Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

[QUOTE]- To Ty się nie boisz mieć takiego psa?!
To mnie powaliło. Myślałam, że zaraz wybuchnę śmiechem. Uważajcie piny mordują ludzi! :diabloti:[/QUOTE]
A dobermany mordują? ;)

Doberman to też pinczer :grins:

Link to comment
Share on other sites

Tylko taki trochę większy... :diabloti: Nie no, oczywiście, że nie mordują... Ale chociaż... Co ja tam wiem? Przecież jestem taka głupia, że krwiożerczego, czterokilowego mordercę kupuję! Jeszcze chętniej to wzięłabym kwartecik - pinczer, ON, doberman i rott. Taka ze mnie głupia baba, o! :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']W takim kwarteciku to pinczerek mini mógłby nie przeżyć i to wcale nie dlatego, że inne rasy są "krwiożercze" ;)[/QUOTE]

ee tam, nawet na dogo jest dziewczyna która ma(miała?) doga niemieckiego i czi jednocześnie :eviltong: takie połączenia robią fajne wrażenie, tylko trzeba trochę pracy włożyć by ktoś kogoś nie zdeptał ;)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, jeżeli ma się ostrożnego psa. Jak ma się jełopa, który nie myśli nad takimi "bzdetami" to zaczyna się problem. U mnie pinczerek, cziłka, charcik włoski itp. nie przeżyłby jednego dnia. Jamnice ledwo dają radę, nie raz muszę interweniować, ale na nic to jak ktoś ma mózg wielkości orzeszka :eviltong: Z resztą widziałaś Jariego w akcji, Etna by ci pewnie opowiedziała co nieco jakby potrafiła mówić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] Ostatnio byłam z moim psiakiem na plaży, rzuciłam mu patyka do wody, poleciał po niego, płynie, płynie, a ja nagle za sobą słyszę:
- Woooooooooooooooow!!!! Patrzcie, co robi ten pies!!!!
Odwracam się i widzę panią z dwojgiem dzieci, które wybałuszają gały na mojego kudłacza, po czym odzywa się jedno z dzieci:
- Plose Pani, a co ten piesek lobi?
- Pływa
- A po co?
- Po patyka
- Ahaaa, a ja mogę z nim?
I tu zgon xD już chciałam, odpowiedzieć, że tak, śmiało, ale ich mama zaczęła coś tam mówić i poszli :evil_lol: [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy poranny spacer. Idę z Lolką na smyczy, niedaleko stoi sobie buldożek, a jego pańcia gdzieś przodem sobie szła. Podchodzimy bliżej, psy się witają, ogony merdają, pełna kulturka. Pańcia jak to zobaczyła to leci do nas i mówi: "muszę go zabrać bo niedawno go kąpałam!" Wzięła na smycz i poszła.
I jak mam to rozumieć :roll: Bo co, bo kundel to od razu brudny?
Z tego wszystkiego nawet jej nie odpowiedziałam, ale teraz tak sobie myślę, po co mieć psa i nie pozwalać mu na kontakt z innymi psami 'bo się ubrudzi'?

Link to comment
Share on other sites

Specjalnie napisałam, że psy się kulturalnie witały, żadnego skakania czy tarzania się, ot powąchały sobie tyłki chodząc w kółeczko. A pani szła przodem, kilkadziesiąt metrów przed psem. Zainteresowała się dopiero jak my podeszliśmy. Zawróciła i w te pędy goni żeby zabrać psa :/

Link to comment
Share on other sites

ide sobie kiedys z psem mojej babci (kundel, troche terrierowaty) i zaczepia nas jakis gosc i pyta czy to kundel. Chcialam odpowiedziec, ale nie zdazylam bo stwierdzil, ze 'takie ladne dziewczyny to maja tylko rasowe...to on jest napewno rasowy'
Pomijajac tani podryw, to nigdy nie zastanawialam sie nad zwiazkiem miedzy uroda wlasciciela a rasowoscia psa, ale kto wie, kto wie, moze tak jest
Chociaz przez 12 lat mialam rodowodowego jamnika, teraz mam kundla ze schroniska, to co? Ladna wkoncu jestem czy brzydka? :lol:

Link to comment
Share on other sites

To jest tzw. podryw "na psa" :-D Typowy tekst to mniej więcej taki: Jaki ładny piesek! ...No, ale nic dziwnego, skoro ma taka panią! :-D
Albo: O, to na pewno suczka, bo ma chusteczke na szyi! Bardzo ładnie wyglada, tak samo jak jej pani!
Glównie panowie po 60-tce tak bryluja "na mieście" :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka28']Ja mam starszą sąsiadkę, która za każdym razem zwraca mi uwagę, żebym obcięła mojej spanielce te dwie kitki, bo strasznie się będą brudzić. Może ją kiedyś uświadomię, że to są uszy:)[/QUOTE]

Cudne :)
a kitka z tyłu to ogonek, nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mapi']Cudne!
Mój pies ostatnio został wyżłem...... Był już bokserem (to rozumiem), dogiem niemieckim i cane corso.
Mam alano espanol i wygląda tak:
[IMG]http://imageshack.us/a/img838/8813/p1060425h.jpg[/IMG][/QUOTE]

Może trochę nie w temacie, ale... Piękny! :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mnie dzisiaj rozbawiła jedna pani na targu. Szłam z mamą z psami (cała czwórka). Mama gdzieś na chwilę poszła, więc stanęłam ze stadkiem i kazałam im usiąść, no to siadły.
Podchodzi do mnie pani i mówi: ojeej, jak one pięknie siadły,[B] jakby na komendę[/B]!
Przytkało mnie, ale się zreflektowałam i mówię, że to przecież na komendę siadły...
Pani się pozachwycała, że mądre i poszła ;)

Link to comment
Share on other sites

Rino to mix amstaffa (prawdopodobnie z bokserem, ostatnio się dowiedziałam). W Warszawie wzbudza obawy, choć na widok człowieków uszka po sobie i merdający ogonek. Najwięcej komplementów słyszę na jego temat jak jestem u teściów w Łomży. Szczególnie od starszych osób - jaki śliczny, błyszczący, grzeczny...
Młodzi omijają go łukiem. "Moherowe" babcie rozpływają się w komplementach. Na Śląsku też.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...