zobaczę, jak jest zimno! (Argument, że psy mają sierść i widzę, że im zimno nie jest nie dotarł.) Potem okrzyczała mnie, że chodzę po stawie ("Proszę pani, to jest chodnik obok, tylko zasypany śniegiem...""Ja widzę co to jest! Po stawie z tymi psami chodzisz!"). Poza tym jakim prawem chodzę tam i z powrotem (młodsza suczka się ciągnęła za tropami innych psów, więc czasem zawracałam żeby zwrócić jej uwagę) - oczywiście, na moje uproszczone- uczę ją chodzić na smyczy, dostałam odpowiedź: "Ona umie chodzić na smyczy!" - dobrze wiedzieć :evil_lol: Potem kazała mi iść w miejsce, gdzie wiatr nie wieje (nie wiem gdzie miałabym z psami iść, wszędzie wiało :razz:) i sobie poszła. Oczywiście zrobiła mi i moim psom niedźwiedzią przysługę, bo młodsza suka boi się ludzi i potem była już cały czas spłoszona, poza tym szczekała na panią, z czym walczę, ale trudno jednocześnie uspokajać psa i dyskutować z "agresywną" kobietą :roll:

Niepotrzebnie wdałam się w dyskusję, myślałam na początku, że pani żartuje, może dlatego... :razz:

Link to comment
Share on other sites

Idę sobie z moją sunią przypiętą na smyczy, podbiega do nas sznaucer miniaturowy i zaczyna ganiać moją suńkę, za sznaucerem podbiega jego pani, nie może złapać swojego psiaka i mówi do mnie z pretensjami:
- proszę zabrać swojego psa
popatrzyłam na nią jak na wariatkę i śmiejąc się odkrzyknęłam:
- ale mój jest na smyczy więc to pani ma problem nie ja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pauli_lodz']ta, jasne. niekoniecznie tak myślała - u ciebie nie ma samowyprowadzających się psów, które trzeba tylko wypuścić, a one same już się wyprowadzą:cool3:?[/quote]
Jest taki jeden którego własciciel siedzi w karczmie a pies jest na zewnatrz oczywiscie bez smyczy i chyba nawet bez obrozy.
Ta sama osoba co mi móówiła ze psy trzeba wypuscic miała 14 komondorów a sie bała Krasny (mieszaniec owczarka niemieckiego, doga 71 cm w kłebie)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Przypomniało mi się wczoraj :) podczas burzy myśli którą przeważnie człek ma gdy zasnąć nie może: parę lat temu spacerowałam z moim pożegnanym Czaruchem, mijaliśmy grupę nastolatków i nastąpiła dyskusja co to za stwora prowadzę na smyczy. Jeden z chłopaków, strosząc piórka rzucił tonem typu 'wiem wszystko':
- To jest chihuahua!
- nie chichuahua tylko chow-chow - sprostowałam.
- może... ale chihuahua bardzo podobne są.


Czałek i cziłała? hmmm :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fattyciak']Przypomniało mi się wczoraj :) podczas burzy myśli którą przeważnie człek ma gdy zasnąć nie może: parę lat temu spacerowałam z moim pożegnanym Czaruchem, mijaliśmy grupę nastolatków i nastąpiła dyskusja co to za stwora prowadzę na smyczy. Jeden z chłopaków, strosząc piórka rzucił tonem typu 'wiem wszystko':
- To jest chihuahua!
- nie chichuahua tylko chow-chow - sprostowałam.
- może... ale chihuahua bardzo podobne są.


Czałek i cziłała? hmmm :)[/QUOTE]

no faktycznie strasznie podobne do siebie rasy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jest czarny, więc będzie raczej brany za konia ^^
Jak wyprowadzam fretkę to gadają, że wyprowadzam szczura, no a teraz doszedł jeszcze koń, lub jak mówią sąsiedzi - sloń ;)
Wpadam ze skrajności w skrajność :razz:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście moja Goldenka zawsze jest nazywana labradorem, ale do tego już przywykłam. Pewnego dnia byłam z Goldi na spacerze i szło kilka starszych pań (tak ok. 70), jedna z nich powiedziała tak: o idzie duża kupa. Na co ja: Nie proszę pani, to jest pies, nie kupa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...